Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Байстрюк, Цілик Ірина 📚 - Українською

Читати книгу - "Байстрюк, Цілик Ірина"

19
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Байстрюк" автора Цілик Ірина. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Байстрюк, Цілик Ірина» була написана автором - Цілик Ірина, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Байстрюк, Цілик Ірина" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Я Его. В мене є нога,
Рука, півмозку і півписку.
Недарма імідж мій кульгав,
Шукаючи собі прописку.
Я — половинчастий мутант —
Собою укладаю норму.
Мій недовершений талант
Поправши зміст, подавсь у форму.
Я бог місцевих байстрюків,
Що проросли питанням "Хто ми?"
А бібліям чужих богів
Я переполовиню догми!
Я єсмь. Я Его. Я є все.
Я свій хребет несу як древко.
Вірніше, він мене несе
Як прапор вірним оберемком.
Екзистенційний недосказ —
Я сам собі підданство клею.
Я народився, як порвавсь
Зв'язок між небом і землею…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Байстрюк, Цілик Ірина», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Байстрюк, Цілик Ірина"