Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Несподіване весілля, Ксана Рейлі 📚 - Українською

Читати книгу - "Несподіване весілля, Ксана Рейлі"

380
0
04.09.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Несподіване весілля" автора Ксана Рейлі. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💛 Короткий любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Несподіване весілля, Ксана Рейлі» була написана автором - Ксана Рейлі, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Любовні романи / 💛 Короткий любовний роман".
Поділитися книгою "Несподіване весілля, Ксана Рейлі" в соціальних мережах: 

📚 "Несподіване весілля" - це книга, яка перетворить ваше уявлення про кохання та весілля. Давайте зануримося в чарівний світ цієї історії разом із автором Ксаною Рейлі.

✒️ Ксана Рейлі - відомий український письменник, який завоював серця читачів своєю витонченою поетикою та вмінням розповідати про кохання. В її оповіданнях ви знайдете глибокий сенс і відчуття, які тішать душу.

📖 ReadUkrainianBooks.com - це ваш вірний спутник у світі літератури. У нас ви зможете безкоштовно читати кращі книги світу онлайн без реєстрації.

💒 "Несподіване весілля" - це історія двох доленьок, які відповідають одна одній навіть без слів. Авторка розкаже вам про те, як може змінитися життя та про цінність найбільших подарунків, які нам подарувала доля. 💖👰🤵

🎉 Приєднуйтесь до цього захоплюючого шляху кохання разом із ReadUkrainianBooks.com, де кожна історія робить ваш день яскравішим та багатшим враженнями. 📚💫


Читати ще книги цього автора:
Читати книгу - "Шукаю тебе, Ксана Рейлі"
Читати книгу - "Будеш моєю, Роксолано, Ксана Рейлі"
Читати книгу - "Нестерпно ненавиджу (кохаю), Ксана Рейлі"
Читати книгу - "Несподіване весілля. Медовий місяць, Ксана Рейлі"

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 120
Перейти на сторінку:
Пролог

— Де Ігор? — знервовано спитала я, поправляючи свою сукню. — Церемонія от-от розпочнеться, а його нема ще.

— Не хвилюйся, Полю! — сказала моя молодша сестра та усміхнулася. — Думаю, що він так сильно стривожений через це весілля, що просто збирається з думками.

— Збирається з думками? — перепитала я. — Це весілля планувалося рік, Аріно!

Вона знизала плечима та уважно подивилася на мене своїми блакитними очима. Ми з нею не були схожі. У неї світле волосся, а в мене — коричневе та середньої довжини. Вона була значно нижчою і худою. Її великі блакитні очі були аж надто яскравими та близькими до кольору морської хвилі. Мої ж — каро-зелені.

— Не злися і не нервуйся так сильно, — продовжувала заспокоювати мене Аріна. — Усе пройде чудово.

— Мабуть, піду пошукаю його.

— Що? Ні! Не можна, щоб він бачив тебе до церемонії.

— Ти справді віриш у такі дурниці? — пробурмотіла я та закотила очі. — Тоді я просто спитаю в когось, чи він уже приїхав.

— Візьми! — вона передала мені мою сумочку. — Тут твій телефон. Зателефонуєш, якщо щось дізнаєшся.

— Добре! — погодилася я та взяла сумочку в руку.

Я кинула на себе останній погляд у дзеркалі й вийшла в коридор. Ми були в місцевому палаці, де на задньому дворі мала відбутися церемонія нашого з Ігорем весілля.

Я познайомилася з ним два роки тому. Він одразу ж мені сподобався, тому я без вагань погодилася стати його дівчиною. Нам було добре разом, а минулого року хлопець неочікувано зробив мені пропозицію. Це було так мило та романтично. Ми якраз відпочивали на островах, і він освідчився в коханні на березі океану. Звісно, я погодилася вийти за нього заміж, адже до нього ніхто ніколи не робив такого для мене. Я блукала коридором, поки не помітила сестру Ігоря, що тримала свого маленького сина на руках.

— Ох, яка ж ти гарна! — вражено сказала вона, коли побачила мене.

— Дякую. Ти не знаєш, де Ігор?

— Він уже мав би приїхати.

Марія підійшла ближче до мене і легенько поправила шпильку в моїй зачісці. Раптом маленький Сашко зайшовся сльозами. Вона почала хитатися з ним у різні боки, але він ніяк не міг заспокоїтися. Я помітила великий пакет у її руці. Мабуть, це був змінний одяг та речі для дитини.

— Полінко, можеш віднести це в ту кімнату? — сказала вона і простягнула мені пакет. Марія показала рукою в кінець коридору. — Там я залишила свій піджак, а це речі для Сашка. Піду з ним на вулицю. Може, хоч там заспокоїться.

— Добре, — погодилася я та взяла пакет у руку.

Дівчина вийшла на вулицю під гучні дитячі крики. Я трохи скривилася та видихнула. Мабуть, треба попередити Ігоря, що я поки не готова до дітей. Мені ж лише двадцять два!

Я закинула на одну руку довгий шлейф своєї сукні, щоб мені було легше йти, а тоді впевнено попрямувала коридором. Коли зупинилися біля дверей, то помітила, що вони трохи відчинені.

— Ти ж розумієш, що це весілля — просто гра, — почула я знайомий голос Ігоря та напружилася. — Мені всього лише потрібно отримати цю посаду. Її батько найбагатший підприємець нашого міста, а я можу стати його наступником. Поліна тупа, їй важливі лише її подіуми та фотосесії, а я можу керувати бізнесом самого Сергія Царенка. Це ж ціла імперія!

— То ти пропонуєш мені бути твоєю коханкою? — спитав жіночий голос.

Я затремтіла та сперлася до стіни, відчуваючи сльози на очах. Це не могло бути правдою? Ігор і... Юля? Невже це справді вона? Ні, моя подруга не могла так вчинити зі мною!

— Ні! З Поліною я швидко покінчу. Можливо, спочатку нам з тобою доведеться приховувати наші стосунки, а коли Сергій Дмитрович почне мені довіряти, то я просто кину її. Вона ще та істеричка, тому я певний, що цей чоловік зрозуміє моє рішення порвати з нею.

— Ти ще минулого року обіцяв, що будеш зі мною! — ображено сказала вона.

Що?! Минулого року? Я прикрила рот рукою та відчула, що сльози таки потекли по моїх щоках. Вони весь цей час тримали мене за ідіотку! Юля так раділа, коли я сказала їй, що виходжу заміж, а виявляється, що вона лише й чекала моменту, коли Ігор кине мене. Я глибоко вдихнула, намагаючись заспокоїтися. Завжди старалася добиватися всього сама, щоб ніхто не потикав мені грошима мого батька. Виявляється, що мене навіть використали через них.

— Я не хочу ділити тебе з нею, Ігорю! — вперто сказала Юля. — Ти думаєш, що мені буде приємно дивитися, як ви говорите присяги та цілуєтеся?

— Уяви, що це просто фільм! Я кохаю лише тебе, Юлю! Потім ми будемо разом. Багаті та щасливі.

Чорта з два ви будете багатими! Я не дозволю використати ще й мого батька. Злість та образа розривали мене зсередини. Як я могла не помітити цього? Як?! Відчуття ненависті до них жадало закотити істерику та, як мінімум, побити їх обох, але я стрималася. У мене є гордість, по якій він так легко потоптався. Я витерла рукою свої сльози, кинула той пакет на підлогу та високо здійняла голову. Більше ніколи не дозволю комусь витирати об себе ноги.

Я швидко попрямувала до виходу. Усі гості перебували на задньому дворі, а це означало, що в мене був шанс утекти непоміченою. Цією втечею я зачеплю гордість Ігоря та осоромлю його перед усіма. Він заслужив стати посміховиськом та нікчемою, якого кинула наречена в день весілля. Так, ця помста була ніщо в порівнянні з моїм розбитим серцем, але я знала точно, що так просто не залишу цього.

Я схопила спідницю руками та швидко спустилася сходами. Навіть трохи пошкодувала, що обрала саме таку пишну сукню, адже в ній було складно бігти тротуаром. Коли я втекла уже на достатню відстань, то дозволила собі голосно заридати. Усередині все горіло від образи та жалості до самої себе. Я почувалася жалюгідною, тупою і нікчемною. Вони, мабуть, часто сміялися з мене, коли були разом. Я ж така ідіотка, що не могла помітити, що мій наречений увесь цей час зраджував мені з моєю ж найкращою подругою!

Я присіла, обіймаючи себе руками. Вітер був надто сильним. Він ледь не зірвав мою фату, але я й сама хотіла позбутися її. Ця сукня... З’явилося дике бажання порвати її на малесенькі шматочки. Я потягнулася руками до своєї зачіски та завмерла, коли біля мене зупинилася чорна іномарка.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 120
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Несподіване весілля, Ксана Рейлі», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Несподіване весілля, Ксана Рейлі"