Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Ми тебе зовсім марнуєм, Сковорода Григорій 📚 - Українською

Читати книгу - "Ми тебе зовсім марнуєм, Сковорода Григорій"

95
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Ми тебе зовсім марнуєм" автора Сковорода Григорій. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Ми тебе зовсім марнуєм, Сковорода Григорій» була написана автором - Сковорода Григорій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Ми тебе зовсім марнуєм, Сковорода Григорій" в соціальних мережах: 

На ReadUkrainianBooks.com ми маємо честь представити вам найцікавіші шедеври української літератури, серед яких виділяється твір "Ми тебе зовсім марнуєм" від видатного українського мислителя та філософа Григорія Сковороди 📚🌟.

У цій книзі розповідається про глибокі філософські роздуми головного героя, який шукає сенс життя та відповіді на запитання про природу людини. Зануртеся в світ мудрості та високої духовності, де кожна сторінка наповнена душевною глибиною та розкриває нові горизонти розуміння життя.

Автор цього видання, Григорій Сковорода, - це видатний український філософ, письменник і поет. Його творчість відзначена великою глибиною мислення та вразливістю до гармонії природи та людини. Сковорода - це не лише автор, а й мудрий наставник, який спонукає читачів до внутрішнього переосмислення та самопізнання.

ReadUkrainianBooks.com - це унікальна можливість читати найкращі книги українською мовою абсолютно безкоштовно та без реєстрації. Ми пишаємося тим, що можемо подарувати вам доступ до найкращих творів світової літератури, розширюючи культурний горизонт та сприяючи розвитку рідної мови.

Читати книги українською - це не лише можливість отримати нові знання та розвивати інтелект, а й спосіб збагатити внутрішній світ, зміцнити мовну культуру та підтримати українську мову як символ національної ідентичності. Обирайте мудрість, вибирайте українську літературу на ReadUkrainianBooks.com! 📖🌍🇺🇦


Читати ще книги автора Григорія Сковороди:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Ми тебе зовсім марнуєм,
О щасливий час життя!
Мов тягар на спині чуєм,
А згадай про вороття.
Наче прожитий час та й поверне назад.
Наче річки до своїх та й повернуть струмків,
Наче зможем життю хоч би рік ще додать,
Наче вік наш з безмежної кількості днів.
Нащо, нащо ж так бажати
Жити літ до вісімсот?
Мастаки ми засівати
Бур’янами свій город.
Краще мить чесно жить, аніж день в мислях злих,
Краще в святі день пробути, аніж в будні рік,
Краще чистий рік один, аніж десять брудних,
Краще десять літ корисних, ніж безплідний вік.
Кинь, добродію, неробство,
Дорожити варто днем,
За порожнім ворохобством
Час безслідно промайне.
Не наше то вже, що пройшло мимо нас,
Не наше, що принесе і прийдешня пора,
Сущий день лише наш, а не ранку час,
Не знаєм, що принесе вечорова зоря.
Як не вмієш так ти жити,
То навчись, добро одно,
Та не можуть умістити
В голову все те майно.
Знаю, що життя сповнене брехунів,
Знаю, що вельми дурний в світі чоловік,
Знаю, чим більш прожив — тим більше здурнів,
Знаю, що блазень той, хто заклада собі вік.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ми тебе зовсім марнуєм, Сковорода Григорій», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ми тебе зовсім марнуєм, Сковорода Григорій"