Книги Українською Мовою » 💙 Класика » У спадок, Сингаївський Микола 📚 - Українською

Читати книгу - "У спадок, Сингаївський Микола"

96
0
23.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "У спадок" автора Сингаївський Микола. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «У спадок, Сингаївський Микола» була написана автором - Сингаївський Микола, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "У спадок, Сингаївський Микола" в соціальних мережах: 

Ласкаво просимо до захоплюючого світу таємниць та спадкувань у романі "У спадок" від видатного письменника Миколи Сингаївського. Це незабутня історія про сімейні взаємини, долю та відданість, яка переплітається зі справжньою людською природою та величезним навантаженням почуттів. 💖

Про книгу: У цьому захоплюючому романі розкривається історія молодої жінки, яка опинилася в середині непростого сімейного конфлікту через спадкування. Головна героїня стає свідком несподіваних подій, що руйнують стіни родинних таємниць і змушують її переосмислити все, що вона знала про свою сім'ю.

🖋 Про автора: Микола Сингаївський — це визнаний майстер слова, який вміло долає межі між внутрішнім світом персонажів та читачем. Його талант полягає у вмінні передати глибокі емоції та створити атмосферу, в якій кожна подія здобуває особливий сенс.

🌍 Про readukrainianbooks.com: Ласкаво просимо на readukrainianbooks.com — ваш особистий культурний портал, де слово перетворюється на життя. Наш сайт — це скарбниця найкращих творінь української літератури, які можна читати онлайн абсолютно безкоштовно. Це місце, де кожен знаходить щось для себе — від захопливих романів до філософських трактатів.

Чому важливо читати українською мовою? Читання українською — це не просто вибір мови, це акт збереження та розвитку нашої культурної спадщини. Кожна книга, прочитана українською, збагачує нашу мову та підтримує національну ідентичність.

"У спадок" — це роман, що розкриває перед читачем найтонші нитки між поколіннями, вигукуючи таємниці минулого та пробуджуючи в нас прагнення розгадати їх. Ця книга — це подорож у світ людських відносин, яка залишить незабутні враження та глибокі роздуми. Поглибте свої відчуття разом із нами та відкрийте нові аспекти життя через сторінки цього захоплюючого роману! 📚✨


Читати ще книги автора Миколи Сингаївського:


Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Все минає – ночі і світанки,
Та життя не випити до дна.
Залишаються нащадкам знаки, –
Наче карби, наші письмена.

Лиш земля, немов легенда, вічна,
Одцвітають очі і вуста.
Зборознили батькове обличчя
Мозолясті і важкі літа.

Повертаюсь до життя і згадок –
У полон розкрилених жадань.
Батько залишив мені у спадок
Крик своїх незборених страждань.

Я візьму їх у тривожну душу,
В пам’ять, що підвладна тільки нам…
Пронести і передита мушу
Все, що заповідано синам.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «У спадок, Сингаївський Микола», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "У спадок, Сингаївський Микола"