Книги Українською Мовою » 💙 Фантастика » Cьоме пророцтво Семіраміди 📚 - Українською

Читати книгу - "Cьоме пророцтво Семіраміди"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Cьоме пророцтво Семіраміди" автора Марина Варич. Жанр книги: 💙 Фантастика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 111 112 113 ... 127
Перейти на сторінку:
повисла у розрідженому голубому потоці між планетою Небесних Управителів та Землею. Цієї миті до неї наблизилася висока прозора, немов сплетена з світла, істота з білосніжними крилами.

— Хто ти, небесна мандрівнице? — запитала істота лагідним голосом, — Хто ти, що вилетіла подібно сонцю з густих сірих хмар, що палахкотиш та не обпікаєш, немов священний вогонь на брамі Раю, ти така ж молода і прекрасна, мов Богиня і падаєш шляхом, який веде до Богів, то хто ж ти?

— Вигнанниця, — несподівано для самої себе мовила дівчина, — я скинута з планети Небесних Управителів.

Істота похитала головою.

— Що ж стало причиною твого падіння?

— Мій запас благодаті вичерпано. Але це не назавжди. Найстарший провалиться під лід новий Старий очолить світ.

Істота побожно нахилилась і заговорила незв’язно:

— Одиниці знають пророцтво… Відтоді як Абсолют в саматхі — інтриги у сфері Небесних Управителів… кожен хто впав — підніметься.

Вона зітхнула і запитала:

— Що це за місце?

Істота склала крила на грудях і шанобливо опустила голову:

— Це місце вірних слуг Господніх, духовних провідників між людьми усіх Земних Ер і Абсолютом. І ти сонцесяйна, що прийшла шляхом Богів, можеш лишатися тут, як Гостя вічно.

Дівчина вдячно схилила голову.

— Ти Херувим, так? — запитала вона.

— Так. Я — Єфросиній, найстаріший з першостворених. А місце це, як ти вже здогадалася, серед людей зветься Раєм. Зроби честь — будь нашою гостею.

Дівчина похитала головою:

— Я чую голос, він наказує мені продовжити падіння і втілитися на землі. Я і так забарилася, доки розмовляла з тобою минули роки…

…На цьому видіння обірвалося. Але воно повідало Арніці більше, аніж сни.

Вона зрозуміла, що мусить передати в Еру Водолія послання; послання тому Ніку, що разом з нею падав шляхом, який веде до Богів. А посланням була та фраза, яку Херувим назвав гаслом і за яку чіплялась її підсвідомість.

Арніка відчувала, що мусить поспішати, бо хоча Ера Риб і паралельна Ері Водолія, проте час у їхніх просторах рухається неоднаково.

Дівчина сподівалась, що її звістка допоможе Ніку у виконанні його завдання… А це — вона відчувала — важливо для всіх.

Але як переказати гасло, та ще й так, аби Нік дослухався до нього? Адже життя щодня подає людям безліч знаків, та більшість лишається нерозшифрованими.

Довго дівчина мудрувала над цим, але зрештою надумала: «У звістці має бути щось незвичне, шокуюче, таке, що впаде в око — отоді Нік обов’язково зверне на нього увагу».

І вона створила три нематеріальні голограми. На вигляд вони були звичайними людьми, проте замість фізичної оболонки мали ілюзорну безтілесну структуру. Саме ці голограми Арніка і відкомандирувала в Еру Водолія. Хлопчики-близнюки з очима блакитними, як у Ніка і жінка в плащі серед літа виглядали дивно, навіть містично. Вони виконали свою місію і розтанули в повітрі, з якого і були зіткані.

Проте Арніка була не певна, що Нік зрозумів послання. Тому надряпала гасло на замовному листі, на його ім’я і підкинула того листа четвертій голограмі — хлопцеві-листоноші.

Цей Нік припав їй до душі і вона сподівалася, що він впорається з покладеною на нього місією, а її послання допоможе в цьому…

Між тим в Ері Риб почалися магнітні бурі. Спалахи на сонці супроводжувала спека і посуха. У найжаркіші дні стовпчики термометрів перевалювали за 55 градусів, повітря нагадувало рідкий гель і пахло молоком та булками, обпікало ніздрі і легені, навіювало сон.

На вулицях було так порожньо, що, здавалося, світ вимер. Гідрометцентр наполегливо рекомендував не виходити з будинків після полудня і лише де-не-де поодинокі пітні пани та панянки, які зігнорували пораду, пливли вулицями то раптово завмираючи, то відновлюючи рух, немов в уповільнених кадрах. Вітер з’являвся лише надвечір. Сухий і гарячий, він прилітав звідкись з північного-заходу, здіймав куряву, різким поривом запускав старі повітряні млини, що височіли на головній горі континенту (і потім ті усю ніч махали своїми крилами, мов горді лицарі), підкидав у повітря недбало забуті парео, кепки і целофанові пакти, котив асфальтом пластикові пляшки, тарабанив по підвіконням, вривався у прочинені вікна та двері, видавав звуки, подібні до різкого глузливого сміху. І лише тоді люди полегшено зітхали, виголошували слова вдячності Богам і поволі виповзали на вулиці, аби в барах та ресторанчиках пропустити кілька ковтків холодного пива, чи кока-коли. Проте веселої гулянки не виходило, і бармени і гості були надто зморені спекою, яка тривала третій тиждень поспіль і, кінця-краю їй не було видно; тому розмови точилися мляво, а музика, що лилася з ресторанів — заколисувала.

Владний бомонд відтепер збирався на свої засідання частіше, аніж завжди, позаяк, був нажаханий такими страхітливими перемінами в кліматі. Дехто з сильних світу звертався за прогнозами до астрологів, і ті казали, що спека пов’язана з проходженням поруч із землею велетенського розпеченого астероїда, що траплялося раз на 100 000 років. Найвідважніші пропонували запитати Арніку про те, коли ж нарешті пеклу буду край, але після довгих дискусій вони погоджувались з більшістю, яка побоювалася турбувати Богиню такими питаннями.

Парки у місті безперервно поливали охолодженою мінералкою, земля її не встигала всмоктувати і вода стікалась в калюжі, неохоче віддаючи місту свою прохолоду.

На четвертий тиждень спеки всім мешканцям континенту в поштові скриньки надійшли конверти з чіпами із вбудованою системою кондиціонування. Новий винахід техніки треба було встромити у вухо, попередньо обравши бажану програму охолодження. Саме ця програма зберігала приємну прохолоду в тілі, не зважаючи на температуру повітря. Відтоді на вулиці людей побільшало, хоча спека і не спала. Втім, як і напруга.

Охочі до усіляких страхітливих історій пророкували черговий кінець світу, який змальовували в найтемніших кольорах. Режисери зняли кілька кінострічок, а найвизначніші

1 ... 111 112 113 ... 127
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Cьоме пророцтво Семіраміди», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Cьоме пророцтво Семіраміди"