Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Game over, Олександр Юрійович Есаулов 📚 - Українською

Читати книгу - "Game over, Олександр Юрійович Есаулов"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Game over" автора Олександр Юрійович Есаулов. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 11 12 13 ... 50
Перейти на сторінку:
них дивився якийсь дядько з бородою. Дядько був видний по пояс і зовсім чудернацько вдягнений: голова зав’язана хусткою вузлом назад, чорний шкіряний жилет з незліченною кількістю блискучих металевих кнопок і ланцюжків, які висіли в найнесподіваніших місцях. Жилет був розстебнутий на грудях, порослих густим чорним волоссям. На кінчику носа, тримаючись незрозуміло на чому, висіли сонцезахисні окуляри.

- Ну, я чекаю відповіді!

- А ви, власне, хто будете? — питанням на питання відповів Рикпет.

- Я — Великий Процесор! Як ти, глюк, смієш зі мною так розмовляти?

- Який я вам глюк? І чому ви мені «тикаєте»? Ми що, з вами разом свині пасли?

- Що робили? — ошелешено перепитав Великий Процесор.

- Свині пасли, — не зовсім упевнено повторив Рикпет. Він чув якось цей вираз від тата й, чесно кажучи, мав досить нечітку уяву про його значення.

- Ні, ти явно не глюк… — розгублено сказав Великий Процесор. — То хто ж ви?

- Ми всі заекранники. Гірея затягла нас до гри, щоб ми грали на її боці. Але ми не глюки, ми живі люди. І хочемо додому, а для цього треба знати заклинання. Ось.

- Живі люди? У Заекранні?! Чипсете!!!

Дід повернувся, і заекранники встигли прочитати на його спині зроблений блискучими заклепками напис: «Я тут головний». Напис був виконаний у формі ока, де зіницею служив займенник «Я».

- До Гіреї! Негайно!

І екран згас. Заекранники так і не зрозуміли, хто такий Чипсет і що йому доручив Великий Процесор.

Рівномірні удари у двері раптом припинилися і за дверима почулося густе, низьке ревіння.

- Волохатий дракон! — першим здогадався Кадим. Одним могутнім ударом дракон висадив двері, розметавши по кімнаті ретельно складену й, як вважали заекранники, цілком надійну барикаду.

- Ну, ось і геймовер… — згаслим голосом сказав Васла.

- Фігушки! — пробурмотіла Шаната, приклавши щоку до приклада. Клацнув самотній постріл, і в правому вусі дракона з’явилася друга дірочка. Програма зависла. Як і вперше, дракон, перелякано нявкаючи, спробував сховатися. Він стрибнув під стіл чарівниці, який, звичайно, розлетівся на шматки. Довгий хвіст зметнувся в повітрі й кінчик, який закінчувався невеликою пікою з кістки, зігнувся в бік екранів.

- А-а-а!!! — закричав Рикпет, злякавшись, що дракон розіб’є монітори й повернення друзів у їхній світ стане неможливим. Кістяна піка стрімко наближалася до стіни з моніторів. Але вона не розбила екран, вона поринула в нього!

- Геймовер! Геймовер! — закричав Кадим. — Заклинання! Це заклинання!

Усі кинулися до своїх екранів. Програма швидко перезавантажувалася, і залишилися лічені секунди до перетворення переляканого кота на смертельно небезпечного нещадного волохатого дракона.

- Шано, я знайду тебе в Києві!

- Шукай на Подолі! Сотий ліцей! — і Шана, на льоту крикнувши заклинання, зникла в моніторі.

Пролетівши крізь монітор, Рикпет тріснувся головою об шафу. В очах потемнішало. Але він був дома! Ура! Він був дома! Піднявся на ноги й оглянув кімнату. Хтось торкнув його за ноги. Рикпет, тобто уже Петрик, зреагував, з розвороту вдаривши ногою цього когось у м’яке черево. Цей «хтось» виявився його улюбленицею кицькою Ксюхою. Кицька, скривджено нявкаючи, полетіла під ліжко.

- Лазять тут глюки… Ой!.. Ксюхо! Ксюнечко…

Петрик засопів, поліз під ліжко й витяг за ногу перелякану кицьку. Він пригорнув її до себе й гладив, гладив, заспокоюючи й цілуючи в холодний вологий ніс. Кицька підняла притиснуті з переляку вуха, і на одному Петрик побачив дві невеликі дірочки.

- Волохатий дракон? То це ти була волохатим драконом? Отакої…

Так закінчилася ця зовсім неймовірна історія, яка почалася з того, що Петрик недослухався мами. Але чи закінчилася? Десь там, у Заекранні, залишився Оріг. Почав розбиратися з Гіреєю Великий Процесор, відрядивши до неї свого помічника Чипсета, а найголовніше — кількість гравців у країні Гіреї не зменшується, а значить, у неї залишається можливість затягувати до себе все нових і нових заекранників.

ЧАСТИНА 2

операція «порятунок»

РОЗДІЛ 1

Незрозумілі сигнали

- Петрику, прокинься! — мама смикнула Петрика за руку.

- М-м-м… — замугикав Петрик і сховав руку під ковдру.

- Прокинься, Наталя дзвонить.

При імені Наталя Петрик одразу розплющив очі. Наталя — зовсім інша справа. Заради Нати можна й сном пожертвувати.

- Привіт, Шано!

- Привіт, Рику! Треба зустрітися.

Вони продовжували називати себе іменами, які одержали в Заекранні.

Півроку тому, після того, як вони вирвалися з-під влади злої чарівниці Гіреї, Петрик виконав свою обіцянку й знайшов Наталю.

Ліцей номер сто був досить відомим у Києві. Дівчинка спочатку трохи соромилася своїх подружок, але не змогла приховати свою радість, коли на тротуарі, напроти ліцею, побачила свого друга по Заекранню.

- Здрастуй, Рику! — усміхнувшись неголосно привіталася Шана.

- Щось трапилося? — запитав Рик.

- Та як сказати… — невиразно відповіла Шана. — Є необхідність порадитися.

Була субота, і тому домовилися, що Рик приїде до Шани додому.

- Заходь, заходь, — Наталина мати прочинила двері й пропустила хлопчика. — Як справи?

- Та наче нічого, — трохи зніяковів Петрик. - Наталя вдома?

Відразу з кімнати вийшла Шана.

- О, Рику, привіт, проходь.

Сіли біля комп’ютера.

- Рику, ти Васлу або Кадима зустрічав?

- Та ні. Я б відразу сказав, ти ж знаєш. А що?

- Тут одна дивна штука виходить. Ти після повернення в Гру ходив?

- Hi-і, жодного разу. Страшно якось. А раптом Оріга шльопну? Або ще когось із заекранників… Ну його!

- А я тиждень тому зайшла. На початку наче нічого, а як доходжу до певного місця, починаються дива. Там, на третьому рівні, є ліхтарик на стінці. Пам’ятаєш, де тебе поранили? Коли я коридором тікала й гравця з-під даху знімала. Ліхтарик був зеленого кольору, а зараз — червоного. Він у грі не блимав, а тепер блимає.

- Ну, то й що? — не зрозумів Рик. — Ну, блимає ліхтарик.

- А може, знак хтось

1 ... 11 12 13 ... 50
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Game over, Олександр Юрійович Есаулов», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Game over, Олександр Юрійович Есаулов"