Книги Українською Мовою » 💛 Гумор » Еволюція або Смерть! Пригоди Павіана Томаса 📚 - Українською

Читати книгу - "Еволюція або Смерть! Пригоди Павіана Томаса"

315
0
25.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Еволюція або Смерть! Пригоди Павіана Томаса" автора Іван Семесюк. Жанр книги: 💛 Гумор. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 11 12 13 ... 28
Перейти на сторінку:
ласка — характер роботи вам зрозумілий? Вам все ясно? Ви знаєте, чим ми займаємося?

— Так, так, пані! Характер роботи мені цілком оче­видний! Наскільки я розумію, програма «Телеакадемія» — це молодіжна містерія посеред ночі раз на місяць, котра виходить в найгірший з мож­ливих ефірний час, десь о третій ночі. Коли вся молодь вже понапивалася в сраку і сідає дивитися вашу ахуєнну програму.

По ночах перед блакитними екранами поста­ють довжелецькі черги з юного прихильництва. Молодь не спить — чекає на сигнал з дроту. Творці «Телеакадемії» — справжні майстри підліткового контенту з педагогічним виро­ком — сідай, двійка, батьків до школи, нахуй з класу! Шоу займається пестуванням та пле­канням обдарованих журналістських зірочок. Діляться ж зірочки на два ґендерні кластери — юні задроти в базарних светрах на розмір більше тулуба, всі в чиряках і з опухлими від постійного використання хуями, справ­жня надія вкраїнської журналістики! А також малолітніх лоллі-пісєк на життєвому роздо­ріжжі — або викладати укрмову в яготинському агроліцеї, або ж прямувати на панель в Рівне, їбатися з театральним режисером Гнатом Петро­вичем Цупким в обмін на рекомендаційні листи до генерального директора чернівецького медіа-холдингу «Обрій-TV».

Укрмову, канєшно, викладати ніхто не хоче, бо це ніяким боком не вигідно, тому Гнат Цупкий міняє студентські заліки на досконало обмацані дівочі панчохи і вопше живе некепсько в очіку­ванні першого інсульту під келишок «Борисфену». «Телеакадемія» — це зміїне кубло традиційної вкраїнської журналістики, де під вишиваною сорочкою приховалася комсомольська вагінальна турбіна з академічною вимовою і твердим, як у пані Фаріон, «че»!

Загалом, уся ваша медіа-імперія «УТ-1» — це кос­мічний товарняк без розуму і належного фінан­сування, проте з весільними цицьками на спині й словником Грінченка в сраці.

Коли?! Коли ви вже потравитеся вчорашніми сосисками в тісті зі своєї бюджетної їдальні? Ця мить неодмінно настане, і що характерно — як завжди, в борг! Але якщо говорити коротко, то ваша програма — це навіть гірше, ніж насрати мавпі в дупу! Це пиздець! Все правильно?! Я нічого не забувся?!

Знову щось хрумкнуло, квецьнуло, і досвідче­ний голос пані Таміли офіційним тоном звернувся до молодого сценариста.

— Так, все вірно. Можете завтра приходити до від­ділу кадрів зранку, одразу з документами. Беріть із собою паспорт, трудову, ідентифікаційний код і бутерброди. Де ви прописані?

— В Черкасах.

— А, ну тоді йдіть нахуй!

— Як так — нахуй?

— А отак. Нахуй! Навпростець, через Канів.

— Це ви не берете мене на свою смердючу роботу через те, що я сказав вам всю правду про вашу уйобіщну передачу?

— Е ні, пане. Ми не беремо вас на роботу, через те, що ви сказали неправду про себе. У нас, знаєте, яка апаратура на телефонній лінії стоїть? Хуй хто проскоче! Ще стара німецька, з київського офісу «Аненербе» лишилася. На лампах працює. Коли німці в сорок третьому тікали, то покидали багато різного добра. Досі робе, без жодних ремонтів.

Так ось, пане! Ця апаратура докладно показала нам — хто ви, що ви, де живете, як вас звати, коли і від чого помрете.

— Ото ніхуя собі! Ну кажіть, пані Таміло, хто я, що я, де живу і коли та від чого помру. Уважно слухаю!

— Гаразд! Ви просвітлений майстер дзен школи Ріндзай-сю, звати вас Банкей Саругатович Йотаку, прописані на галявині № 1648 у кол­госпі ім. Молотова, екзопланета Бабуїн, зоряна система Агро Центавра. Помрете ви прямо зараз, буквально за хвилину, від смерті. Зараз, не кидайте слухавку, перемикаю на іншу лінію!

В слухавці знову щось дзенькнуло, на секунду запала тиша, і чемний голос звернувся до Томаса.

— Прівєт! Шо дєлаєш?

Томас Сирота відразу обм’як, безвільно похилився всім тілом у бік вікна, що виходило на двір могилянського гуртожитку, і смертельно йобнувся з табуретки головою об совітську чавунну батарею.

— Калачакрович, це ти? — кволо і через силу, немов крізь вату, пробелькотів Томас. — Поможи мені, я помираю, виклич лікарів, а-а-а...

— Авжеж, авжеж!

— Калачакрович, пожди! Я не Томас Сирота і ніколи ним не був. Я Банкей Йотаку, я лише...

Раптом у слухавці знову щось хруснуло, на мить затихло, і чемний голос зауважив:

— Пиздіти треба менше, Томасе Яковичу! Прощавайте!

Слухавка наостанок рохкнула і гучно вдарила Томаса Яковича електричним струмом. У гур­тожитку почалася пожежа.

ЛЕКЦІЯ № 6

Томас Якович розплющив очі, і його погляд вту­пився в двоє однакових дверей, на яких було закріплено по табличці з готичними написами — «Конгрес феміністів» і «Конгрес футурологів».

Він прислухався. За дверима було чутно галас, які-то матюки, ґвалт і лемент. У своїх крепких руках Томас відчув позичені з музею давньогер­манських досягнень Спис Долі і скривавлений меч-скрамасакс з написом «95-а аеромогильна бригада» вздовж леза. На шиї у нього висів тяж­кий, кований з метеоритного заліза кельтський хрест, а на лобі виднілося татуювання — два солярні символи з трипільського уламку, а посе­редині — велика свастика. Високо під стелею сві­тилося маленьке віконце з написом «Вихід». Томас подивився на це недосяжне віконце і рішуче ска­зав, — Гаразд! Почнемо з футурологів!

Він прочинив двері й опинився у великому затем­неному приміщенні зі щільними рядами офіс­них стільців та сценічним підвищенням, на якому було розташовано стіл з мікрофонами та універ­ситетську трибунку для академічних виступів. Над сценою розгорнуто великий екран для показу слайд-шоу з ноутбука. По ньому хаотично мотиляв скажений курсор і безсистемно тицяв різноманітні папки з англомовними написами. Зала була вщент забита футорологами, серед яких точилися розмови і час від часу спалахували супе­речки. Перед трибуною стояв рудий підстаркува­тий панок в окулярах і піджаку жмакав у руках файли з паперами доповіді і позирав у темряву задніх рядів.

— Кхе-кхе! — звернувся до наукової громади гуч­номовець. — Прошу тиші! Біля мікрофону спеціяльний гість конгресу, голова кацапського футурологічного центру імені Малюти Скуратова «Камо грядеши?» Авдотья Ємєльяновіч Цедербаум. Ще раз переконливо просимо панів нау­ковців повимикати мобільні телефони і завалити їбальники.

Запала організована тиша. Рудий панок в оку­лярах прокашлявся, кліпнув червоними очима і почав свою доповідь.

— Уважаемые коллеги, друзья, представители прессы! К сожалению, я все еще не в должной мере владею священным санскритом, и по этой причине свой доклад изложу по-русски. Не судите меня строго, прошу понять, принять и простить.

— Йобаний кацап! Нахуй! Нахуй пиздуй!

— Итак, пожалуй, начну! Коллеги! Истинное значение истины в наши дни, как никогда, очевидно. Споры о правильном значении словосочетания «Киев мать городов русских» с каждым годом, с каждой секундой, теряют не только свой смысл, но и свою юмористическую компоненту, из которой они, в основном, и состоят.

1 ... 11 12 13 ... 28
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Еволюція або Смерть! Пригоди Павіана Томаса», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Еволюція або Смерть! Пригоди Павіана Томаса» жанру - 💛 Гумор:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Еволюція або Смерть! Пригоди Павіана Томаса"