Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » Практична педагогіка, Ксенія Демиденко 📚 - Українською

Читати книгу - "Практична педагогіка, Ксенія Демиденко"

271
0
09.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Практична педагогіка" автора Ксенія Демиденко. Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 124 125 126 ... 182
Перейти на сторінку:
ГЛАВА 45 КУРСИ

Моя біда не одинока:
У інших ті ж проблеми,
Страждають, як і я,
Над рішенням дилеми…

—     Це було гарно. Дуже гарно! Фейєрверк, - уточнила я Вовці, який зявився з-за рогу вулиці, коли я наступного  дня поверталася додому. Під час уроків чи то навмисне, чи так виходило саме собою, на очі мені не траплявся – не давав приводів для пліток. – А я думала, допоможеш встановити факс.

—    Я побачив  твого брата і цього… Якось типу третій зайвий, - він забрав з моїх рук пакунки із зошитами. – Блін, як ручки у цих пакетів не порвалися? Мені здається, цегла й та легша. Якого лішого ти тягаєш ці зошити? Жоден вчитель не париться  з цими перевірками так, як ти. Історичка нам результати самостійних в кращому випадку через тиждень каже. Пару разів взагалі губила – і нічо. А ти привчила всіх, що говориш оцінки на наступний урок. Закінчуй народ балувать!

—    Вов, мене на три тижні на курси відправляють. Компютер вивчати. За вами поки що Жанна Григорівна пригляне. Але ж ти розумієш, що у неї свій клас, тому треба допомогти, - виходить, що я просила його стримувати  в узді клас.

—    Соня, ти спочатку ранила, а потім убила. Три тижні??? А я?

—    А ти будеш навчатися, - спокійно й методично правильно.

—    Курси де?

—    Далеко. Львів. Гарне місто.

—    А на Камчатку тебе заслати не вийшло? – недурний, зрозумів, що курси непрості.

—    Мені справді потрібно освоювати комп'ютер. Це чудове рішення. Лише шкода, що серед навчального року. Але три тижні пролетять швидко. Все пройде, Вово, і це теж, - згадала слова із відомої притчі.

—    І я тобі не набридатиму, - озвучив думки вголос.

—    Я також буду сумувати. Але якщо чимось займатися, тоді час пролітає швидше, і не так важко на душі, - порадила.

Вова напрочуд  швидко підключив факс, і навіть протестували прилад, відправивши послання Наташці. Вовка швидко намалював чортика й пропустив листок, натиснувши зелену кнопочку. Я навіть не встигла висмикнути листок.

—     Наш зв'язок стає якіснішим. Схоже, подруга, що на вулиці ХХ століття, а не вози та карети, – прокоментувала Наташка. - Малювала не ти. Колись, хто?

—    Я, Наташ, просто останнім часом розучилася, - брехала.

—    Навпаки, шикарна замальовка. Але стиль не твій, - розкусила. – Коли чекати статтю про вундеркіндів? Ті, що індіго?

—    Скоро. Тільки я на три тижні їду освоювати компютер. Але думаю, там буде час для написання.

—    Та ти що, велика справа! Друковані тексти – це ж краса невимовна! А куди тебе заслали?

—    До Львова.

—    Моє ти щастя! Там Льончик, ну ти в курсі, наш креативний редактор, нову рубрику замутив. Екскурсія улюбленим містом. Напишеш про місто левів? Взимку там саме те… Тільки на Високий замок не раджу пертися, слизько, травматично.

—    Спробую. Якщо буде час вивчати місто,- начебто пообіцяла й  залишила  місце для відступу.

—    За три тижні я б Львів двічі по периметру й по діагоналі оббігла.

—    Не маю жодних сумнівів, - посміхнулася про себе. Яка була, такою й лишилася невгамовною.

—    ТИ не одягаєш обручку, - побачивши подаровану коробочку на трюмо, печально промовив Вовка.

—    Якщо я його одягну, усі почнуть питати. І що мені їм говорити? – повернула питання Вовці назад. Так і стояли у вітальні, дивлячись один на одного, доки Вовка не притіг мене до себе і не обійняв.

—    Пробач, я здаюсь егоїстичним. Просто боюсь прокинутися одного прекрасного дня, а тебе у моєму житті не буде.

—    Мене такі жахастики  теж лякають. Звикли ми  з тобою один до одного. Якби був маленьким, усиновила б. І ніхто б і слова не сказав.

—    А якби був старшим, заміж би вийшла? – гнув свою лінію.

—    Угу, - чесно зізналася, за що отримала приємний поцілунок. Зі смаком вишневої жуйки . Значить, він планував цілувати. Коли Вовчині руки пробралися під светра, я трохи відсторонилася. Вовка зрозумів:

—    Пробач, захопився. Все, йду. Шкода, що тебе не буде на бабулиному ювілеї.

—    Я куплю їй подарунок і постараюсь подзвонити, а ти від мене подаруєш?

—    Начебто іншого варіанту немає, - погодився Вовка.

—    Якби ти мені ще підказав, що вона любить чи хотіла б купити, га?

—    Вона поведена на квіточках у горщиках, - він цмокнув мене на прощання й втік.

У одному з квіткових магазинів знайшла вазон із мініатюрними лимончиками. Ось його й купила. А ще пухову хустку. З нею у мене завжди асоціювалася старість. Чомусь вважала, що у кожної бабусі має бути пухова тепла хустка.

До Львова я поїхала четвертого грудня. Повернутись мала двадцять четвертого. Точно такі ж курси проводилися і в Києві, я дізнавалася, але мене треба було видалити на деякий час з міста.  Проблема подлягала в тому, що я не проти була видалитися, взяти певний тайм-аут. 
Ще у п'ятницю, попередивши клас, щоб не ганьбили мене та себе, попросила терпіння Жанни Григорівни не перевіряти. У свою чергу, Жанну Григорівну попросила не застосовувати свої диктаторські постулати, бути м'якшою. Вона мені обіцяла зробити все можливе. З мого боку було обіцяно презент у вигляді львівського шоколаду.

Як молодий фахівець із великими перспективами я мала освоювати комп'ютер на рівні користувача. Я й сама збиралася порозумітися з цікавою іграшкою сучасності, а тепер мені така можливість представилася й навіть безкоштовно, то чому ж не скористатися?

Усіх нас, переважно молодих вчительок ( вчителькі у віці важкі на підйом), у перший же день розділили на чотири групи й роздали завдання, яке належало здати наприкінці навчання: надрукований план будь-якого уроку, реферат на педагогічну тему та презентацію до відповідної теми з предмета, який викладаємо. Я хоч якесь поняття про комп'ютер мала: як він включається і як вимикається, а 90% дівчаток, особливо ті, які з маленьких містечок, комп'ютер панічно боялися, а слово «презентація» для них мало таємний підтекст і асоціювалося зі словом «екзекуція».

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 124 125 126 ... 182
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Практична педагогіка, Ксенія Демиденко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Практична педагогіка, Ксенія Демиденко"