Читати книгу - "Практична педагогіка, Ксенія Демиденко"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
— Та кажи вже. Ніхто не знатиме.
— Соня, я того… Ну, все було так швидко. Без захисту. Презерватива ж не було. А якщо ти завагітнієш? Тільки ти нічого не подумай. Я розумію, що теж за все маю відповідати. Я можу одружитися. Тільки ти того, не позбувайся дитини, ага?
У мене навіть гикавка почалася. Цей хлопчик вирішив мене доконати, не інакше. Спочатку я витримала паузу, бо все одно нічого з себе вичавити не змогла б. Як кажуть в народі – тіпун на язика напав. А потім зібралася з духом і вимовила:
— Якщо це все, що тебе хвилює, то можеш розслабитись. Я не вагітна. Менструація була, - я очікувала, що він зрадіє та заспокоїться, але Вовка важко зітхнув і сумно подивився на мене.
— Шкода. Тоді б ми з тобою точно одружилися, а так доведеться тебе умовляти.
— Вова, схаменись! Якщо ти думаєш, що те, що відбулося, тебе до чогось зобов’язує, то ти помиляєшся. Трапилося. Не стрималися. Але у тебе все попереду. Я можу бути лише сторінкою у твоїй біографії.
— А мені здалося, що я для тебе щось та значу, - печально промовив з образою в голосі юнак.
— Ти просто мій учень, - навіщось опустила хлопця з-за хмарних вершин, в яких Вовка досі перебував.
— Учень? Просто учень? Ти жартуєш? - він жадібно вп'явся в мої губи, і контроль було втрачено назавжди. Який серіал, яка піца? Ми пів ночі кохалися, помираючи від щастя й насолоди, знову народжуючись для того, щоб відчути все це знову, а на ранок між нами відбулася довга й важка розмова. Хоча говорила переважно я, терпляче ковтаючи його вперті «ні».
— Ні, ні й ще раз ні! - говорив Вовка, але я була невблаганна до жорстокості.
— Доки ти не закінчиш школу, між нами не буде жодних стосунків, окрім звичайних. Я – суворий учитель та класний керівник, ти – лише учень. Тільки так і ніяк інакше!
— І що за мазохізм? Адже можна таємно зустрічатись, любити. Адже нам класно разом. Це дуже корисно – регулярний секс!
— Між нами велика різниця у віці, – намагалася підійти з іншого боку.
— Плювати я хотів на будь-яку різницю. Навіть якби між нами було двадцять років. Я тебе люблю!
— Ти повинен думати про навчання, - я не могла позбавити його освіти, адже не пробачила б собі, якби він не став тим, ким мав стати.
— Якщо ти мене проженеш, я навіть у школі не довчуся. Про інститут і розмови не буде, - по-дитячому шантажував мене Вовка.
— Ти ставиш мене у дуже складне становище. Тоді мені доведеться залишити школу, - вирішила грати без правил.
— Тільки не школу. Мені ж весь клас не пробачить. Гаразд, Соня, піду я. Це я не повинен був лізти до тебе зі своїм безглуздим коханням. Вибач. Я зіпсував тобі життя.
— Ременем тебе мало били, Володимир Павлович, - вирішила звести усе на жарт.
— Взагалі не били. Що за дикунство. Дітей бити не можна.
— Вова, найбільш правильне рішення - це уявити, що нічого не було. Наснилося, - сама не вірила, що все можна ось так відмотати, як плівку магнітофона.
— Але проблема в тому, що між нами було і є. І не просто щось, а офігенне кохання. Чи ти мене не любиш?
— Люблю і дуже боюся втратити, - щиро зізналася я, але йому було мало. – Але більше боюся, що ти мене зненавидиш за усе, що відбувається. Плітки дійдуть до твоєї бабусі, а у неї хворе серце. Ми ж не самі на безлюдному острові. Навколо нас люди. І ми відповідальні за рідних.
— Я зрозумів. Добре. Ти мене не втратиш. Давай пограємося в учительку та учня. Але лише до випускного. Постараюсь витримати. Я тобі не набридатиму, вчитимуся. Але як тільки я перестану бути учнем, тоді ні за які пряники ти не змусиш мене триматися від тебе на дистанції. Ще маленьке запитання: мені можна займатися на додаткових? Чи ти мене взагалі не хочеш бачити, окрім уроків?
— Звичайно, займатимемося. Я ж відповідальна за твої знання. Тільки в мене не лишатися. Іти з усіма. Серенад співати не треба, на паркані «Соня+Вова» теж не писати.
— А я що, писав? – так здивовано, але в очах зрадницький блиск і стримана посмішка.
— А хто? У під'їзді на батареї коректором білим? Почерк твій, кострубатий і літери в різні боки.
— Смішні у тебе правила, Соня. Ми просто втрачатимемо час. Але нехай буде по-твоєму, - він лукаво посміхнувся, чмокнув у щоку на прощання й втік. Коли прийшов додому, то передзвонив, що все гаразд і запевнив, що коректором писав у під'їзді не він. Тому, хто писав, по шиї надавав і писати вже ніхто такої крамоли не буде. Але не все було гаразд, і я це чудово розуміла. Ну і що, що я наполягла, а він погодився? Як це все реалізувати? Оце я складно собі уявляла.
Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Практична педагогіка, Ксенія Демиденко», після закриття браузера.