Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » Практична педагогіка, Ксенія Демиденко 📚 - Українською

Читати книгу - "Практична педагогіка, Ксенія Демиденко"

265
0
09.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Практична педагогіка" автора Ксенія Демиденко. Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 153 154 155 ... 182
Перейти на сторінку:

—    Та що ж це таке?! Ледве що – вагітна! Ні, не вагітна! Ти сам казав, що мені час вже  заміж. Ось, я привезла нареченого. Що не так? Це не Діма? Вибач, так, це не Діма!


—    Хочеш мою думку?  Я проти, щоб ти із цим молокососом  створювала родину. Рано йому ще. Та й ти більш за все, що  обпечешся.  Можеш зробити, звичайно, як захочеш. Але я – проти, – і на цій урочистій ноті патетично пішов.

Наступного дня тато з самого ранку поїхав нібито по роботі. Я розуміла, що показує характер та свою холодну позицію. Натомість з мамою Вовка  був на одній хвилі.  Про кухню поговорити – будь ласка, про серіали – Вова в курсі, з бабусею усі обговорював, навіть якщо не дивився. А коли прикрутив якийсь гвинтик у шафці, продемонструвавши вправність рук, мама стала поважати його ще більше і замість «Володимире» зверталася «Вовочка».  Я ледве відірвала  свого нареченого  від їхніхз мамою  милих розмов, мотивуючи, що не завадило б містом пройтися, свіжим повітрям подихати.

—    Прикольні у тебе батьки. Я таку тещу хочу, – радісно видав Вовка.

—    У якому сенсі "хочу"? - уточнила я, приготувавшись ревнувати.


—    В нормальному. Цікава жінка. Кажуть, що по мамі дружини можна дізнатися, якою буде дружина в старості. Те, що я дізнався, мені подобається, - чесно зізнався Вовка.

—    Я б на твоєму місці так не раділа. По-перше, я характером на батька схожа. По-друге, тато сказав, що ти не готовий до родинного життя. 

—    Так це можна перевірити, - контраргументом прибив мою тезу. – Головне, що я знаю про те, що готовий. Розумію, що ти звикла до дещо не такого життя, як я. У хаті ти росла дорогій, тато – директор. Але в Києві тебе цілком влаштовувала задрипана хрущовка, отже, дорогий інтер'єр для тебе навряд чи головне. Великих грошей я тобі відразу не обіцяю, але коли вивчуся, сподіваюся, що теж стану як мінімум директором чогось. Своєї фірми, наприклад.

—    Амбіційна ви людина, Титаренко Володимире. І не сказала б. А ось моя рідна школа, - ми підійшли до невеликої двоповерхової будівлі з червоної цегли. На цьому наша бесіда перейшла в площину моєї біографії, а саме, якою я була ученицею, з якого вікна тікав з уроків наш клас і на яке дерево довелося лізти найшкідливішому учню, щоб дістати футбольний м'ячик, що застряг там, бо я його туди зажбурила здуру.

Увечері Владик відвіз нас на останню електричку в бік Києва. Він хотів відвезти до Києва нас на машині, але я виказала своє категоричне «ні».

— Навіщо тебе мучити й бензин переводити? Усього якась година – і ми на місці, – переконувала я брата.

—    Ти мені чогось недоговорюєш, Сонь? – наполягав Влад.

—    Все нормально, чесне слово. Передавай привіт Свєті та Ваньці. Шкода, не побачилися, - я справді шкодувала, що Світлана відвезла племінника погостювати до своїх батьків. Але вона не знала, що я вирішу заявитися.


—    Не востаннє, я сподіваюся, приїжджала? Коли наступного разу чекати? - брат завжди ставив це питання з того часу, як я оселилася в Києві.

—    Думаю, що вже після випускного, - пообіцяла. – До речі, тато не в курсі, що Вовка, ну, що я у нього класний керівник…


—    Я зрозумів, сестричко, не дурень. Тата нашого краще  такими фактами автобіографії не бентежити. Менше знає, міцніший сон має. Хоча тепер – не певен. Як надумаєш в гості – Вовку забирай. Нехай батя звикає до нового зятя, - по голосу Влада я зрозуміла, що він давно просік ситуацію й прийняв  усе, як є. Він завжди приймав мою сторону, навіть якщо вона була дивна й нелогічна.

Як злодії, ми прокралися до моєї квартири, очікуючи, що хтось або огріє чимось з-за рогу, або підстерігає для неприємної розмови. Але нікого не було. Доки Вовка на кухні викликався готувати легку вечерю, я пішла до сусідки дякувати за Багіру.

—    Вона така слухняна. Якщо що, я завжди рада з нею посидіти та погуляти. Мішенька взагалі просив, щоб ми теж таку ж собачку завели. Я поки що не наважуюсь. Мені й з ним важко справлятися. А це вважай ще одна дитина в хаті. Тож з вашою Багірою погратися ми завжди раді, - приємно було чути, що наші обставини не завдали людям великих незручностей.

Коли я повернулася до квартири, то помітила, що червона лампочка автовідповідача блимає. Увімкнула прокручування запису.

—    Снігуронька, блін. Що ти наробила? – лаявся Вітьок. - Якого х** було ментам здавати товар? І де ти, твою  м***, поділася? Припрешся на хату, зателефонуй за номером, що висвітився. Інакше Вовік твій постраждає.

Я дивилася на Вовку, він – на мене. Першим моїм рішенням було стерти запис, але потім вирішила не поспішати, сісти та подумати гарненько над тим, у яку ми халепу встрягли.
 

1 ... 153 154 155 ... 182
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Практична педагогіка, Ксенія Демиденко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Практична педагогіка, Ксенія Демиденко"