Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » Практична педагогіка, Ксенія Демиденко 📚 - Українською

Читати книгу - "Практична педагогіка, Ксенія Демиденко"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Практична педагогіка" автора Ксенія Демиденко. Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 152 153 154 ... 182
Перейти на сторінку:

На останню електричку ми встигли. Доки я дзвонила сусідці щодо Багіри та попереджала маму, що їду в гості не сама, Вовка купив квіти й тортик. Причому, він впорався швидше, ніж я. Вже сидячи на дерев'яних лавках у вагоні електрички, перевели дух і почали вигадувати легенду нашого знайомства:


—    Скажемо, що в тебе застряг підбор на ескалаторі в метро, а  я допоміг вийняти, - запропонував Вовка.

—    Цікавий варіант, але не годиться. Тато не в захваті від знайомств на вулиці. Громадський транспорт теж до цієї категорії  належить, - зарубала на корені непогану версію.


—    Я можу бути дядьком, братом, сватом якогось твого учня. Типу прийшов на батьківські збори або ще з якоїсь причини. Прийшов, побачив, причманів, - перекрутив знамениту фразу й  був задоволений собою. – Хоча, в принципі, так і було. Я про «прийшов і причманів».

—    Ану, з цього місця докладніше. Коли ти там причманів? - гумор в той час не завадив, тому що чим більше часу минало з моменту нашого з Вовкою вплутування в цю авантюру, тим більше мені ставало не по собі. Здавалося, що «дружити» треба було не з міліцією та ювеліром, а з протилежною стороною. Але після бою руками не махають. Взагалі нічим не махають, відпочивають та набираються сил. Або, як ми, нариваються на ще одні неприємності, а саме – їдуть знайомитися з батьками.


—    Пам'ятаю, йду до школи й думаю, попруть мене за прогули та запізнення чи не попруть? Заходжу до класу, а там ти. Думав, практикантку надіслали. Лєнка як сказала, що ти наша класна, я взагалі  прив’яв. Ти не повіриш, але з того дня й закохався. Спочатку сам був не радий. Муторна це справа. Але потім зрозумів, що й ти того, нерівно до мене дихаєш. Це добре, що в нас взаємна симпатія вийшла, ага? – відверто зізнався Вовка.

—    Ага, - погодилася я. – Отже, на цьому й зупинимося. Ти – старший брат мого учня… Як його буде звати?


—    А коли твій тато правду дізнається, він нас морально не буде душити? Він взагалі як, мужик адекватний? Відходить швидко? – цікавився Вовка. Збирав інформацію, так би мовити.

— Як тобі сказати. Директор він до кінчиків волосся. Любить, щоби все було так, як він хоче. Що він думає, одразу не зрозумієш, але згодом він сам повідомить. Я тобі одразу скажу: не сподобається йому той факт, що ти молодший. Тому вигадуємо легенду далі. Тобі двадцять років. На більше не виглядаєш, вибач.  Буде просити паспорт показати, збреши, що забув вдома. Три роки різниця  – це не шість. І вчишся ти на третьому курсі. У вихідні та вечорами підробляєш. Тут брехати не доведеться, ти й так працюєш, - складала історію, доки Вовка уважно розглядав мене. – А брата твого Едіком зватиме. Це, щоб ти не забув імені. Решту розповідай так, як є. Тільки про злодійське минуле – табу, – попередила.

—    Лади. Дай Боже, усе це запам’ятати. І нічого не переплутати, - якимось невпевненим голосом мовив Вовка.

—    Можеш законспектувати, - пожартувала, але Вовка дістав невеличкий записничок і щось у ньому олівчиком  надряпав. 
На вокзалі нас зустрічав Владік. Він потис руку Вовці й ніжно обійняв мене, після чого завантажив нас у машину й повіз до батьків.

—    Мама з батьком готові й чекають на сюрприз від улюбленої доньки. До інфаркту тата не доведіть. Чого так раптом зібралися? Як сніг на голову? - Владіка не проведеш. Він міг би спокійно працювати у міліції слідчим.

—    Так вийшло. Потрібно ж колись знайомитись, - брехала й розуміла по виразу обличчя брата – не вірить жодному слову.


—    Баті іншу версію приготуй. Він на цю вермішель не купиться. Вован, не боїсь, прорвемся. Тобі не з нами жити, а з Сонькою. Якщо Сонька буде щаслива, то ми й поготів.

Мама посміхалася й садила за стіл, тато  лише дивився, ледве вичавив із себе кілька слів. Вовка хвалив мамині різносоли  й радив, що потрібно зробити для ніжнішого смаку салату з капусти. Від такого мама просто була у захваті – чоловік розбирається в кулінарії! Батько мовчки пив. Вовка розповів про наші грандіозні плани за рік одружитися, оскільки ось тільки бабуся померла, рік почекати треба.

— Але якщо ви проти, ми можемо розписатися влітку, а весілля  справити потім, - прочитав невдоволення на обличчі батька мій юний наречений.

—    Як давно ви знайомі з моєю дочкою, юначе? – після третьої (але, можливо, до нашого приїзду були ще) чарки запитав тато.

—    Два роки! - гордо випалив Вовка, і я зрозуміла, що це перший прокол. Ми не обговорили даний нюанс в електричці.


—    Так давно? – у батьковому  питанні читалося продовження "і за цей час не спромоглися навідатися?". Вовка це зрозумів і спробував виправитися:

—    Спочатку ми просто були знайомі, але пів року, як любимо.


Я зітхнула з полегшенням.
—    Де вчишся, наречений? - допит почався. Вовка, як стійкий олов'яний солдатик, згідно з нашою поспішною підготовкою, відповідав на всі запитання і, можна сказати, пройшов цей іспит на «задовільно». Це у мого батька хороша оцінка.

Після пізньої вечері мама повела Вовку влаштовуватися спати в гостьовій,  колишній кімнаті Владіка. Зі мною батько почав окрему серйозну розмову наодинці.

—    Де ти відкопала цього піонера? Наскільки я зрозумів, це не жарт, ви реально зібралися одружуватися? І де житимете?

—    Тато, у Вови є і квартира, і дача, якщо  тебе цікавить матріальна сторона питання. Але найголовніше - я його люблю.


—    Не впевнений, що його. Хлопець дуже нагадує цього, твого аборигена з околиці. Ти намагаєшся ним замінити перше кохання? Погана справа. Гарненька мордашка – то не критерій для вибору батька твоїх майбутніх дітей. Чи ти і з ним будеш няньчитися, як з дитиною?

—    Ні, тату. Коли ти ближче пізнаєш Вовку, ти мене зрозумієш, - намагалася переконати, але бачила, що толку мало. – Він цілком самостійний.


—    Якщо ти вагітна і в такий спосіб хочеш зам'яти цікаву ситуацію... - почав тато, але я вибухнула раніше, ніж  він закінчив фразу.

1 ... 152 153 154 ... 182
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Практична педагогіка, Ксенія Демиденко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Практична педагогіка, Ксенія Демиденко"