Книги Українською Мовою » 💛 Інше » Містичні істоти, загадки і таємниці Карпат, Данило Ульянов 📚 - Українською

Читати книгу - "Містичні істоти, загадки і таємниці Карпат, Данило Ульянов"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Містичні істоти, загадки і таємниці Карпат" автора Данило Ульянов. Жанр книги: 💛 Інше. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 15 16 17 ... 52
Перейти на сторінку:
id="id43">

Назарій Яремчук

Напевне, в кожного з нас із іменем Назарія Яремчука асоціюється невмируща пісня «Червона рута», яку заспівав колись молодий співак. І заспівав надто із душею, адже предмет оспівування був знайомий Назарію дуже добре — Яремчук народився і виріс у с. Рівня на Чернівеччині. Його батько мав чудовий тенор, співав у церковному хорі, мати теж добре співала, а до того ще й була неперевершеною акторкою у Вижницькому народному театрі. Тож і Назарій почав співати змалку.

1969 року він закінчив Вижницьку середню школу і спробував вступити на географічний факультет Чернівецького університету, та спроба була невдалою. Довелося йому працювати деякий час сейсмографом у геологорозвідувальній партії, а потім закінчити курси шоферів. 1975 року Назарій Яремчук закінчить географічний факультет Чернівецького університету і почне працювати на кафедрі економічної географії, але врешті-решт переможе пісня.

Випадковості не випадкові — саме в цей час, коли юнак не вступає на омріяну спеціальність, вокально-інструментальному ансамблю «Смерічка» потрібні були юні співаки.

Голос Назарія, дзвінкий і приємний, сподобався, крім того, він легко вписався в колектив.

Самобутність «Смерічки» найяскравіше проявляється в пісні «Горянка», за яку В. Зінкевич і Н. Яремчук завоювали звання лауреатів конкурсу «Ало, ми шукаємо таланти». Пісні колективу відразу ставали популярними і з часом увійшли до золотого фонду української естради й були всесвітньо визнані. 1973 року ансамбль нарешті запросили на професійну сцену — до Чернівецької обласної філармонії.

Із часом голос Назарія мужнів, кристалізувалася самобутня манера виконання. Живлячись цілющими соками фольклору, він протистоїть модним швидкоплинним течіям і піднімається на нові вершини: у 1972 році — обласна комсомольська премія ім. К. Галкіна, через десять років — Республіканська премія ім. М. Островського, у 1984 році він стає лауреатом Всесоюзного конкурсу до 40-річчя Перемоги, 1985 року — дипломантом XII Всесвітнього фестивалю молоді і студентів у Москві.

Увесь цей час Назарій дуже багато працює — бере участь у гастрольних поїздках по всіх республіках колишнього Союзу, а також популярних фестивалях «Київська весна», «Московські зорі», «Кримські зорі», «Білоруська осінь», «Білі ночі», «Марцішор», «Вогні магістралі-77». Колектив «Смерічки» був учасником культурної програми XII Олімпійських Ігор, Першого Міжнародного фестивалю політичної пісні, що відбувався в Києві, виступав для делегатів і гостей всіх визначних форумів. У кожній пісні він намагався віднайти нові виконавські засоби, передати частку своєї душі.

1978 року Яремчуку присвоєно звання заслуженого артиста України, нагороджено орденом Дружби народів.

Через десять років Назарій Яремчук закінчує Київський інститут культури, факультет сценічної режисури, а за рік до цього, 1987 року, Н. Яремчук отримує звання народного артиста України.

Найщасливішим днем свого життя співак уважав день, коли Україна здобула незалежність. Після далеких гастролей в Аргентині і Бразилії, Канаді і Сполучених Штатах тощо він цілував Буковинську землю і дякував долі, що знову рідна домівка чекає на повернення свого вірного сина.

Життєва доля Назарія пов'язана з талановитою плеядою українських естрадних співаків, композиторів, музикантів, поетів, починаючи з 60-х років. Це М. Мозговий, В. Івасюк, С. Ротару, І. Крутий, Ю. Рибчинський, М. Сингаївський та ін.

Голос Назарія, чистий, мов ранішня роса, завжди нестиме добро в людські серця. Адже він співав навіть під час тяжкої хвороби і вірив, що мистецтво врятує світ і допоможе людям. 1995 року Назарій Яремчук помер, і тисячі його шанувальників по всьому світу відчули невимірну втрату…

Місця Сили, що насичують енергією прибульців

Карпати здавна вважалися місцем великої енергетичної сили, що дає заряд бадьорості, мудрості та довголіття. Саме так Карпати представлені у творах майстрів світової літератури. Багато чого написано було про румунську частину Карпат — Трансільванію, чому визначною мірою сприяла історія графа Дракули. Втім, про сильні та історичні місця Українських Карпат пишуть набагато менше. Проте їхня історія, сила і краса анітрохи не поступається трансільванській.

Найвідомішими з цих місць звичайно ж є Говерла, чарівне озеро Синевир, Печерний монастир у селі Розгірче Львівської області, де можна зустріти таємничих зберігачів давніх знань і магічних традицій — мольфарів. Та перш ніж розглянуто конкретні місця, хотілося б детальніше зупиниться на понятті місць Сили. Що ж це таке?

Ми всі та чи інакше стикаємося з вищими світами і з вищими гранями самих себе. Втім, на Землі є місця, де це зіткнення сильніше порівняно з усіма іншими. Усі стародавні духовні вчення рекомендували людям, які шукають і бажають розвиватися, обов'язково відвідувати їх. Місце Сили вирізняється великою енергетикою. Навіть якщо людина там просто пройшла, це відбивається на її енергії. Коли людина відвідала багато місць Сили, енергетичні відображення місць Сили складаються в одну просторову фігуру — щось на кшталт гігантської головоломки, такого собі кубика-рубика. Для свідомості людини це означає осяяння, просвітління. Людина розуміє, як влаштований Всесвіт, в чому його сенс, в чому сенс життя зараз, що їй треба зробити для того, щоб стати кращою, пізнати себе тощо. Тобто людина стає просвітленою. Це один із найлегших шляхів осягнення великої мудрості — пройти такї місця.

Місця Сили діляться на три категорії:

1. Храмові. Будь-який храм будь-якої релігії, де відбуваються чудеса, зцілюються люди, побудований на місці Сили. Якщо провести археологічні розкопки, то під існуючим храмом знайдуться численні залишки більш давніх храмів, що стоять на місцях Сили.

2. Дуже красиві місця природи. Це пов'язано з тим, що краса є втіленням божественного.

3. Аномальні зони, у яких змінюється звичний плин простору і часу. У місцях Сили можна і навіть потрібно застосовувати психологічні технології (ті ж медитації або загадування бажань), тому що тут техніка виконання бажання збільшує свою ефективність у кілька разів.

Місця сили діляться також за енергетикою. Найцікавішими є місця сили Дао. Дао це Правь (божественний світ). На такому місці людина відчуває неймовірний імпульс до дії, але інформація до неї приходить у невизначеній формі.

Наступні — місця сили Янь, де потік енергії з космосу опускається на Землю. У цих місцях невизначені імпульсні прояви людини набувають конкретної форми, стають зрозумілими.

І нарешті, місця сили Інь, де енергія Землі йде в космос. У цих місцях відбувається реалізація задуманого на землі.

Місця Інь, Янь і Дао зазвичай розташовані недалеко одне від одного (якщо з'єднати їх енергетичними лініями, матимемо рівнобедрений трикутник). Будь-який обряд, проведений у місцях Сили, стає значно ефективнішим. Перелічити всі місця Сили Карпат неможливо, адже щороку відкриваються нові. Але про найпопулярніші ми розкажемо все, що відомо.

Почнемо з храмових місць Сили. Це, насамперед, найстаріша церква Гуцульщини — дерев'яна п'ятизрубна церква Успіння Богородиці, розташована в селі Пістинь, неподалік від Косова. Згідно з легендою, це село

1 ... 15 16 17 ... 52
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Містичні істоти, загадки і таємниці Карпат, Данило Ульянов», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Містичні істоти, загадки і таємниці Карпат, Данило Ульянов"