Книги Українською Мовою » 💛 Наука, Освіта » Науково-практичний коментар Кримінально-виконавчого кодексу України 📚 - Українською

Читати книгу - "Науково-практичний коментар Кримінально-виконавчого кодексу України"

383
0
28.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Науково-практичний коментар Кримінально-виконавчого кодексу України" автора Колектив авторів. Жанр книги: 💛 Наука, Освіта. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 180 181 182 ... 210
Перейти на сторінку:
один рік.

Засідання педагогічної ради проводяться у разі необхідності, але не менш як два рази на місяць. У них можуть брати участь представники підприємств, установ, організацій усіх форм власності, навчальних закладів, об’єднань гро­мадян і окремі громадяни. Їх рішення, погоджені з начальником виховної ко­лонії, є обов’язковими до виконання працівниками колонії.

2. Педагогічна рада компетентна з питань:

• організації підвищення психолого-педагогічної майстерності персона­лу виховної колонії, надання методичної та практичної допомоги старшим ви­хователям, вихователям, іншим працівникам соціально-психологічної служби;

• підготовки, проведення культурно-масових заходів серед засуджених;

• взаємодії з громадськими та державними організаціями в питаннях ре- соціалізації засуджених;

• переведення засуджених з виховної до виправної колонії по досягненні 18 років, залишення їх для подальшого відбування покарання у виховній ко­лонії у порядку, встановленому статтями 147—148 КВК України;

• застосування умовно-дострокового звільнення від відбування покарання;

• взяття на профілактичний облік злісних порушників режиму та органі­зації індивідуально-профілактичної роботи з ними;

• переведення засуджених до дільниці соціальної адаптації в порядку, вста­новленому ст. 94 КВК України, і знову до дільниці ресоціалізації, якщо, пере­буваючи там, вони порушували встановлені умови тримання;

• застосування до засуджених заходів заохочення або стягнення; надання права відвідування культурно-видовищних і спортивних заходів за межами виховної колонії;

• заохочення представників підприємств, установ і організацій усіх форм власності, навчальних закладів, об’єднань громадян та окремих громадян, осіб з числа персоналу виховної колонії за активну участь у забезпеченні навчаль­но-виховного процесу.

3. Служби у справах дітей місцевих державних адміністрацій здійснюють соціальний захист і контроль за умовами утримання і виховання неповноліт­ніх у спеціальних установах за місцем їх розташування, в разі порушення прав та інтересів засуджених неповнолітніх, надання їм іншої допомоги можуть звер­татися до відповідних органів виконавчої влади, органів місцевого самовряду­вання (Стаття 1 Закону України «Про органи і служби у справах неповноліт­ніх та спеціальні установи для неповнолітніх»).

4. Після рішення комісії виховної колонії щодо переведення засуджених, які досягли 18 років, до виправної колоній мінімального рівня безпеки із за­гальними умовами тримання у тижневий термін до Регіональної комісії на­правляються: а) подання начальника установи, погоджене зі службою у спра­вах неповнолітніх; б) довідка з особової справи засудженого, в якій обов’язково зазначається наявність соціально корисних зв’язків; в) характеристика засу­дженого; г) довідка про заохочення та стягнення; ґ) медична довідка; д) заява засудженого; е) довідка з облікової справи, якщо засуджений перебуває на про­філактичному обліку як схильний до правопорушень.

5. Регіональна комісія перевіряє обґрунтованість поданих матеріалів і на­правляє подання до Апеляційної комісії Департаменту України з питань роз­поділу, направлення та переведення для відбування покарання осіб, засудже­них до позбавлення волі.

6. Переведення засуджених відбувається у двох формах: а) за встановле­ним порядком; б) за відповідними персональними нарядами.

Без нарядів, з урахуванням постійного місця проживання до засудження до колоній мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання (з по­передньою перевіркою, що там не тримаються співучасники з вчиненого зло­чину) направляються:

а) засуджені жіночої статі, які досягли 18-річного віку (Вінницька, Закар­патська, Івано-Франківська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька області — до Чорноморської виправної колонії управ­ління Департаменту в Одеській області (№ 74); Полтавська, Сумська, Харків­ська, Чернігівська області — до Качанівської виправної колонії управління Департаменту в Харківській області (№ 54); Дніпропетровська, Запорізька області — до Дніпродзержинської виправної колонії управління Департамен­ту в Дніпропетровській області (№ 34); Автономна Республіка Крим, Доне­цька, Херсонська області — до Приазовської виправної колонії управління Де­партаменту в Донецькій області (№ 107); Луганська область — до Червонопартизанської виправної колонії управління Департаменту в Луганській області (№ 68); Волинська, Житомирська, м. Київ, Київська, Кіровоградська, Рівнен­ська, Черкаська області — до Уманської виправної колонії управління Депар­таменту у Черкаській області (№ 129);

б) засуджені чоловічої статі, які досягли 18-річного віку (Вінницька Кіро­воградська та Одеська області — до Піщанської виправної колонії управління Департаменту у Вінницькій області (№ 59); Дніпропетровська та Запорізька область — до Бердянської виправної колонії управління Департаменту в За­порізькій області (№ 77); Донецька та Луганська області — до Петровської ви­правної колонії управління Департаменту в Луганській області (№ 24); Авто­номна Республіка Крим, Миколаївська, Херсонська області — до Білозерської виправної колонії управління Департаменту в Херсонській області (№ 105); Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Терно­пільська області — до Миколаївської виправної колонії управління Департа­менту у Львівській області (№ 50); Полтавська, Черкаська області — до Божковської виправної колонії управління Департаменту в Полтавській облас­ті (№ 16); Харківська, Сумська, Чернігівська області — до Первомайської виправної колонії управління Департаменту в Харківській області (№ 117); м. Київ, Київська, Житомирська, Хмельницька, Чернівецька області — до Ізя- славської виправної колонії управління Департаменту в Хмельницькій облас­ті (№ 31).

Усі інші особи розподіляються за нарядами ДДУПВП.

Стаття 148. Залишення у виховних колоніях засуджених, які досягли вісімнадцятирічного віку

1. З метою закріплення результатів виправлення, завершення загально­освітнього або професійно-технічного навчання засуджені, які досягли вісім­надцятирічного віку, можуть бути залишені у виховній колонії до закінчен­ня строку покарання, але не довше ніж до досягнення ними двадцяти двох років.

2. Залишення засуджених, які досягли вісімнадцятирічного віку, у вихов­ній колонії проводиться за рішенням педагогічної ради постановою начальни­ка колонії, погодженою із службою у справах неповнолітніх.

3. На засуджених, які досягли вісімнадцятирічного віку і залишені у ви­ховній колонії, поширюються умови відбування покарання, норми харчування і матеріально-побутового забезпечення, встановлені для неповнолітніх засу­джених. Умови праці осіб, які досягли вісімнадцятирічного віку, встановлю­ються відповідно до законодавства про працю.

1. Мінімальні стандартні правила ООН щодо здійснення правосуддя сто­совно неповнолітніх («Пекінські правила»), Європейські

1 ... 180 181 182 ... 210
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Науково-практичний коментар Кримінально-виконавчого кодексу України», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Науково-практичний коментар Кримінально-виконавчого кодексу України"