Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Руда магія і повна торба пригод, Ляна Аракелян 📚 - Українською

Читати книгу - "Руда магія і повна торба пригод, Ляна Аракелян"

451
0
01.04.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Руда магія і повна торба пригод" автора Ляна Аракелян. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 18 19 20 ... 190
Перейти на сторінку:

– А я Кхибра, – простягнула їй руку тролиця.

– Ми твої сусідки. Ти теж з першого витка?

– Ні, – усміхнулася дріада, – я перейшла на п'ятий. А чому ти в плащі академії? Перевелася? Де навчалася? У Леовардії чи погодниця?

Я збентежилася, а потім плюнула на все і розповіла, як дістався мені цей плащ. Дівчата довго реготали над пригодою.

– Пощастило мені з сусідками, – затамувавши подих, сказала Орсяна, – з вами не знудишся.

Ми увійшли до кімнати й почали обдивлятися. Кімната виявилася досить просторою, три ліжка стояли біля стін.  Між одним і другим якраз розташувалася шафа, яку вносили хлопці. Біля вікна – стіл, за яким ми всі втрьох спокійно розмістилися б, якщо потрібно було б виконувати завдання. Біля нього – вузька шафа з посудом. За потреби стіл легко перетворювався на обідній.

– Я все одно завтра на практику їду. Тож, кімната у вашому повному розпорядженні. Половина шафи – моя, решта – ваша. Вибачте, але в мене занадто багато речей, – знизала плечима Орсяна.

– Далеко на практику? – запитала Кхибра.

– У Боровикове. Кажуть, там вирує епідемія. От ми з групою їдемо з'ясовувати, звідки що взялося. А заразом і жителів лікуватимемо. А ви, виходить, вступили на кулінарний?

– Ага, – підтвердила я, витягуючи з сумки рушники й халат. – Кажуть, що багато років на цьому факультеті не було адептів.

– Цікаво, – дріада замислилася. Вона трохи помовчала, а потім видала: - Ви знаєте, а це знак!

– Тобто? – не зрозуміла Кхибра, як і я.

– Просто в нас, цілителів, є така теорія: якщо дуже довго чогось не було, а потім з'явилося, значить, настає час великих змін.

– В академії? – чому вона говорить загадками?

– Не тільки, – Орсяна ухилилася від відповіді. – Не буду стверджувати, мені пари в оракула Мерідет хоч і подобаються, але в мене поки що слабкі здібності до віщування. Тому точно не скажу. Але зміни будуть, це я вам гарантую.

– Тільки не напитати собі біди, – позіхнула Кхибра.

– Я в душ, – я склала плащ і взяла рушник.

Із розкритої на грудях блузки показався бабусин медальйон. Орсяна втупилася на нього і, не зводячи очей, запитала:

– Який цікавий! Звідки в тебе це?

Мене добряче дістали загадки. Сьогодні вдруге я чую це безглузде запитання.

– Це бабусин медальйон. Вона мені його подарувала. До речі, ти не перша, хто ним зацікавився.

– Хто ще? – Мені здалося чи голос дріади був схвильованим?

– Ельф. Зараз згадаю його ім'я, хоча... ні, не згадаю. Занадто мудроване. – Тут сяйнула думка, що він дав мені свою візитку. Я порилася в сумці. Візитка опинилася у внутрішній кишені. – Скріраніель, – прочитала його ім'я.

Дріада тихенько розсміялася.

– Моя мама з ним товаришує. Він хороший. Йому можна довіряти.

– Тобто? – не зрозуміла я.

– Краще зніми та сховай медальйон, щоб ніхто не бачив, – порадила Орсяна.

– Не можу, – зітхнула я. – Це пам'ять про бабусю. Я його ніколи не знімаю. Це мій оберіг.

– Тоді носи його під одягом. І не світи в незнайомих місцях.

– Чому? Може, досить говорити загадками? – Якщо чесно, то мене почало це дратувати: всі намагаються виглядати розумними. Одна я дурнюня, яка наївно кліпає очима.

– Зірвуть і здадуть у ломбард.

– А якщо ні?

– А вже намагалися?

Про випадок з Красунчиком я вирішила промовчати.

– Ні, але я можу врізати качалкою проміж очей.

– Ти бойова дівчина. Але Ситів – не тільки місто можливостей, а й небезпек. Справа твоя, але я б краще не хизувалася такою коштовною річчю. Не ображайся.

Я кивнула.

– Все гаразд, я не ображаюся. А тепер, вибач, я в душ.

– Звичайно!

Я зняла черевики та поставила їх біля входу. Пресвітлі боги, як же приємно нарешті роззутися! Після всіх пригод – це таке щастя розім'яти пальці на ногах. Підлога в душі виявилася шорсткою і теплою. У кутку праворуч стояв величезний бак, на ньому – пузата колба з якоюсь дивною істотою всередині. Колба була закрита магічною печаткою. Істота байдуже глянула на мене і... згорнулася клубком. Я виглянула за двері.

– Орсяно, там якесь чудовисько в колбі. Твоє?

– Ой, забула попередити: це вогняний кружляк. Тільки маленький. Їх наші майбутні маги вогню створюють. Гріти воду магією – небезпечно. Ось вони й придумали таку штуку. Бак нагрівається дуже швидко, гаряча вода майже завжди однієї температури.

– А колба не розіб'ється?

– Ні, вона зі скла, що не б'ється. Спокійно купайся, все в нормі. Тільки не намагайся зірвати печатку. Це, справді, небезпечно.

Я зачинила двері й з задоволенням стягнула з себе брудний одяг і відкрила воду. По спині й плечах побігла гаряча вода. Я заплющила очі від задоволення і почала намилювати мочалку.

1 ... 18 19 20 ... 190
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Руда магія і повна торба пригод, Ляна Аракелян», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Руда магія і повна торба пригод, Ляна Аракелян"