Книги Українською Мовою » 💛 Романтична еротика » Дочка королеви, Наталі Блейк 📚 - Українською

Читати книгу - "Дочка королеви, Наталі Блейк"

226
0
28.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Дочка королеви" автора Наталі Блейк. Жанр книги: 💛 Романтична еротика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 74
Перейти на сторінку:
Крізь сон…

Мені часто снилися еротичні сни, це було чимось звичайним для мене, я люблю пофантазувати про себе з кимось, наприклад з актором, чи щось подібне. Але цей був сильнішим та яскравішим.

Я була в кабінеті, мене за щось сварили, і той чоловік за столом, наче вихвалявся тим що в мене щось не виходить, він був самовпевнений та егоїстичним, він дивився на мене своїми темними очима проводячи поглядом по моїй блузці, спускаючись нижче і нижче, він наче намагався роздивитися що під спідницею та облизав губи коли побачив мереживо яке виступало з під неї. Панчохи було явним сильним атрибутом для збудження чоловіків, тож я завжди їх вдягала так, щоб фантазія могла розгулятися, коли тоненька смужка мережива вислизує з під спідниці. 

Цей чоловік, був дуже гарним, його низький тембр наказував підкоритися йому. Він був гарному чорному костюмі трійці який підкреслював його статуру, він наче був диявол у людському тілі. Його темне волосся та очі, блищати від того що він збирався зробити зі мною.

 Я жала цього чоловіка найбільше на світі, наче тільки він міг принести мені насолоду і доставити оргазм. То ж коли він спитав як я хочу виправити, я обійшла стіл який нас розділяв, стала на коліна та зав'язала волосся, він посміхнувся, та обхопив рукою моє волосся. Тоді я зрозуміла, що зможу точно зробити так, аби єдине про що він міг думати це була моя туга волога дірочка, яка впустить його член в середину.

Я розстібнула його штани, та зняла білизну, мене одразу зустрів його збуджений та напружений член, якому потрібно було кінчити, зараз. Я обвела язиком по краєчках його голівки, та ковтнула те що злизала з його збудженого органу, я наче смакувала його бусиною яка утворилася від того, що він хотів трахнути мене. тож коли я відкрила рот знову, аби почати робити мінет, він не витримав цього очікування, та почав керувати процесом сам, з його губ чувся приглушений рик, коли він увійшов так що його яйця вдарилися в моє підборіддя, і його голівка тиснула мені на горло, я захлиналася від слини, недостачі повітря та нестримних емоцій які охоплювали мене під час цього. Моя печерка, була настільки волога що я відчувала як збудження тече по внутрішній частині стегна.

Його орган настільки владно трахав мене, не питаючи дозволу, що я навіть не встигала дихати, серце колотило неймовірно сильно, з очей текли сльози, але я дивилася на нього, як його темні очі закочуються від задоволення, як вони жадають того, щоб я задовольнила його повністю, так щоб його яєчках не залишилося не краплі сперми. Він вирвав свій член, підняв мене за волосся і нагнув так щоб Я лягла на живіт, який знаходився на столі, він відсунув червоні мереживні трусики, і побачив наскільки я волога, я була готова його прийняти, але він зробив це не для цього поки що.

Він розсунув мої ноги так щоб мати вільний доступ до моєї піхви, і почав злизувати вологу, язиком. Я тремтіла як його теплий язик торкається чутливого клітора. він бачив це, і насолоджувався реакцією на свої дії, тепер він додав різко два пальці, які з легкість ковзнули у середину. Я скрикнула від неочікуваності, але мені це дуже сподобалося. Все збудження яке збиралося внизу живота, скручувалося в тугий вузол, перш ніж дати бажану розрядку. Я стогнала та кричала, поті він припинив, і я почала задихатися, мені потрібно було відчути його знову. він підвівся на ноги та увігнав свій великий член в мене. Я голосно закричала, біль змішався зі збудженням, і вже не могла відрізнити, де кожне з них, але у поєднанні, коли він почав рухатися, я кінчила, так що не бачила на очі, в мене все поплило, я нічого не хотіла більше відчувати окрім цього чистого блаженства, він не зупинявся, і продовжував мене розтягувати та трахати так, наче від цього залежить наше життя, коли він дійшов до такого темпу, що я, не відчувала нічого окрім його яєчок, яки билися об мене кожного разу як він вганяв орган, я відчула пульсацію в середині. Коли його член пульсував, це було щось неймовірне, і не можна було порівняти з жодним вібратором. Я застогнала і кінчила разом з ним, але коли я кінчила вдруге оргазм наче розірвав моє тіло, я не могла дихати, я не могла нічого окрім, я дати йому кінчити в мене та отримати свою порцію задоволення. Перш ніж я відчула його сперму, він вийшов з мене і наказав швидко стати на коліна, я зробила так як він сказав, і коли він знов почав трахати мій рот, я відчула як гаряча густа сперма заливає мені горло. Я все проковтнула та облизала губи, коли він повернувся у сидіння, аби віддихатися, я поклала йому руку на прес і спитала чи я впоралася, він кивнув.

Мене перервав будильник, який я ненавиділа це. Я відключила його, та повернулася у свій сон, аби тепер кінчити в реальному житті, я була дуже збуджена, трусики були дуже мокрими, тож я зібрала вологу і почала пестити свій клітор уявляючи як цей сексуальний бог робить зі мною

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 ... 74
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дочка королеви, Наталі Блейк», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Дочка королеви, Наталі Блейк"