Книги Українською Мовою » 💛 Молодіжна проза » Лисичка, Тіна Вітовт 📚 - Українською

Читати книгу - "Лисичка, Тіна Вітовт"

225
0
14.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Лисичка" автора Тіна Вітовт. Жанр книги: 💛 Молодіжна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 49
Перейти на сторінку:
Глава 2

Після танців заїхала переодягнутися, сестри вже вдома не було, мабуть з коханим приїде на вечерю. Подумала і все ж послухала Катю одягнула блузу та коротку шкіряну спідницю в одному кольорі така, до них черевички на низькому ходу, люблю зручне, та світлий короткий жакет-пальто, волосся залишила не зібраним, ну і звичайно не полінувалася зробила макіяж. Глянула у дзеркало – красуня! Підморгнула собі, можна і в клуб сходити, завтра вихідний.

Квартира батьків була не далеко від нас, тож вирішила що можна і пройтися, на вечір про ранковий дощ нічого не нагадувало, весна скоро перейде до літа, погода тільки тішить.

Звичайно я прийшла остання, усі чекали тільки на мене, батьки не розчарували сьогодні були присутні їх друзі з синами, і їх два брата-акробата на одну мене, тому що Катя з Максим повідомили про заручини, а отже Мілана думай де ти будеш жити. Квартирне питання ми розглянемо пізніше ну а зараз хлопчики тримайтесь ще не знаєте з ким зв’язується.

На диво вечеря минула спокійно, ніхто не робив ніяких натяків, мені аж не зручно стало від своїх думок на початку вечора. Алекс та Дан були друзями Макса, вони приїхали з Англії де навчалися, і планували залишитись працювати в Україні, звичайно більше уваги приділяли своєму другу та його нареченій, зі мною вели себе максимально вічливо, благо макіяж зробила хоча б на свій вік виглядаю, а то б відчувала себе школяркою. І до чого ці думки мені вони, що сподобались? Та не може бути, хоча вони доволі симпатичні спортивні хлопці, старші на кілька років за мене, обоє русяві, блакитноокі та засмаглі, мабуть на морі були перед тим як приїхати додому.

Після вечері вирішили сходити в клуб відсвяткувати заручини закоханих. Усе було як завжди столик на другому поверсі, так що танцювальний майданчик добре проглядається, на столі легкі коктейлі для дівчат, та міцніші для хлопців та фрукти. Чудова музика так і кликала поринути у світ танцю, що ми з сестрою і зробили, рухалися ми чудово, так як займалися довгий час танцями, тільки Катя покинула вже, а я тільки змінила напрям.

Мабуть я сильно захопилася, тому що не відразу помітила, що сестри поблизу немає, а зі мною танцюють Алекс та Дан, вони доречі дуже гарно рухалися я аж замилувалася. Тільки була одна дивина їхні очі, вони змінили колір і тепер було враження що на мене дивляться два хижака які знайшли що шукали. Я вирішила що це якісь галюцинації та вийшла на свіже повітря, хлопці не змовляючись пішли за мною.

На подвір’ї мене зловив в обійми Алекс притулившись зі спини та зарившись носом у волосся, а Дан підійшов ближче та обхопивши долонями моє обличчя просто захопив у вир своїх нереального кольору очей. Це якесь божевілля кричав мій мозок, але все сприймалося як ніби так і має бути. А далі відчуття невагомості, та темрява...

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 ... 49
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Лисичка, Тіна Вітовт», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Лисичка, Тіна Вітовт"