Книги Українською Мовою » 💙 Фантастика » Відродження-1, Кулик Степан 📚 - Українською

Читати книгу - "Відродження-1, Кулик Степан"

237
0
21.04.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Відродження-1" автора Кулик Степан. Жанр книги: 💙 Фантастика / 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 96
Перейти на сторінку:

Так. Точно. Перш ніж вирубатись під бундючне бубоніння того хмира, мені здалося, що перед очима майнуло щось білясте. Але виснаження було таким сильним, що я провалився в сон раніше, ніж встиг осмислити цю інформацію.

І що тепер робити?

Життя привчило, що ніхто і ніколи, крім матері, не робив для мене нічого хорошого просто так. За все у цьому світі доводиться платити. І кров ще не найбільша ціна. Значить, з великою ймовірністю, варто очікувати підстави і зараз. Тож будь-який нормальний хлопець, не замислюючись, відкинув би незрозумілу пропозицію. Але це нормальний, у якого м'язова сила домінує над розумовими здібностями. Я ж умів не лише рахувати і писати, а й читати. І віддавався цьому мерзенному пороку весь час, коли мав можливість дістати книгу і не був зайнятий пошуками їжі.

У книгах описувався зовсім інший, неймовірний світ, яким він був до приходу Хантерів і поневолення Землі.

Ніхто в здоровому глузді не міг би повірити в ці казки, але мені чомусь здавалося, що книги не брешуть. Ну, чи не завжди брешуть. Брехня примітивна і легко перевіряється декількома перехресними питаннями, а в книгах все було взаємопов'язано та логічно. Ні, іноді траплялося щось незрозуміле, про інші раси, яких я ніколи не зустрічав, але ми й про Хантерів нічого не знали, доки їх флот не завис на навколоземній орбіті.

«0.08.14»

Час невблаганно збігав, а я все ще не міг ухвалити рішення. Сучка білява. Скільки вона ж зайвої крові зцідила? За відчуттями, не менше ніж півлітра. Якби не її жадібність, я б сьогодні куди швидше отямився. А то й учорашня розмову повз вуха не пропустив.

З іншого боку, чим я ризикую? Ніхто ж мені не підсовує якихось паперів на підпис, які загрожують утилізацією у разі порушення контракту. А все, що відбувається в уяві, не підтвердить жоден нотаріус. Хантери могли б — їм прочитати думки, що мені висякатися, але на щастя, інопланетянам, за великим рахунком, начхати на людей. З населення сім мільярдів їм вистачить крові надовго, тож доля окремих індивідуумів нових господарів зовсім не турбує. Але при цьому вони маніакально повернені на дотримання законності... ну, як вони її розуміють. І будь-яке підтверджене насильство чи обман між людьми викорінюють нещадно.

Начебто щось схоже відбувалося в рабовласницькі часи. Раб був майном господаря і його каліцтво, навмисне чи випадкове, каралося штрафом. А якщо шкоду завдавав інший раб, то злочинця вбивали. У науку іншим.

Отже, моя згода навряд чи зможе змінити моє в гірший бік. А ось покращити, хоч на гран... Як там казав герой в одній із книг: «Хто не ризикує, той не п'є шампанського!» Я, правда, не знаю, що це таке, але гарно звучить. Багатообіцяюче…

«0.03.11»

Була не була…

Збираюся з силами, налаштовуюсь і даю уявну згоду.

«Прийняти!»

Очікуючи чого завгодно, завмираю, мимоволі намагаючись звернутися клубком — коли б'ють, живіт найслабше місце — але нічого не відбувається. Все те ж простирадло, як і раніше, закриває огляд. Хоча, ні — дещо змінилося. Літери на ньому тепер розташувалися у новому порядку.

Вітаємо! Активація персонажа здійснена!

Леонід Спаський. 23 роки.

Рівень «0».

Клас не обраний.

Вміння — не активовані.

Бажаєте вибрати клас? Так/Ні?

Поняття не маю, що це означає, але якщо запитують, то це важливо.

«Бажаю»

«Для вибору класу увійдіть у налаштування персонажа»

А де вони?

Придивляюся уважніше і бачу поряд зі своїм ім'ям невеликий прямокутник, підсвічений зеленим. Зосереджуюсь на ньому, і прямокутник виростає, займаючи майже чверть огляду. Тепер його розділено на кілька секторів. «Характеристики», «Уміння», «Інвентар»

Підсвічування виділяє перший сектор, на нього я й умовно тисну.

Прямокутник зникає, а замість нього з'являється така таблиця:

Доступні класи:

Воїн — майстер ближнього бою. Бонус до основних типів зброї ближнього бою. Бонус до статури, сили, витривалості та носіння важкої броні. Штраф до використання далекобійної зброї та магії.

Рейнджер — майстер дистанційного бою. Бонус до основних типів зброї дистанційного бою. Бонус до спритності, витривалості, сприйняття та носіння середньої броні. Штраф до носіння важкої броні та використання магії.

Клірик — магічні вміння. Прискорене відновлення мани. Бонус до захисту від усіх типів магії, спритності, сприйняття, захисту від ментальних атак, інтелекту та носіння легкої броні. Штраф до використання важкої та середньої броні.

Універсал — Немає бонусів. Нема штрафів.

Для підтвердження поставте галочку навпроти обраного класу.

Добре, що серед прочитаних книг траплялися й книги про ігри. Готовий сперечатися — переважна більшість тих, кого я знаю, не зрозуміли б нічого з прочитаного. Якщо, звісно, взагалі змогли б хоч щось прочитати. Але я не вони й загальною інформацією володів.

1 2 3 ... 96
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Відродження-1, Кулик Степан», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Відродження-1, Кулик Степан"