Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Дозволь бути поруч, Адалін Черно 📚 - Українською

Читати книгу - "Дозволь бути поруч, Адалін Черно"

1 055
0
04.10.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Дозволь бути поруч" автора Адалін Черно. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 33
Перейти на сторінку:

Помічу, що шили. На моєму тілі й так занадто багато шрамів після попередніх операцій. Тоді поруч не було того найкращого хірурга-пластика, який зашив би мене так, щоб майже нічого не залишилося.

А ще мій політ додому знову відкладається. Я мала летіти за два тижні до Нового року. Прилетіла я на початку грудня, щоб побачитися з братом та його дітьми, а ще встигнути побувати на дівич-вечорі й весіллі подруги, яка зовсім недавно проміняла безтурботне життя в Штатах на ідентичне, але вже в рідній країні.

Вилетіти мені не дали через борг, який скупчився з податку на автомобіль. Автівку продала більш ніж сім років тому, а борг там якийсь захмарний. І довести ж нічого не змогла. Ніхто не випустить із країни людину, яка має борги перед державою. Довелося розбиратися, але оскільки на носі свята, я так нічого й не змогла домогтися, а ближче до Нового року взагалі вирішила заспокоїтися. Минуть свята — усе розв’яжу. Додому я не поспішаю, у грошах не обмежена, робота в мене в моєму старенькому макбуці.

Усе здавалося простим до миті госпіталізації, але й це, виявляється, не весь жах. Найгірше те, що я сиджу перед Макаром Ізмайловим. Людиною, яка шість років тому розбила мені серце й залишила подарунок у вигляді двох смужок на тесті. Тепер я виховую його сина, а він дарує красу людям і гадки не має, що у світі є ще одна людина з таким же аквамариновим кольором очей.

***

Буду дуже рада, якщо підтримаєте мене зірочками)

1 2 3 ... 33
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дозволь бути поруч, Адалін Черно», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Дозволь бути поруч, Адалін Черно"