Книги Українською Мовою » 💙 Зарубіжна література » Мій друг Персі, Баффало Білл і я, Старк Ульф 📚 - Українською

Читати книгу - "Мій друг Персі, Баффало Білл і я, Старк Ульф"

146
0
29.03.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Мій друг Персі, Баффало Білл і я" автора Старк Ульф. Жанр книги: 💙 Зарубіжна література. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2
Перейти на сторінку:

Звуки відносило кудись удалину, ніби то були не звуки, а хмарки. Тато мружив очі, дивився на морське плесо й кивав головою у бік острівців та шхер, повз які ми пропливали.

Мама сиділа на кормі й плела кофтину. Ян розглядав комікси в своєму часописі. І хоч тато ненавидів комікси, та не зробив йому жодного зауваження. Це тому, що ми пливли в село. Я куняв, намагаючись не думати про нудоту в животі.

— Глянь ліворуч, Ульфе! Що ти там бачиш? — спитав тато.

Я глянув ліворуч і збагнув, що повернув голову в протилежний бік. Я побачив зграйку чайок, що пірнали навпроти пристані, і якогось дідка, що виходив із нужника.

— Нічого такого, — відповів я.

— Не розумію, чому ти ніяк не навчишся розрізняти, де ліворуч, а де праворуч човна, — сказав тато. — Та, сподіваюсь, навчишся.

— Авжеж, навчуся, — мовив я.

Річ у тім, що я мав побачити маяк. Щороку, минаючи його, ми лаштувалися снідати, оскільки маяк був ознакою того, що здолано півдороги. Мама розклала на капоті мотора їжу. Там з'явилося молоко, бутерброди з маслом, ковбасою та огірком.

— Правда ж, чудово? — спитав тато.

Він випустив із рук кермо, щоб погладити маму по щоці й узяти бутерброд.

— Що саме? — спитала мама.

— Усе! — відповів тато.

1 2
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Мій друг Персі, Баффало Білл і я, Старк Ульф», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Мій друг Персі, Баффало Білл і я, Старк Ульф"