Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Пригоди українців у Анталії 📚 - Українською

Читати книгу - "Пригоди українців у Анталії"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Пригоди українців у Анталії" автора Антін Щегельський. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Пригодницькі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 20 21 22 ... 34
Перейти на сторінку:
а дисципліни ні на гріш!

Свого часу, скориставшись чоловіковими зв’язками, Лариса закінчила магістратуру Вільного українського університету у Мюнхені. Навчаючись у Німеччині, вона налагодила контакти з місцевою російсько-українською мафією. А повернувшись в Україну, зареєструвала на свою стареньку хвору матір фірму, що обіцяла молодим чоловікам і жінкам працевлаштування за кордоном. Неважко здогадатися, що від бажаючих поїхати на заробітки до Німеччини не було відбою.

Бізнес в родини Штопорів був налагоджений з розмахом. Власне, Лариса лише рахувала прибутки. Усю ж чорнову роботу виконував Василь. Він давав у газети оголошення, він же через знайомих у консульстві оформляв візи та відправляв групи клієнтів за кордон. А там їх зустрічали Штопорові бізнес-партнери. Відбирали документи, які нібито були потрібні для офіційного оформлення на роботу. А потім розподіляли шукачів гарних заробітків: чоловіків — нелегальними чорноробами на будівництво, а жінок — у підпільні чи й легальні борделі.

Що ж до фактичної господарки цієї сатанинської фірми, то Штопорів однокурсник — генеральний директор телекомпанії — влаштував її на грошовиту керівну посаду, яка гарантувала гарну пенсію. Він навіть не здогадувався, яку ведмежу послугу зробив тим кроком практично усій телекомпанії. Хоч пенсію Лариса давно заробила, але звільнятися з роботи не поспішає. Мутить у колективі, намагається усіх підім’яти під себе, усіма керувати. Таке враження, що вона генеральніша за генерального директора і тепер її вже ніколи не здихаються.

Правду кажучи, Штопори народилися під щасливою зіркою. Саме тоді, коли німецька поліція затримала за торгівлю людьми їхніх бізнес-партнерів і ті виказали канал надходження з України живого товару, померла від інсульту Ларисина мати, на яку була зареєстрована фірма. Тож наші герої, хоч і втратили доволі прибутковий бізнес, зате уникли кримінального переслідування.

Тепер подружжя взяло собі за мету створити легальну туристичну фірму. Тож, вирушаючи у прес-тур, Штопори розраховували убити одночасно двох зайців: ознайомитись з умовами відпочинку в готелях, у яких вони побувають, і укласти дилерські контракти на закупівлю путівок за гуртовими цінами.

У пошуках потрібних контактів вони безуспішно потикалися то до представника асоціації турецьких власників готельного бізнесу Юсуфа, який супроводжував групу у ролі гіда, то до мера містечка Сіде, то до директора і співвласника готелю «Едем», де вони зупинилися. Дійшло до того, що Саша Шкурланд вилаяв Штопора за недозволену самодіяльність. Ще й пообіцяв: якщо до нього дійде бодай один сигнал про порушення заборони, відправить обох додому. Причому, за дорогу вони платитимуть окремо і з власної кишені.

Після скандалу, який влаштувала Штопорова дружина, мало не з кожною хвилиною народу на терасі залишалось усе менше і менше. Микола також подумував про відпочинок. Але знав, що навряд чи засне. Чекатиме, поки повернеться з гульок Ліда, у якої немає ключа.

Нарешті, попрощався й пішов до ліфта останній сусід по застіллю. Затим і в Миколи увірвався терпець.

Повернувшись у номер, він не роздягаючись і навіть не знявши з пояса футляр з фотокамерою, гепнувся на постіль. Увімкнув телевізор, який чомусь показував картинку без звуку. Довго тицяв пальцями у різні кнопки, але так і не знайшов ту, що вмикає звук. Потім махнув рукою на свої потуги. Адже навіть якщо телевізор заговорить, він все одно нічого не зрозуміє. Бо ні англійської, ні французької чи німецької, а тим більше турецької не знає. Українські ж канали тут антена не ловить.

Спробував заснути. Але й з того нічого не виходило. У голову настирливо лізли всілякі неприємні думки.

Ніч видалася надзвичайно довгою. Хвилини чалапали, як перевтомлені подорожні. Ще тільки перевалило за другу годину, а Миколі вже почала набридати самотність. Тягнуло до людей. Тож, сполоснувши холодною водою обличчя, вийшов у коридор.

Там було тихо й безлюдно. Навіть звична удень легка музика не порушувала тишу. Спустився ліфтом на нульовий поверх, вибрався на вулицю. І там ані душі. Окинув поглядом готель. Міжнародний вулик розваг і відпочинку мирно поринув у глибокий сон. У номерах не світиться жодне вікно. Лише жевріють лампочки в коридорах та на сходових маршах.

І тоді Микола, який вже почав орієнтуватися у готельному просторі, почвалав на дискотеку.

Це було єдине місце, де о такій порі по-справжньому вирувало нічне життя. Ще з порога по його мізках довбонули десятки, якщо не сотні децибелів. Але за якийсь час Микола притерпівся до забійної музики. Очі почали звикати до напівтемряви.

У просторій прокуреній кімнаті було аж занадто завізно. Біля стійки бару, сидячи на височенних пуфах, кайфували переважно літні чоловіки й жінки. Посередині зали тирлувалася в танцях молодь. А попід стінами, у кріслах без перенч, обійнявшись сиділи парочки. Протиснувшись до стійки, він замовив джин, одним духом випив свій дрінк і в пошуках вільного місця рушив крізь натовп.

Аж раптом у дальньому темному кутку він запримітив «солодку парочку». Серьога напівлежав у кріслі. Ліда ж, осідлавши його «жеребця», намотувала верхи вже, певно, не першу милю. Обоє так захопились своїм заняттям, що не звертали уваги ні на тих, хто танцював у залі, ні на спалахи світломузики. Навіть тоді, коли Микола вихопив з футляра, що висів при поясі, фотоапарат і почав знімати грішників, вони не помітили того.

Хоч як дивно, але Миколу зовсім не зачепило побачене. Те, що витворяли Ліда з Серьогою, його вже ніяк не обходило. Так, ніби все те відбувалось у іншому часовому й просторовому вимірі. Він не кваплячись заховав камеру, замовив у барі подвійний джин і зі склянкою в руці піднявся до себе. Там випив. З апетитом закусив видобутим з холодильника шматком домашнього українського сала. Затим повісив на двері табличку «Не турбувати!» і вперше за багато місяців поринув у глибокий спокійний сон, який може бути тільки у зовсім вільної й задоволеної життям людини.

І дійсно до самого ранку його ніхто не турбував. Лише на світанку, коли розщебеталися ластівки, які під стелею на балконі добудовували гніздо, Микола почув настирливий стукіт у двері.

— Скільки можна з мене знущатися! — пішла у наступ Ліда. — Я вже шостий раз за ніч приходжу. Навіть покійник уже б прокинувся від мого стуку, а ти все спиш! Ще й табличку повісив, щоб не турбували! Я що, чимось завинила перед тобою?!

1 ... 20 21 22 ... 34
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Пригоди українців у Анталії», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Пригоди українців у Анталії"