Книги Українською Мовою » 💛 Інше » Код свідомості, Юта Радуга 📚 - Українською

Читати книгу - "Код свідомості, Юта Радуга"

526
0
02.11.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Код свідомості" автора Юта Радуга. Жанр книги: 💛 Інше. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 25 26
Перейти на сторінку:
Почати з себе.


Характер людини, її ставлення до себе, до людей і праці формується, передусім, під впливом близьких. Та й гени у наших дітях від тата та від мами. А батька та матір своїй дитині ми самі обираємо. Існує така фраза: "Якщо хочете побачити причину своїх нещасть - підійдіть до дзеркала". Але чесно поглянути та оцінити себе важко. Наприклад, одна мама каже: «Я виховую сина так, щоб він виріс щасливим, успішним, працьовитим, впевненим у собі — загалом справжнім чоловіком!» "А Ви самі щасливі?" - "Ні". - «Успішні? Впевнені у собі?» — «Ні». Насамкінець з'ясувалося, що живе вона з алкоголіком. Жінка, як ломовий кінь, впряглася в сімейний «візок», на якому сидять безробітний, вічно п'яний чоловік і діти, які беруть з нього приклад, тягне його одна, в мріях про прекрасне майбутнє.
Жінка не розуміє, що до жодного світлого «раю» їй не дістатися. Якщо вона занедужає, члени сім'ї замість співчуття, образно кажучи, шмагатимуть її батогом — нічого простоювати, рухай далі! Найстрашніше в цій ситуації, що нещасна і не хоче іншого життя — тоді ж у неї пропаде відчуття своєї значущості. У душі, уявіть собі, вона пишається своїми героїчними стражданнями, їй співчувають такі ж загнані життям подруги. І ось, така жінка, яка частенько страждає від депресії, скандалів, а то й чоловікових кулаків, впевнена, що навчить дітей бути щасливими та успішними.
Але слова вчать лише у тому випадку, коли перед очима вони мають гідний приклад.Вічно роздратована мати, в ролі куховарки та посудомийки, та тато, що валяється з пивом на дивані або обсипає дружину докорами, авторитетами для дитини бути не можуть. Де такі діти знаходять собі авторитетів? На вулиці. І це не завжди найгідніші люди.
Характер формується до 5-7 років, далі відбувається його шліфування, загострення одних якостей та притуплення інших. Після 5-7 років можна змінити лише одну людину на світі. Відгадайте кого? Себе. Але наші діти змінювати себе не поспішають, нотації батьків, вчителів влітають в одне вухо, а вилітають із іншого. Адже від слабкого навчання їжі на їхній тарілці не ставатиме менше, джинси чи сукня, комп'ютер, стільниковий телефон, золоті прикраси, куплені батьками, не випаровуються.
Людина, як правило, починає замислюватися про свою поведінку лише тоді, коли її карає життя, а не мама з татом. Ми ж намагаємось оберігати своїх дітлахів від будь-яких труднощів, роблячи за них спочатку шкільні завдання, потім — «відмазуючи» від армії чи вигідно прилаштувати заміж, шукаємо для них престижну роботу. Але це не робить їх щасливими.
Навчають не слова, а приклад. Смішно говорити синові чи дочці про шкоду куріння з цигаркою в зубах або про користь занять спортом, коли ваш найкращий друг телевізор. Почніть із себе. Перестаньте бути для дітей тираном чи слугою. Тиранів ненавидять, слуг — зневажають. Перестаньте нити, лаяти долю та оточуючих. І ваша дитина виросте життєрадісною. Якщо вам цікавіше годинами розмовляти з подругами, ніж проводити час із дітьми, то не дивуйтеся, що вашим дітям цікавіше бути у віртуальному світі інтернету, ніж із вами.Діти повинні бачити, як батьки обіймають та цілують один одного, а не кидаються тарілками, проклинаючи день знайомства. Загалом, якщо хочеш щастя своїй дитині, стань щасливою сам, а вона тебе скопіює.

© Юта Радуга 2023

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍

Кінець

З цією книгою читають Сучасна проза 294109 Школа здорового пофігізму Таша Зінченко 13177 Не художня література 372289 Філософські статті (перший і другий том) Андіона Гобой 38948 Різне 404198 Алгометрична психологія книга що змінить світ Андрійчук Андрій 27542
1 ... 25 26
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Код свідомості, Юта Радуга», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Код свідомості, Юта Радуга"