Книги Українською Мовою » 💛 Інше » Код свідомості, Юта Радуга 📚 - Українською

Читати книгу - "Код свідомості, Юта Радуга"

242
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Код свідомості" автора Юта Радуга. Жанр книги: 💛 Інше. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Код свідомості, Юта Радуга» була написана автором - Юта Радуга, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Інше".
Поділитися книгою "Код свідомості, Юта Радуга" в соціальних мережах: 

📚 Ласкаво просимо до ReadUkrainianBooks.com, вашого вірного провідника у світ книг, де магія слова оживає на ваших очах! Сьогодні ми маємо честь представити вам шедевр від видатної письменниці Юти Радуги - "Код свідомості". Ця книга - це справжнє диво, що переносить читачів у захоплюючий світ фантазії та реальності.

Про книгу: У "Коді свідомості" авторка розкриває таємниці людської свідомості через витончений лабіринт слів. Найважливіше питання книги - це загадка існування, що розкривається перед читачем на кожній сторінці. Чи можна зламати код свідомості, розшифрувати таємниці мозку та душі? У пошуках відповіді головний герой, як і ми, занурюється в безмежний океан мудрості та розуміння.

Про автора: Юта Радуга - це талановита письменниця, яка завоювала серця читачів своєю неперевершеною майстерністю в слові. Її творчість вражає глибиною думки та витонченістю стилю. Авторка не просто розповідає історії, вона веде нас у світ, де реальність переплітається з фантазією, а мова стає ключем до найглибших закутків людської душі.

🔍 Чому читати на ReadUkrainianBooks.com? У нас ви знайдете справжні скарби української літератури та найпопулярніші світові бестселери - безкоштовно та без реєстрації! Читання українською мовою - це не лише спосіб розважитися, а й шлях до самовдосконалення та розширення словникового запасу. Зберігайте нашу мову та культуру, читаючи українські книги!

📘 Насолоджуйтеся захопливими пригодами, відкривайте таємниці світу разом з ReadUkrainianBooks.com! Поглиблюйте свої знання, надихайтеся та вдихайте життя в кожному рядку. Разом ми перетворимо читання на незабутню подорож, де кожна сторінка - це нова можливість відкрити для себе щось неповторне. 🌟

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 26
Перейти на сторінку:
Перелом свідомості

В цьому світі немає нічого більш могутнішого ніж перелом свідомості. Ти можеш змінити колір волосся і свій одяг, свою адресу, своє громадянство або навіть дружину чи чоловіка, але якщо ти не зміниш мислення, то події навколо тебе будуть дублювати себе раз по раз, тому, що все, що змінилося, змінилося лише зовні, в той час як всередині тебе… все залишилось, залишилося як і було. Якщо ти чогось хочеш від життя, ти хочеш змінити себе… Якщо хочеш роздобути щось, дотягнутися до якихось вершин!? Щоб позбутися наприклад шкідливих звичок - доведеться дуже попітніти! Це важко, більшість людей проживають своє життя так і не зрозумівши в чому їх талант, а ті кому вони відомі далеко не завжди займаються їх розвитком. Єдине, що може зробити тебе щасливим мій друже - це крок на щабель вище. 
Це усвідомлення того, на що ти здатний! Дотику до стану, коли ти прориваєшся крізь в'язкість битовухи і хоч краєм ока, але ти бачиш як ніби зі сторони істинного та справжнього себе. Коли ти з головою поринаєш в болото своїх страхів і зв'язуєшся з ними в бою, щоб продовжувати рух… Ось тоді і починають відбуватися події, на які ти так довго чекав, якщо ти так і не наберешся мужності та терпіння для звершення тієї чи іншої своєї можливості, якщо будеш продовжувати ходити колом та навколо, намагаючись переконати чимось оточуючих тебе людей, або не дай Боже отримати їх схвалення, все це закінчиться тим, що ти зламаєшся! 
Люди втолкують тобі про те,  що те, чим ти займаєшся, не має ніякого сенсу і ти поставиш хрест на своєму задумі… 
Скільки у тебе залишилося часу? Скільки? Ми не знаємо, і більшість з нас так і ніколи не використають те, що нам дається разом з життям. 
Вистачить вже марнувати життя! Якщо хочеш чогось, ти повинен стати невблаганним, навіть безжальним, потрібно вчитися бути спритним, ідейним… Знайти в собі силу залишатися на плаву незважаючи ні на що, ось це і є якість бути сильним. Щоб пізнати та відчути в собі спрагу, потрібно вчитися програвати, отримувати ураження раз по раз і все одно не здаватися! 
Ти нестримний, ти сильний, тебе ніщо не зупинить. І щоб ти знав, більшість людей проживає життя на ручнику, який постійно тягне їх лише назад. Тому виріши нарешті для себе, що будеш рухатися виключно вперед. 
Зосередься на собі, і як тільки ти побачиш себе в цьому всьому, як тільки зміцнієш в цьому новому стані свідомості, ти побачиш як змінюється все, що ти робиш, ти будеш в шоці від того, на скільки радикально зміниться твоє сприйняття цього світу, наскільки всі твої дії і їх результати змінюються, коли ти почнеш говорити собі кожного дня - 
«Це мій день і сьогодні мене нічого не зупинить!» 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 26
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Код свідомості, Юта Радуга», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Код свідомості, Юта Радуга"