Книги Українською Мовою » 💛 Інше » Код свідомості, Юта Радуга 📚 - Українською

Читати книгу - "Код свідомості, Юта Радуга"

526
0
02.11.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Код свідомості" автора Юта Радуга. Жанр книги: 💛 Інше. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 26
Перейти на сторінку:
Мрія

«Два найважливіших дні в житті - це день коли ти з'явився на світ, і день коли розумієш навіщо» 
Марк Твен

Я не думаю, що у когось з нас є мрії, які були нам надані не для того, щоб наприклад ми їх реалізовували як долю. Якщо ти відчуваєш, що у тебе є що дати людям, якщо твій талант гідний того, щоб його розвивати, щоб займатися ним… В цьому світі немає нічого такого, чого ти би не зміг досягти. Я аплодую тобі за твої мрії, за те, що ти йдеш до них, я захоплююся тим, що ти віриш в себе, тому що це найважливіше в житті! Напруга випробовування пошуку шляхів, як можна поліпшити себе, або від мрії, це не просто можливість, це справжнісінька необхідність, ти не повинен боятися йти за тим, що по праву належить тобі! У цьому всесвіті природно, що логіка буде говорити тобі, що це неможливо, але якщо ти хочеш досягти неадекватно високих результатів, проживати свою мрію, тобі доведеться стати неадекватною людиною. 
Коли ти ростеш, всі постійно намагаються вселити тобі думку, що світ такий який він є, і жити в ньому потрібно так, щоб не трусити його стіни занадто сильно, таке життя дуже обмежене насправді, воно набагато просторніше повір! А от коли ти нарешті усвідомлюєш, що все навколо тебе було створене такими ж людьми, коли ти засмакуєш смак того коктейлю, і що це ти його створив, ти вже ніколи не будеш колишнім, адже це так важко! Чому люди йдуть на подібне? Навіщо вони підіймаються на вершини гір? Навіщо Нельсону Мандело було віддавати 26 років свого життя? Навіщо люди роблять те, що неймовірно складно? А щоб усвідомити, потрібно все-таки дістатися до цього останнього кроку, ти повинен з глузду з'їжджати від свого внутрішнього голосу, це твоя одержимість і значить ти був створений для цього. Повинен був щось будувати? Будуй! Лагодити? Давай! Літати? Спробуй! Винаходити? Винайди! Скажеш  «Так, але я ще мало, що вмію!» Так бери і навчайся мать твою! А якщо ти раптом забув, я мушу тобі нагадати - історію не тільки читають, тепер її ще й пишуть і пишуть ті люди, які не бояться мріяти, і не зупиняйся! Ніколи не зупиняйся! Ніколи не переставай йти до своєї мети! Наш страх не в тому, що боїмося, щоб щось здійснювати, просто більше ми боїмося опинитися неймовірно здатними, не темрява, а світло лякає нас більше всього.

Те, що люди думають про тебе, або про твою мрію, тебе це взагалі не повинно цікавити. 
Повір, вони всі в один голос будуть говорити тобі, що це неможливо лише тому, що самі такого не бачили, цього їм досить зрозумій. 
Ти повинен взяти з себе слово, що зробиш це, що не здасишся поки не дійдеш до кінця. 
Будеш відсікати всі протести, ніколи не розчаруєшся, не втратиш ентузіазму, не подумаєш до біса все це, я не бачу світла в кінці тунелю! Ти повинен зрозуміти, що це частина програми. Як і фізично слабка людина може стати сильніше тренуючи м'язи, так і слабохарактерний може зміцнити свій стержень тренуючи правильне мислення, якщо ти позбудешся від слабкості на всю - будеш дивитися через призму своїх цілей, ти станеш одним з тих обраних, хто бачить в поразці лише черговий етап до успіху! 
Ти здивуєшся, але багато людей абсолютно з будь-якими обставинами йдуть вперед, вони примудряються змусити їх працювати на власну користь. 
Хто пожертвував мало, той знає, що йому доведеться і отримати трохи, хто чимсь великим - отримає багато! Те, що ти почнеш робити завтра змінить твоє життя! 
Основна складова у прогресі людини – це, коли тебе чіпляють правильні речі. А якщо ти відчуваєш, що це насправді  так, вважай, що справу зроблено! 
Вчись отримувати і приймати, бути щасливим, щасливим в тому хоча б, що ти на відміну від інших,  змушуєш себе робити те, що ти повинен робити сьогодні!  

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 ... 26
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Код свідомості, Юта Радуга», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Код свідомості, Юта Радуга"