Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » Розрив. Як я став «націонал-фашистом», покинув дружину та сімох дітей 📚 - Українською

Читати книгу - "Розрив. Як я став «націонал-фашистом», покинув дружину та сімох дітей"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Розрив. Як я став «націонал-фашистом», покинув дружину та сімох дітей" автора Антон Дмитрович Мухарський. Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 26 27 28 ... 68
Перейти на сторінку:
таке інше. Якось геть упившись, надіслала моїй першій дружині СМС: «Пішла ти на хуй зі своїми виблядками» (мала на увазі моїх доньок від першого шлюбу). Тоді, пам’ятаю, не витримав і, ухопивши її за коси, намагався сунути сімейного експерта головою в унітаз. Дорогою до вбиральні мати-вовчиця прокусила мені руку, розбила вазу, зламала стілець, але мені вдалося-таки запхати її дурну, п’яну довбешку у вічко і спустити воду. Хоча я, зазвичай, намагався уникати подібних ситуацій і, передчуваючи приступ, втікав якнайдалі.

«Нічого не поробиш. Це спадкове, – важко зітхала її мама, яка вже змирилася з подібними доччиними витівками. – Батечко її покійний, царство небесне, мав такі ж проблеми з головою. Час від часу наче щось находило на нього і робився буйний».

Спитаєте: якого хріна ти все оте терпів, де брав сили, аби прощати? Відповідь проста – любив її. Любив дітей. Робив усе можливе, щоб зберегти родину. Й тисячної долі тих образ і розчарувань, тих страшних слів, що в припадках безумства вона проказувала на мою адресу, я б не пробачив нікому. Жодній істоті у світі! Але їй вибачав. Як бачив янгольські обличчя наших дітей, як чув їхні дзвінкі голоси в глибині будинку, як бачив, що біжать мені назустріч і кидаються на шию, а я вдихаю аромат їхнього волосся, відчуваю на своїй щоці їхні поцілунки. Я прощав тобі, Анжело, так багато і так щиро, як не буде прощати ніхто у цьому світі. Бо я любив тебе! І був понад усе вдячний за те, що народила мені таких прекрасних, коханих дітей! Заради них і прощав.

Коли приступ проходив, вона щиро і мило каялася. Трохи удавано припадала до ніг, просила у всіх вибачення, ніяково сміялася, коли їй пригадували подробиці того, що напередодні верзла. «То не я. То моя сестра Сніжана, яка приходить, коли я трохи вип’ю», – намагалася жартами зняти із себе провину, і всі прощали. Бо дійсно ж – мати п’ятьох дітей, зірка і все таке! А через деякий час усе повторювалося знову.

Тієї ночі між нами відбулася важка наболіла розмова.

– Давай це закінчувати, – запропонувала Анжела, зваривши собі каву і всідаючись за столом навпроти. – Я хочу розлучитися.

– Згоден. Так далі жити не можна. Ти мене не поважаєш, не розумієш, стидаєшся. Може, мати ти і не погана, але дружина ніяка.

– Ти це серйозно кажеш про те, що згоден розлучитися?

– А ти?

– Я тебе перша спитала.

– Слухай, Анжело, я тобі востаннє спробую пояснити те, що мною рухає. Спробую бути лаконічним. Кожна людина має своє призначення. Пошук і виконання цього призначення – божественний задум. Всередині у кожного з нас є прилад, який сигналізує, чи своїм шляхом ти йдеш. Коли рухаєшся правильно, то навіть пливучи в океані, починаєш відчувати під ногами дно. Усі попередні роки я лише йшов до себе і от тільки тепер почав торкатися ногами ґрунту. Й оця свобода творчості, якої домагався довгі роки і до якої свідомо прямував, мені дорого обійшлася. Як не хочеш підтримати, то хоча б не заважай. Це єдине, чого я прошу.

Вона мовчки допиває свою каву, а потім повільно і наче втомлено проказує свій монолог:

– Я ніколи не погоджуся із тим, що ти робиш, бо неодноразово казала, що ненавиджу Ореста Лютого і ніколи не змирюся з його існуванням у нашій родині. Я відмовляюся жити з футбольною командою. Будь ласка, шукай себе й далі, давай концерти, подорожуй країною і світом, шукай собі нову дружину, їби молоді тіла, але подалі від мене і від моїх дітей. Я не можу жити з чоловіком, за якого мені соромно. І я нічого не можу із цим зробити. Те, чим ти займаєшся, та кількість мату, який ти вживаєш у своїй так званій творчості, ніяк не збігається з моїми уявленнями «про прекрасне». А ще я хочу спокою, і взагалі мрію поїхати з цієї країни. Це моя основна мета і моє основне призначення. Виховати і виростити нормальних дітей, дати їм виховання й освіту. Як бачиш, наші цілі й бажання не співпадають. То давай розлучимося тихо.

– Давай.

– Ти цього хочеш?

– Мені здається, що ти перша запропонувала мені це.

– І ти готовий піти з дому?

– А що мені лишається робити?

– То йди.

– Я пішов.

– Отак просто ти можеш кинути дружину і наших трьох дітей?

– Ти не даєш мені вибору.

– Даю. Вбий Ореста Лютого і залишайся.

– Ти пропонуєш мені вбити самого себе?

– Ти не Орест Лютий.

– Але він частина мене.

– Подумай добре, якщо ти зараз підеш, ти вже сюди ніколи не повернешся. Ти готовий до цього?

– Так.

– Покидьок! Я тебе нікуди не пущу і не дам розлучення.

– Анжело, ти сама тільки-но виганяла мене з дому!

– Ні, це ти сам ідеш і хочеш зі мною розлучитися.

– О Боже, я не можу більше терпіти твою шизофренію, коли все перекладається з хворої голови на здорову.

– Це ти хворий, роздвоєний, розтроєний покидьок! Сам шизофренік, сука! Кидає дружину і трьох малолітніх дітей… Знову до Маринки своєї зібрався? Я так і знала, що вона, сучка, чаклує, мєнстру тобі у чай підливає, коли ти до Іванки в гості приходиш. Це мені моя астролог сказала. І запам’ятай, це не я увела тебе з родини, а ти сам пішов. Чи ти досі вважаєш, що я зруйнувала вашу родину? Хуйло! Будь вона проклята, твоя Маринка, з усіма твоїми родичами!

– А родичі тут при чому?

– Бо мамка твоя сучка ублюдка виростила, який дітей наробить, а потім жінок кидає і їбеться направо-наліво…

– Анжело, я вже давно ні з ким нє єбусь, окрім як з тобою, а матір мою не чіпай, бо я тебе зараз знову в унітаз головою запхаю!

– Как ти разговаріваєш с матєрью своїх дєтєй, сука? Гдє гарантії, что ти ні с кєм нє єбйошся і нє к любовніце своєй новой сєйчас уходішь?

– Яка любовніца, що ти верзеш?

– А-а-а-а-а, це пиздець! Люди, рятуйте! Подивіться на цього урода, який кидає дружину та трьох малолітніх дітей! Все, пиздець тобі! Я тебе знищу! Я кістьми ляжу, але побачу тебе у гробу в бєлих тапках. Не буде тобі пощади. Якщо зараз підеш, я найму людей, які навчать тебе родіну любіть. По підлозі розмажуть! Ти думаєш, у тебе мало «шанувальників», які за бандерівські пісеньки мріють тобі розпечене кайло у сраку встромити? Та я тебе в пресі з гівном змішаю. А-а-а-а, чмо руде. «Націонал-фашист». Гітлер во плоті. От тільки посмій з дому вийти, більше

1 ... 26 27 28 ... 68
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Розрив. Як я став «націонал-фашистом», покинув дружину та сімох дітей», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Розрив. Як я став «націонал-фашистом», покинув дружину та сімох дітей"