Книги Українською Мовою » 💛 Молодіжна проза » Б’юсь об заклад, моя?, Рошаль Шантьє 📚 - Українською

Читати книгу - "Б’юсь об заклад, моя?, Рошаль Шантьє"

372
0
16.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Б’юсь об заклад, моя?" автора Рошаль Шантьє. Жанр книги: 💛 Молодіжна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 27 28 29 ... 87
Перейти на сторінку:
Розділ 15

На годиннику близько сьомої, коли ми входимо до торговельного центру Рівел Молл. Тут тільки-но відкрили «Планету кіно», і я ще не була. На відміну від Макара, звісно.

— Заходили з хлопцями на «Аквамена», — погляд у нього якийсь хитрий.

— Якщо ти хотів здатися збентеженим, то спробу з тріском провалено, Макаре!

— Макаре? — показово здивовано витріщає очі, мов риба. — З твоїх вуст, прекрасна Аріна, звучить, як освідчення в коханні!

— Прекрасна і все? — я бавлюсь, а він сміється, — минулого разу компліментів було значно більше! Але на людину-оселедця я так і не встигла сходити, — скрушно піджимаю губи. Справді прикро. Якось закрутилося, я все збиралася-збиралася і все ніяк не зібралася.

— А я пропонував, — схиляється до мене і шепоче на вухо.

Ми їдемо ескалатором вгору. Я стою трохи вище попереду, а Вітров на два щаблі нижче. Його дихання лоскоче мою шию, коли він пропускає хлопця, якому, мабуть, потрібно сильніше за інших. Упевнена, Попутний робить це навмисне – такий собі перевірений амурний хід.

— Не хекай мені на волосся, будь-ласка, — кажу, трохи обернувшись, — потім мити голову доведеться.

Чую ззаду його сміх, коли сходимо з ескалатора. Ми проходимо величезним холом, щоб підійти до екранів і обрати фільм. Ідемо на «Аферистку». Акторський склад на висоті та й сюжет дуже навіть нічого. Цікаво. Два відра попкорну, дві коли і вже займаємо місця всередині, а не в кінці залу. Ми на одній хвилі. Перемовляємося саме в проміжки діалогів, а не під час них — це важливо! Тому що мені подобається обговорювати фільм у процесі, але й пропускати суті не хочеться. Він не розпускає руки, не лізе обійматися і не намагається запхати свого язика до мого рота. Це тішить. Не хотілося б заляпати його кров'ю ці зручні крісла.

— Чому ти не захотіла на віп-місця? — нахиляючись, пошепки запитує він, коли Пітер Дінклейдж приходить до тями серед лісу абсолютно оголеним.

— Чесно? Тому що я на них засинаю.

Якісь діалоги Макар вважає написаними на коліні, іноді мені здаються нелогічними дії головної героїні, однак кінець...

— То просто лайно! — він пропускає мене першою із зали і порівнюється за кілька кроків.

— Згодна! «Ти мало не вбила мою матір, тож давай робити це з іншими разом!» Просто жах.

— А насправді ці будинки дуже навіть крута тема закордоном.

— Ой не знаю. Так ти вдома із родиною…

— Ага, виносиш мозок і заважаєш їм своєю старістю. Ти розповідаєш їм про крутий мобільний телефон, який був у тебе в двадцять першому році, а онуки на тебе як на ідіота витріщаються, бо в них давно вже… Не знаю, що там у майбутньому придумають, — Макар сповільнюється на секунду, підшукуючи відповідну з придуманих варіацій, — в повітрі тицяють, наприклад. Дивитеся одне на одного, як на ідіотів: ти на них, бо вони життя не бачили, а вони на тебе, бо з тебе пісок сиплеться. А з ровесниками є що згадати, пограти у шахи, помандрувати!

— Я б не віддала своїх батьків у будинок пристарілих, — кажу, навіть трохи скривившись.

— Я теж. Ти взагалі бачила ці будинки? — емоційно змахує руками, — Тільки починають будувати щось схоже на людські умови. Але розраховую, що поки зістарюся, вже доведуть до пуття чи я сам цим займуся. Але я хотів би, без жартів. Заздалегідь дітям своїм скажу: віддайте мене до пристойного закладу. З гарним віскі та симпатичними бабцями! Уяви шість-десять бабусь і дідусів, які поїхали в подорож лайнером. Навколосвітня подорож - це ж річ! — клацає пальцями, ніби все продумав.

— Гаразд, звучить привабливо! Коли мені буде шістдесят, запроси мене у навколосвітню. Обіцяю прийняти запрошення!

— Тільки за себе сама плати, — ми проходимо торговельним центром у протилежний від залу кіно бік. Не знаю куди, мене захоплює розмова. Вона якась дурнувата та кумедна.

— Серйозно? А де твоя галантність? — сміюся я.

— Мені ж шістдесят із хвостиком буде, яка галантність, Аріно? Тут прагматичність вже, а не ввічливість. Ну уяви: забирає мене швидка з нападом, потрібна операція, а в мене грошей немає, бо я був такий галантний, що сплатив бабці Аріні та бабці Глаші кругосвітню подорож! І хто мене розумним назве? — ми вже пройшли повз магазини та лавочки, і я бачу…

— Боулінг?

— Ага, — і відчиняє для мене двері.

— Ну, гаразд, у шістдесят, — кажу, обертаючись на Макара, — справді треба думати про наболіле, а не про те, як бабусь клеїти.

— Тим більше, що клеїти їх уже немає сенсу, — він багатозначно піднімає брову. Ми регочемо, підходячи до стійки.

— Тоді навіщо у приписці дітям будуть значитися «симпатичні бабусі»? — адміністратор дивиться на нас трохи здивовано, проте Макар відправляє його за взуттям, насамперед уточнивши мій розмір.

— Щоб око тішили! — підморгує мені, приймаючи спеціальні шузи.

— Дивна у нас розмова, — я сиджу на дивані, перевзуваюся.

— А це ми ще про поховання не говорили, — жартує, пародуючи старечий голос і нам знову стає смішно.

Напевно, гумор зовсім чудернацький і веде нас кудись не туди, але нам весело, чи це не головне?

— Страйк! — кричу підстрибуючи, вибивши всі кеглі.

— А ти непогано граєш! — хвалить Вітров і, підхоплюючи мене за талію, кружляє.

Коли він зупиняється, усмішки на наших обличчях зникають, а погляди перетинаються, я вдивляюсь у цю гарну блакить…

— Мій удар! — прибираю з талії його руки, струшуючи марення і беру кулю. Цього лише не вистачало!

— Я чудово провів час. — Макар каже це своїм якимось особливо м'яким голосом, коли ми вдруге за цей вечір стоїмо біля воріт мого будинку.

— Дякую за компанію. Я теж, — я легко посміхаюся і відчуваю, як його губи торкаються щоки. Зніяковіло заправляю пасмо волосся, що вибилося, за вухо і йду, ввівши цифри в кодовий замок.

Збентежена? Я? Аріна Туманова?

 

Доброго ранку,

Перепрошую за вимушену перерву, непередбачувані обставини нікуди не діваються)
Надзвичайно радію, що ви читаєте, бачу це.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 27 28 29 ... 87
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Б’юсь об заклад, моя?, Рошаль Шантьє», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Б’юсь об заклад, моя?, Рошаль Шантьє"