Книги Українською Мовою » 💙 Зарубіжна література » Подорожі душі, Ньютон Майкл 📚 - Українською

Читати книгу - "Подорожі душі, Ньютон Майкл"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Подорожі душі" автора Ньютон Майкл. Жанр книги: 💙 Зарубіжна література. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 28 29 30 ... 58
Перейти на сторінку:

він каже, що він принаймні працює над цим.

Д-р Н.: Хто з вас найбільш чутливий до критики?

СУБ'ЄКТ: (пауза) О, я думаю, це міг би бути Норкрос, але всім нам важко визнавати свої помилки.

Д-р Н.: Скажіть чесно, Олем, чи дратує членів Вашої духовної групи те, що нічого не можна приховати від інших — коли всі ваші недоліки минулого життя опиняються на поверхні?

СУБ'ЄКТ: (пауза) Ми чутливі до цього, але не сприймаємо це болісно. Ми все добре розуміємо. Я хотів приносити людям естетичне задоволення, хотів розвиватися через мистецтво. Але чим я займався? Я роз'їжджав амстердамськими каналами і безперервно проводив ночі в іграх та розвагах. Моя початкова мета залишилася осторонь.

Д-р Н.: Якщо ви зізнаєтеся у цьому Вашій групі, то як вони реагують? Наприклад, як Ви та Норкрос оцінюєте один одного?

СУБ'ЄКТ: Норкрос часто зазначає, що я ненавиджу бути відповідальним за себе та інших. Щодо самого Норкросса, то це багатство... він любить владу... але ми обидва егоїстичні... хоча я більш пихатий. Ні він, ні я — ми не отримуємо багато "золотих зірок".

Д-р Н.: Як вписується у Вашу групу Дабрі зі своїми вадами характеру?

СУБ'ЄКТ: Йому подобається контролювати інших, здійснюючи керівництво. Він за своєю природою лідер — більше, ніж усі ми. Він був морським капітаном, піратом — така крута особистість. Вам не захотілося б опинитися у нього на шляху.

Д-р Н.: Він був жорстокий?

СУБ'ЄКТ: Ні, просто суворий. Його шанували як капітана. Дабрі був безжальний по відношенню до своїх супротивників у морських сутичках, але він дбав про своїх власних людей.

Д-р Н.: Ви говорили мені, що Віло допомагав мандрівникам, що були нужденні, але Ви не дуже багато розповіли мені про те найкраще, що було у всіх вас у ваших життях. Чи був хтось із вас у групі відзначений за безкорисливий вчинок?

СУБ'ЄКТ: (зосереджено) Можу сказати щось про Дабрі...

Д-р Н: Що ж?

СУБ'ЄКТ: Він зробив одну чудову справу. Одного разу, під час шторму, один моряк впав із щогли в океан і почав тонути. Дабрі обмотав навколо талії лин і кинувся з палуби у воду. Він ризикував своїм життям, але врятував товариша.

Д-р Н.: Коли ця подія обговорюється у Вашій групі, як ви всі відгукуєтеся про Дабрі?

СУБ'ЄКТ: Ми хвалимо його за те, що він зробив, захоплюючись ним у своєму розумі. Ми дійшли спільного висновку, що ніхто з нас у своїх минулих життях не міг зрівнятися з ним у цьому його одному мужньому вчинку.

Д-р Н.: Я розумію, але все ж таки життя Віло, коли він був господарем заїжджого двору і давав дах і їжу людям, які не могли заплатити йому, може являти собою прояви безкорисливості протягом більш тривалого періоду, і тому більш гідне похвал?

СУБ'ЄКТ: Звісно ж, і ми віддаємо йому належне. (Сміється) Він отримує більше "золотих зірок", ніж Дабрі.

Д-р Н.: Чи дістається Вам від групи за Ваше останнє життя?

СУБ'ЄКТ: (пауза) Як художник, я змушений був боротися за клієнтів, щоб вижити, але я добре ставився до людей... цього недостатньо... але мені подобалося приносити задоволення. Моя група визнала, що у мене було добре серце.

У кожного із моїх пацієнтів свій особливий зв'язок з їхньою духовною групою, незалежно від їх особистісних особливостей. Люди схильні думати, що душі у вільному стані (у духовному світі) не мають людських вад. Насправді, я думаю, існує багато спільного між духовними групами та різними типами людської сім'ї. Наприклад, я бачу Норкроса як непокірного "цапа-відбувайла" для цієї групи, і в той же час він та Олем є свого роду "інвентаризаторами" недоліків кожного. Олем сказав, що Норкрос зазвичай перший починає відкрито і прискіпливо розглядати будь-які доводи та аргументи, які кожен із членів групи призводить до виправдання своїх помилок минулого життя. Схоже, що у нього найменше сумнівів у собі і, отже, будь-якого емоційного прикриття, що виправдовує його поведінку. Це може свідчити про його власну незахищеність, тому що Норкрос, можливо, щосили бореться за те, щоб бути на рівні прогресуючої групи.

Я вважаю, що сам Олем міг бути улюбленцем групи, свого роду "талісманом" (як буває із молодшою ​​дитиною у людських сім'ях) — з усією його клоунадою, самолюбуванням та недбалим ставленням до серйозних проблем. Деякі душі у духовних групах, насправді, здаються мені тендітнішими і мають більше захисту, ніж інші члени групи. Поведінка Віло показує, що він справжній герой (або старший член сім'ї) — з його прагненням до досконалості. У мене склалося враження, що Віло найменш зухвалий член групи, зокрема тому, що він досяг найбільшого успіху у своїх недавніх минулих життях. Так само як і в сім'ях, ролі між членами духовної групи можуть змінюватися, але, як мені сказали, кінетична енергія Віло набуває рожевого відтінку, що вказує на досягнення ним рівня II.

Д-р Н.: Олем, чи вважаєте Ви, що взаємна критика завжди конструктивна?

СУБ'ЄКТ: Тут, звичайно, немає ворожості. Ми всі отримуємо свого роду задоволення, журячи один одного — я припускаю таке, — але це просто форма... визнання того, ким ми, насправді є і куди нам слід йти.

Д-р Н.: Чи можуть у Вашій групі змусити когось відчути свою провину у зв'язку з його минулим життям?

СУБ'ЄКТ: Це... людські засоби... і вони занадто обмежені, якщо брати до уваги те, що ми відчуваємо.

Д-р Н.: Ну, добре, торкнемося Ваших почуттів інакше. Коли Вас критично оцінюють, чи почуваєтеся Ви більш впевнено, отримуючи відгук одних членів Вашої групи, і менш впевнено, якщо чуєте критику з боку інших?

СУБ'ЄКТ: Ні. Ми всі дуже поважаємо одне одного. Найбільший критик сидить усередині нас.

Д-р Н.: Чи відчуваєте Ви якийсь жаль з приводу своєї поведінки у Вашому минулому житті?

СУБ'ЄКТ: (Довга пауза) Так... Мені шкода, якщо я образив когось... і... потім кожному тут стає відомо всі про мої помилки. Але ми вчимося.

Д-р Н.: І що ви робите із цим знанням?

СУБ'ЄКТ: Обговорюємо між собою і намагаємося виправитися у наступному житті.

Д-р Н.: З Вашої розповіді я зробив висновок, що Ви, Норкрос і Дабрі, завантажуючи один одного, можливо, просто даєте вихід деяким своїм стримуваним почуттям щодо своїх власних недоліків.

СУБ'ЄКТ: (замислено) Ми робимо цинічні зауваження, але це не так, як у людей. Не маючи тіл, ми ставимося до критики трохи інакше. Ми бачимо один одного такими, які ми є, без обурення чи заздрощів.

Д-р Н.: Я не хочу "тягнути Вас за язика", але мені цікаво, чи не вказує вся ця пихатість і хитромудрість висловлювань на почуття власної неповноцінності, марності, що ховається за ними?

СУБ'ЄКТ: Так, це ще один момент. Ми справді впадаємо у відчай і сумніваємося у своїх здібностях... щоб протистояти самовпевненості і змінитися на краще.

Д-р Н.: Отже, для Вас нормально, сумніваючись у собі, все ж таки робити цинічні зауваження про мотиви один одного?

СУБ'ЄКТ: Звичайно, але ми хочемо, щоб кожен із нас побачив щирість один одного у роботі над своїми індивідуальними програмами. Іноді гординя встає на шляху і ми використовуємо один одного, щоб подолати її.

У наступному уривку діалогу я представляю ще одне духовне явище, що відноситься до групового цілительства. Я чув про різні варіанти цього роду дій, що підтверджуються висловлюваннями Суб'єкта 21.

Д-р Н.: Олем, поки ми обговорюємо взаємовідносини між членами Вашої групи, опишіть мені духовну енергію, яка підтримує Вас у цьому процесі.

СУБ'ЄКТ: (у нерішучості) Я не впевнений, що зможу розповісти Вам...

Д-р Н.: Добре подумайте. Чи є ще якийсь механізм, за допомогою якого відносини між членами Вашої групи призводяться у гармонію розумною енергією?

СУБ'ЄКТ: (Довга пауза) А... Ви маєте на увазі — конуси?

Д-р Н.: (Слово "конус" — незвичайне для мене, але я знаю, що я правильно зрозумів) Так, конуси. Поясніть, що Ви знаєте їх у зв'язку із Вашою групою.

СУБ'ЄКТ: (трохи повільно) Ну, конуси справді допомагають нам.

Д-р Н.: Будь ласка, продовжуйте та розкажіть мені, що роблять конуси. Я думаю, я чув про це раніше, але я хочу дізнатися про Вашу версію.

СУБ'ЄКТ: Як Ви знаєте, він має таку форму, що ми опиняємося всередині нього.

Д-р Н.: Яка у нього форма? Намагайтеся бути яснішим.

СУБ'ЄКТ: Він циліндричний, дуже яскравий — він над нами та навколо нас. Цей конус — вузький угорі і широкий у основі, так що ми всі вміщуємося у ньому, як би знаходилися під великою білою чашею, — ми можемо плавати під конусом, користуючись ним.

Д-р Н.: Ви впевнені, що це не цілющий душ, який Ви отримали одразу після Вашого повернення у духовний світ?

СУБ'ЄКТ: О ні, там було швидше індивідуальне очищення — виправлення отриманих на Землі пошкоджень. Я думав, що ви знаєте...

Д-р Н: Я знаю. Я хочу, щоб Ви пояснили, як конус відрізняється від цілющого душу.

СУБ'ЄКТ: Конус розбризкує енергію вниз, як водоспад, через перевернуту вирву, утворюючи навколо нас коло і дозволяючи нам таким чином по-справжньому сконцентруватися на нашій ментальній схожості та одноманітності як групи загалом.

Д-р Н.: І що Ви відчуваєте, коли знаходитесь під конусом?

СУБ'ЄКТ: Ми можемо відчувати, що всі наші думки розширюються... потім вишиковуються... і повертаються назад... сповнені додаткових знань.

Д-р Н.: Чи допомагає ця розумна енергія єдності та згуртованості Вашої групи — я маю на увазі концентровані роздуми?

СУБ'ЄКТ: Так.

Д-р Н.: (навмисне з викликом) Якщо чесно, Олем, мені б хотілося знати, чи не "промиває" цей конус Ваші першопочаткові думки? Зрештою, різні докази та розбіжності між Вами та іншими членами Вашої групи — це те, що складає Вашу індивідуальність.

СУБ'ЄКТ: (сміється) Нас не "промивають"! Ви що, нічого не знаєте про життя після життя? Це дає нам більше колективного розуміння, необхідного для спільної роботи.

Д-р Н.: Чи завжди доступний цей конус?

СУБ'ЄКТ: Він є, коли нам це потрібне.

Д-р Н.: Хто керує конусом?

СУБ'ЄКТ: Ті, хто наглядає за нами.

Д-р Н.: Ваш Гід?

СУБ'ЄКТ: (виражається сміхом) Шейтоу? Я думаю, він надто зайнятий, об'їжджаючи свою ділянку.

Д-р Н.: Що Ви маєте на увазі?

СУБ'ЄКТ: Ми думаємо про нього як про циркового майстра, або помічника режисера — для нашої групи.

Д-р Н.: Чи бере Шейтоу активну участь у ваших групових дискусіях?

СУБ'ЄКТ: (мотає головою) Насправді, ні — Гіди, як правило, не втручаються у все це.

1 ... 28 29 30 ... 58
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Подорожі душі, Ньютон Майкл», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Подорожі душі, Ньютон Майкл"