Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Слово про похід Ігорів 📚 - Українською

Читати книгу - "Слово про похід Ігорів"

387
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Слово про похід Ігорів" автора . Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3
Перейти на сторінку:
травах поруділих. Стукочуть дятли, вказуючи путь Додому князю Ігорю, піснями Світ провіщають радо солов'ї. І каже Гзак сердито Кончакові: "Коли вже сокіл вирвався — вб'ємо Соколича стрілою золотою!" Кончак же мовить Гзакові лукаво: "Коли вже сокіл вирвався — скрутим Соколича дівочою красою". І буркнув Гзак похмуро: "Окрутить Не мудре діло, тільки ж нам тоді Не бачити не те що сокільця, А й красної дівиці! Це гніздо Нас битиме і в полі Половецькім". Колись Боян, — премудрий піснетворець Славетних Ярославових часів, — Сказав про Святославові походи: "Хоч тяжко голові не на плечах, Та тілу також зле без голови". Отак і краю Руському нелегко Без Ігоря, Олегового внука. "Сіяє сонце ясне в небесах — Князь Ігор в Руську землю повернувся!" — Лунає спів дівочий на Дунаї І в'ється аж до Києва за море. Вже Ігор їде Боричевим, радий Вклонитись чудотворній Пирогощій. Всміхнулась Русь крізь сльози та печаль! Старим князям осанну проспівавши, Хвалу співати можна й молодим: Хай славні будуть Ігор Святославич, Буй-тур відважний Всеволод і юний Князь Володимир Ігорович! Слава Усім князям хоробрим і дружині, Що землю рідну пильно бережуть! (Переспів Василя Шевчука.)
1 2 3
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Слово про похід Ігорів», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Слово про похід Ігорів"