Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва 📚 - Українською

Читати книгу - "Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва"

3 270
0
24.10.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Арос.Призначена вогняному дракону" автора Аніта Мілаєва. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 ... 112
Перейти на сторінку:

«Кинджал. Дістань другий кинджал», - прозвучав благальний чоловічий голос у голові.

Крадійка різко зупинилася й озирнулася, потім невпевнено підійшла до чоловіка, який лежав на підлозі. Джерело світла, кинджал, засунула за пояс.

Присіла, прощупала пульс. Ниткоподібний.

«Не зволікай, дістань скоріше кинджал», - прозвучав наполегливо все той же голос.

Лія взялася обома руками за рукоять і різко смикнула. У ту ж мить відчула, як обпекло руки, ніби вогнем. Спалахнуло яскраве червоне світло. Як блискавка. Кривава заграва осяяла все навкруги. Зброя випала з обпечених рук.

Від несподіванки дівчина відскочила вбік. Руки пекло, ніби тільки-но тримала розпечене вугілля. Вона подивилася на чоловіка, що лежав на підлозі. Він ніби світився червонясто-золотавим вогнем.

«Ой, мамочко, віддав Богу душу», - злякано подумала Лія.

Дівчина знову почала шукати очима вихід, але, почувши кроки, знову подивилася у бік чоловіка. Прямо перед нею стояло темно-червоне створіння. Це був великий червоний дракон. Він заповнив собою весь простір.

Лія закричала з усієї сили… і втратила свідомість.

***

Дівчина відкрила очі, різко зіскочила з ліжка. Щось впало на підлогу, але вона не звернула увагу. У скронях били сотні молоточків. Холод від жаху не проходив. Серце гупало, наче навіжене.

Озирнувшись, Лія зрозуміла, що знаходиться у своїй кімнаті. Біля дверей стояв переляканий товариш.

«Це сон. Це лиш тільки страшний сон»,- заспокоювала себе дівчина.

- Ти чому кричала? – спитав Тім.

- Сон поганий наснився.

Ледве пересуваючи ноги, вона попрямувала в душ. Зараз це було її найбільше бажання.

 

 

1 2 3 4 ... 112
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва"