Книги Українською Мовою » 💙 Любовне фентезі » Чого очікувати від повноліття, або верхи на мітлі, Олеся Лис 📚 - Українською

Читати книгу - "Чого очікувати від повноліття, або верхи на мітлі, Олеся Лис"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Чого очікувати від повноліття, або верхи на мітлі" автора Олеся Лис. Жанр книги: 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 31 32 33 ... 39
Перейти на сторінку:
Розділ 13

Відкладати розв'язання проблеми в довгу скриньку я не звикла і, як тільки стає, можливо, беруся за справу. Більш вдалий день і не придумаєш. Гнат мало того, що йде на роботу, ще й попереджає, що можливо ночувати не повернеться. Моє занепокоєння з цього приводу капосний чаклун відкидає відразу ж, і намагається запевнити, що це лише звичайне чергування, яке не може бути небезпечним. Але я буквально носом відчуваю – бреше, зараза. Бреше і не червоніє. І це лякає не на жарт. Зволікати не можна ні в якому разі

Проводячи поглядом машину, покидаю балкон і щільно прикриваю за собою двері. Навіть найменший протяг не повинен нам заважати.

Я б уже узялась до дій, але Мілош, по-хазяйськи розвалившись у кріслі, переконує почекати до сутінків.

― Розумієш, господине, ― мружить жовті очі. – За межу найлегше потрапити, коли сам перебуваєш у прикордонні.

– Це як? – влаштовуюсь на килимі, розставляючи свічки для вправи. Перед місією не завадило б заспокоїти та врівноважити свою внутрішню енергію медитацією. 

– Ну, ось дивись, господине, – помахує хвостом мій друг. – Щодня нам доводиться переступати кордони... Різні… Матеріальні та ментальні, значущі та непомітні. Адже, по суті, ми навіть і не замислюємося, що кожного разу змінюємо своє місце розташування не лише у просторі та часі, а й у астральній та уявній сфері. Переступила поріг – вже подолала кордон між будинком та вулицею, провела сонце на заході – побувала на межі дня і ночі, вивчила нову інформацію – поборола незнання.… І саме в такому прикордонному стані легше потрапити у простір між нав’ю та яв’ю.

– Ну, тоді виходить кордони, можна знайти скрізь. Навіщо чекати? ― Не розумію я.

― Для досвідчених і сильних відьом можна і не чекати, але тобі для першого разу, відьмочко, все ж таки доведеться. Сутінки твій час, ти тоді сильніша. Інакше захиститися не зумієш...

― Тільки сутінки? ― педантично цікавлюся. А що як знадобиться. 

– Поки що вони. Ось підростеш трішки, підучишся, і час доби для тебе не матиме значення. 

Кіт зістрибує з крісла та підозрілим поглядом приймається оглядати приготований інвентар.

– Перевіряєш? – підіймаю брови. Приховати образу в голосі не вдається. Неприємно, коли тебе вважають за некомпетентну навіть у таких елементарних речах.

– Ні, що ти! - Обурено округляє очі. – Просто цікаво стало, чим зараз користуються для ритуалів.

– А ти хіба не знаєш? – запалюю першу свічку і передаю нею вогонь на всі інші.

– Час змінюється, а я вже не молодий, – зовсім по-людськи зітхає кіт. ― Востаннє при мені відьмачили років п'ятдесят тому.

– Ну, дивись тоді, – знизую плечима і повертаю свічку на місце. Ще раз перевіривши, чи свічники утворили рівносторонній трикутник, опускаю долоні на коліна і входжу в транс. Дивно, але з кожним разом робити це стає все легше і легше. Подумати тільки, раніше я прикладала стільки зусиль, а тепер виходить буквально натисканням пальців.

Після медитації я ще повторюю домашнє, задане Вікою, а саме ментальний пошук води, а потім повертаю зовсім нову фішку, яку мені поки що ніхто не показував, а я сама вичитала в книзі. Віка згадувала, що вода запам'ятовує інформацію та здатна її передавати. Цікаво, чи вийде у мене дізнатися цю інформацію. Книга радила покластися на своє чуття і уявити найпростіший для себе спосіб набуття нових знань, чи це читання тексту, прослуховування або ж намальовані образи. 

Зосереджуюсь, намацавши слід маленького струмка від снігу, що розтанув, біля під'їзду, і подумки тягнуся до нього. Голос тихий і слабкий, але воно й не дивно, тоненький струмок уже майже замерз і ледве відчувається. 

― "Ну ж, крапелька, поговори зі мною" ― про себе прошу рідну стихію, намагаючись вслухатися в шепіт. Але чи то я поки що невміло дію, чи то струмок надто слабкий, тільки крім неясного шелесту я нічого не чую. 

Промучившись пів години, виходжу з трансу, вирішивши, що потрібно буде знову при нагоді потренуватися. Корисне вміння, як не крути, вивідувати потрібні відомості за допомогою води. Ігнат має ворона, який доносить, і на мене в тому числі, а в мене буде Крапелька…

За турботами, вправами та підготовкою якось і не помічаю, як пролітає час. Але що нижче опускається сонце, то сильніше мене охоплює занепокоєння і хвилювання. А чи такою розумною є моя витівка. Чи можу я перейти туди, куди іншим заборонено вхід?

―Готова?  Треться об мої ноги кіт, помахуючи в нетерпінні пухнастим хвостом.

– Готова! – твердо киваю, відкидаючи сумніви. Якщо я затіяла цю капость, то треба довести її до кінця. І довести з найменшими втратами для себе.

Очі кота пильно розглядають мій рішучий вираз обличчя, мабуть, перевіряючи, чи я не вагаюся у своєму виборі. Але я незворушна, як статуя, і така сама впевнена. Принаймні зовні. Усередині все стискається від страху тугим вузлом. Нудота підступає до горла, і я нервово ковтаю, витерши спітнілі долоні об спортивні штани.

– Ходімо, хазяйко, – каже домовик.

Біля фігури кота починає клубочитись туман, і він крокує прямо в нього, а я беззаперечно йду за ним.

Не знаю, як для Мілоша виглядає кордон, мені ж він нагадує спочатку довгий коридор, з високими мурами, зробленими з диму. Вгорі замість стелі теж клубочиться дим, потім, коли ці стіни розходяться, ми опиняємося в сутінковому осінньому лісі. 

Під підошвами домашніх туфель пружинить листя і волога земля, але що там насправді я не бачу, мої ноги до самої середини литки огортає сірий туман. Мілоша майже не видно, я розрізняю кота, який біжить попереду, лише по довгому хвосту, що стирчить трубою.

Химерно вивернуті чорні стовбури дерев схожі на стирчащі руки своїми довгими розчепіреними безлистими гілками.

― Швидше, господиня! ― підганяє домовик. Його напруга передається мені. Відчуваю – якщо я зроблю щось неправильно, то ціна цієї помилки буде надто великою.

Кілька разів спотикаюся об невидиме в тумані коріння, що вилізло на поверхню землі, але мені все-таки вдається втримати рівновагу. Я одразу випростуюсь і прискорюю крок, наздоганяючи свого провідника, поки він різко не зупиняється на узліссі.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 31 32 33 ... 39
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чого очікувати від повноліття, або верхи на мітлі, Олеся Лис», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Чого очікувати від повноліття, або верхи на мітлі, Олеся Лис"