Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » До зустрічі ніколи, Меланія Арт 📚 - Українською

Читати книгу - "До зустрічі ніколи, Меланія Арт"

465
0
16.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "До зустрічі ніколи" автора Меланія Арт. Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 35 36 37 ... 83
Перейти на сторінку:
Глава 13

Можете мене привітати, пані та панове... Гордич. Мене. Зурочив!

Чому я так думаю? О, тут все просто! Саме після його слів у мене почалася справжня творча криза. Напевно, чи вперше в житті! Уявляєте?!

Я сиділа і дивилась на план, що він мені залишив, і нічого не могла вигадати. От абсолютно ні-чо-го! Зазвичай, коли я бачу план, то одразу в голові виникає картинка потрібного дизайну, а тут – повний ступор.

– Давай я тобі допоможу, – запропонувала мені Соломія, коли я їй розповіла про це. – Разом ми обов’язково щось вигадаємо.

– Ні, Солю, я маю сама це зробити, – відповіла засмучено. – Цей бевзень тільки й чекає мого проколу в роботі. Повір, як тільки він дізнається про твою допомогу – мені кінець. Та й, чесно кажучи, я хочу сама впоратися. Я стільки мріяла про великий проєкт, тож не можу просто так здатися.

– Можливо, в цьому й проблема? – сказала на це подруга. – Ти надто запарюєшся з дизайном. Тобі потрібно розслабитися і подивитися на ситуацію з іншого боку. А ще ти настільки зациклилася на тому, щоб догодити смаку Властислава Романовича, що не можеш зосередитися на своєму.

Я подивилася на Солю здивованими очима. 

– Слухай, а ти маєш рацію, – задумливо відповіла, а потім… – Дякую-дякую, подруго! Ти дуже мені допомогла!

Потім підійшла, цьомкнула в щоку і побігла до себе.

Я нарешті зрозуміла, в чому причина мого ступору!

 

Влас

Ізоляція від Хоменко спрацювала, тож вже через декілька днів я був впевнений, що те відчуття від поцілунку – просто фізіологічна реакція на більш-менш привабливу дівчину і нічого більшого. І тим більше немає нічого такого, про що казав Артур.

А тепер я ще й в кабінеті можу нормально працювати, адже Хоменко сама вирішила “проблему” з нашим надто відвертим сусідством. Коротше, життя потрохи повертається у звичний ритм.

І що це означає – робота, робота і знову робота.

До презентації в Сіворського залишається півтора місяця, тож потрібно поспішити з оформленням проєкту. Зі своєї сторони, звісно, я встигну точно, а от дизайн… Ну не можу я повірити, що Хоменко зможе зробити щось путнє.

І мої слова підтверджує те, що я дав їй план ще три дні тому, а хоч якогось фідбеку – нуль.

Тільки про це подумав, як на мій телефон прийшло сповіщення про нове повідомлення.

Хоменко: Мені не подобається проєкт Сіворського.

От і на тобі! Вона що, взагалі розумом поїхала?

Я: Хороший жарт, Хоменко. 

Хоменко: Я не жартую. З ним потрібно щось робити.

Я: Ти щось пила?

Хоменко: Я серйозно зараз. Цей проєкт буде провальним. У ньому немає душі.

Я: Хоменко, ти на щось підсіла, що душі почала бачити? 

Я: Проєкт хороший. Ми над ним вже майже два тижні працюємо. Ніхто нічого змінювати не буде.

Хоменко: Гордич, ти не розумієш, чи що? Ми програємо з цим проєктом.

Я: Так і скажи, що просто не здатна самостійно щось вигадати, і закінчимо з цим.

І потім мене ще питають, чому я так проти того, щоб Хоменко працювала в Фієрі. Вона ж бездарність! Нічого зробити не може, а тільки критикує роботу інших.

Хоменко: Готовий через свою суб’єктивну думку віддати проєкт Новаку?

Прочитав і хвилину перебував в ступорі. І звідки вона тільки дізналася про наші далекі від дружніх стосунки?

Я: Гаразд. Просто припустимо, що ми змінюємо проєкт. І що ж ти пропонуєш?

Хоменко: Я ще не знаю, але впевнена, що проєкт потрібно терміново рятувати.

Ось що й треба було довести. Може тільки критикувати іншу роботу, а сама ні на що не здатна.

Я: Мене потрібно терміново рятувати від тебе, а з проєктом все добре, тож не заважай професіоналам працювати.

Пишу і відкладаю телефон, щоб навіть не бачити нових безглуздих пропозицій від білявки.

***

Ну от що за людина ця Хоменко? Ніби просто написала декілька слів, а я настільки роздратувався, що поліз у файл з проєктом, щоб ще раз все передивитися. І що ви думаєте? Тепер мені теж не подобається те, що ми вже зробили.

Хоменко сказала, що ідея без душі, але я думаю трохи інакше. Сама ідея хороша, якісна, стильна, сучасна, але… У ній немає абсолютно нічого особливого. От взагалі. Якщо Сіворський нас обере, ми реалізуємо все на найвищому рівні, звісно, але в результаті вийде просто гарненький готель, в якому побуваєш, скажеш, що все дуже круто, а потім і не згадаєш через день.

І що ж тепер робити? В теорії, ми ще можемо почати все з нуля, але діяти потрібно швидко. Також потрібен гарний мозковий штурм, щоб вигадати щось нове і унікальне. Але на практиці – майже два тижні роботи коту під хвіст. Ми всі вже багато попрацювали з цим варіантом, тож, не дуже логічно буде вже щось змінювати. Та й не хотілося б визнавати, що я згоден з думкою Хоменко.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 35 36 37 ... 83
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «До зустрічі ніколи, Меланія Арт», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "До зустрічі ніколи, Меланія Арт"