Книги Українською Мовою » 💛 Наука, Освіта » Спецназ 📚 - Українською

Читати книгу - "Спецназ"

581
0
25.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Спецназ" автора Віктор Суворов. Жанр книги: 💛 Наука, Освіта. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 36 37 38 ... 60
Перейти на сторінку:
його боці.

Інший дуже важливий елемент спецназівської підготовки - полягає в тому, щоб навчити солдата не боятися крові і бути здатним убивати. Це більш важливо і більш важко для спецназу, ніж, наприклад, для піхоти. Піхотинець зазвичай вбиває ворога на відстані більшій, ніж сто метрів і часто з відстані 300 або 400 метрів або більше. Піхотинець не бачить виразу обличчя свого противника. Його робота полягає в тому, щоб точно взяти приціл, затримати дихання і плавно натиснути на курок. Піхотинець у мирний час стріляє в фанерні мішені, а у воєнний час - в людей, які на відстані дуже схожі на фанерні мішені. Кров, яку піхотинець бачить, є, головним чином, кров'ю його мертвого товариша або його власною, а це тільки посилює лють і жагу помсти. Після цього піхотинець стріляє у ворога без найменшого відчуття коливань совісті.

Навчання солдата спецназу більш складне. Він часто повинен убивати ворога в тісних приміщеннях, дивлячись йому прямо в обличчя. Він бачить кров, але це не кров його товаришів; це часто кров абсолютно невинної людини. Офіцер, командувач спецназу, повинен бути повністю впевненим, що кожен солдат спецназу готовий виконати свій обов'язок у критичній ситуації.

Як і вогонь, кров є постійним атрибутом бойової підготовки солдата. Нас привчили думати, що солдата слід привчати до вигляду крові поступово - спочатку трохи крові, потім більше з кожним днем. Але фахівці відкинули цю точку зору. Перша раптова зустріч солдата спецназу з кров'ю повинна бути, запевняють вони, абсолютно несподіваною і у великих кількостях. В процесі кар'єри як бійця перед ним буде несподівано виникати величезна кількість жахливих речей без будь-якого попередження взагалі. Тому він повинен навчитися не дивуватися нічому і не боятися нічого.

Групу молодих солдатів спецназу витягують вночі з ліжок за тривогою і посилають в погоню за «шпигуном». Чим гірша погода, тим краще. Найкраще, коли йде проливний дощ, дме різкий вітер, багнюка і сльота. Багато кілометрів перешкод - провалені сходи, дірки у стінах, мотузки, натягнуті поперек дір і траншей. Взвод молодих солдатів практично втратив дихання, серця їх калатають. Їх ноги ковзають, їх руки подряпані й поранені. Вперед! Усі озлоблені - офіцери й особливо люди. Солдат може дати вихід своїй злості тільки давши слабшому товаришеві по обличчю і, можливо, отримавши стусана під ребра у відповідь. Місце дії усіяне руїнами будинків, все руйнується, розвалюється на частини і скрізь бите скло. Все мокре і слизьке, і всюди нескінченні перешкоди з прожекторами, спрямованими на них. Але вони не допомагають: вони тільки заважають, засліплюють людей, поки вони деруться. Всі вниз. Уздовж по коридору. Потім попереду вода. Вся група біжить під ухил, без затримки падає прямо в якусь липку рідину. Спалахує сліпуче світло. Те, в чому вони опинилися, не вода - це кров. Кров вище колін, талії, грудей. На стінах і на стелі шматки гниючої плоті, купи кровоточивих нутрощів. Сходинки слизькі від слизьких шматочків мозку. Солдати в нерішучості товпляться в коридорі. Потім хтось у темряві спускає з ланцюга величезну собаку. Є тільки один спосіб втекти - через кров. Тільки вперед, туди, де видно широкий прохід і сходи нагору.

Де ж можуть отримати так багато крові? З бойні, звичайно. Це не так важко - набрати цистерну крові. Вона може бути вузькою і не сильно глибокою, але вона повинна крутитися, там повинна бути низька стеля. Приміщення, куди поміщають цю цистерну з кров'ю, може бути досить невеликим, але купи гнилих дощок, бруси і бетонні плити повинні бути в нього звалені. Навіть на дуже обмеженому просторі можна створити враження, що ти знаходишся в нескінченному лабіринті переповненому кров'ю. Головне - мати безліч вигинів і поворотів, дірок, провалів, тупиків і дверей. Якщо у вас немає достатньо крові, ви можете використовувати просто нутрощі тварин, перемішаних з кров'ю. Дно цистерни не повинне бути рівним: ви повинні дати студентам можливість і пройти, і попірнати. Але найважливішим є те, що цей перший урок має відбутись у групі справді молодих солдатів, які потрапили у спецназ, але були до цього часу ізольовані та не мали можливості зустрічатися зі старими солдатами і бути попередженими, що їх чекає. І ще дещо: цистерна з кров'ю не повинна бути останньою перешкодою цієї ночі. Найбільша помилка прогнати людей через цю цистерну і потім закінчити урок, залишивши їх митися і йти спати. В цьому випадку кров буде уявлятися ними як жахливий сон. Змусьте їх долати наступні й наступні перешкоди.

Виснажливі тренування повинні повторюватися знову і знову, без передиху. Продовжуйте тренування весь ранок і весь день. Без їжі і пиття. Таким способом люди навчаються вмінню нічому не дивуватися. Кров на їх руках та одязі, кров на їх чоботях - все це стає чимось звичним. В той же самий день також має бути багато стрілянини, лабіринтів з кістками, і собаки, собаки і ще собаки. Цистерна з кров'ю повинна запам'ятатися людям як щось зовсім звичайне в цілій низці болісних тренувань.

У наступному розділі навчання немає необхідності використовувати багато крові, але вона повинна постійно бути присутньою. Люди повинні проповзти під колючим дротом. Чому б не кинути трохи овечих нутрощів на землю і на дріт? Нехай вони повзуть і по них, а не тільки по землі. Солдат стріляє зі свого автомата на стрільбищі. Чому б не оточити його вогневу позицію шматками гнилого м'яса, яке все одно не годиться в їжу? Солдат виконує парашутний стрибок на перевірку точності приземлення. Чому б не покласти на точку приземлення обличчям вниз велику ляльку в спецназівській формі з порваним сплутаним парашутом, заляпаним поросячою кров'ю? Це все - стандартні прийоми у спецназі, прості й ефективні. Щоб підсилити ефект, інструктори постійно створюють ситуації, в яких люди повинні бруднити кров'ю свої руки. Наприклад, солдат повинен подолати перешкоду, піднімаючись на стіну. Коли йому вдається дістатися до верхньої її частини і схопитися за край, він виявляє, що вона слизька і в'язка від крові. У нього є вибір - або зістрибнути вниз і поламати ноги (а, можливо, й шию), або вхопитися міцніше обома руками, спертися підборіддям об забруднене підвіконня, змінити захоплення, підтягнутися і вскочити у вікно. Солдат спецназу не падає. Він підтягується вгору і, весь вимащений кров'ю, хрипко кричачи, продовжує свій шлях далі й далі.

Пізніше у програму вводяться напівжартівливі вправи, такі як: спіймати вагітну кішку, розкрити їй живіт лезом бритви і підрахувати скільки в неї кошенят. Це не така вже легка вправа, як може здатися

1 ... 36 37 38 ... 60
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Спецназ», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Спецназ"