Книги Українською Мовою » 💙 Містика/Жахи » Бог Війни, Єва Єндрик 📚 - Українською

Читати книгу - "Бог Війни, Єва Єндрик"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Бог Війни" автора Єва Єндрик. Жанр книги: 💙 Містика/Жахи. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Перейти на сторінку:

ВАКУЛА певне уже теж в’є гніздо. Звідси видно не буде, але таким і був задум його номера два – охопити якомога більшу площу, доки не надійде друга група.

ЖЕКА ще раз окинув поглядом приміщення. У шухляді столу він знайшов пляшку, узяв її та вийшов з кімнати. На поверх був лише один вхід — двері зі сходової частини, тому Жека причинив їх та поставив чекушку горлом на ручку. Якщо хтось відкриватиме — він почує і матиме невеличку фору. Зробивши це він повернувся назад до кімнати та відчув одну зміну — рація стихла.

 

Затишшя перед бурею - це поетичний словесний зворот. Навіть якщо немає грози, завжди є те, що може гриміти - серце. Серцебиття зараз було єдиним звуком у кімнаті. Жека затамував подих - рація була справною та наведеною на потрібну частоту, але жодного звуку чи сигналу не було чутно, лише тихеньке шипіння. На війні є безліч страшних звуків, як от свист снаряду, рев двигунів винищувача чи  дзижчання безпілотника. Одним з таких є й шипіння в рації, що означає одне з двох: або товариші мають поважні причини не використовувати зв’язок, або вас глушать. 

 

ЖЕКА двічі натиснув кнопку передачі. Він сподівався отримати відповідь - один короткий і два довгих сигнали, проте динамік далі продовжував шипіти. Вимкнувши рацію зазирнув до оптики гвинтівки у пошуках слідів перебування групи. Те, що він побачив, знову змусило його серце битися гучніше. Чи то все ще від тривоги за побратимів, чи то вже з мисливського азарту.

 

На дальньому кінці вулиці, що веде прямісінько до заводу, з’являється БТР, попецьканий білими зетками, і кілька піших стрільців, що крадуться поруч.

Затамувавши подих, ЖЕКА бере в приціл самого чепурного і модно оснащеного і веде його до зручного моменту, аж раптом чує звуки унизу будівлі. Чіткі кроки кількох пар ніг і шиканя рацій. Гості.

Швидко зібравши Ганнусю і свій наплічник, він кинувся до єдиного можливого укриття – великої бойлерної кімнати, без жодного вікна. Ось чому він так не любив будівель з одним входом. У випадку з непроханими гостями, опиняєшся у глухому куті. Він підсвітив собі ліхтариком, аби знайти сховок для гвинтівки. Якщо його тут знайдуть, всеодно спалять хто він такий, але хай краще пізніше, аніж одразу. Кажуть – снайперів у полон не беруть. Жека не готувався до такого повороту подій навіть у своїх численних сценаріях, що їх промальовував наперед, плануючи кожну операцію. Планувати власну смерть він вважав кепською прикметою.

Ганнуся разом із рюкзаком вмістилася у пузо якогось бака, що нагадував старий радянський «Титан», котрим опалювалась їхня ванна у зйомній квартирі на Остафова, де він провів своє дитинство.

Зловив флеш-бек родом з тих часів. Літо. Він і двоє його дружбаків, усім років по п’ятнадцять, совалися містом від центру аж до Боярки, де загубилися серед гаражів й ненароком вигулькнули між кущів десь посередині поля. Зараз той район геть забудували котеджами і плескатими «американками», а тоді то було справжнє безкрає зелене море, на іншому кінці котрого, за розрахунками Юрка і друзів, мала бути Млинівська траса. Але несподівано її загородило те, про існування чого вони раніше не знали - величезний ангар, що виявився цехом заводу, повністю порожнім ізсередини. Хлоп’яча тяга до сталкерства і закинутих будівель змушувала досліджувати досі незвідану територію. Там за ангаром вони знайшли ще одну будівлю, котру взялися вивчати, піднімаючись сходами наверх. Раптом Володя зашипів, приклавши палець до рота, і хлопці почули голос з вулиці: “Там знову якісь малолітні довбодятли залізли”. Налякавшись, хлопці погнали до маленької темної кімнати в кінці одного з коридорів. У сирості й темряві вони переховувалися від невідомих ззовні десь із півгодини, поки не наважилися вийти. Серця калатали від хвилювання і азарту, коли вони тихенько скрадаючись, висунулись надвір. Там нікого не було і алярм був марним. Посміявшись із цього, хлопці пішли на вихід. Перед тим, як покинути будівлю, Юрко відстав від друзів і повернувся до їхнього тимчасового сховку щоб роздивитись його у світлі ліхтарика у мобільному. Нічого особливого, шприци, пачки з-під димедролу та пусті зіп-пакетики. Але далі він підвів ліхтарик вище, на стелю, де великі криві літери білою фарбою несли послання, що своїм моторошним містицизмом вразили його чуттєву юну натуру: “У темній кімнаті єдиний монстр - це ти”.

Він не почувався монстром цієї миті, ні. Жодного пафосу у тому, аби бути загнаним у темний куток і чаїтися перед наступом ворога, не було. Та він розраховував на ефект несподіванки і ... молився Богові Війни.

«Ну що ж, Боже... вся надія тепер лише на тебе. Не підведи!»

Звуки вибухів і стрільби зазвучали десь далеко ззовні, а кроки на сходах і голоси орків чулися ближче.

Дзвін перекинутої пляшки і кацапські матюки. На глянцевій поверхні стола, щедро присипаній пилюкою, вони побачать свіжі сліди.

- Давай тварь, вихаді нахуй! Всьоравно вєдь найду, блядь!

Каже в однині. Один. Решта лишилися десь на нижніх поверхах. ЖЕКА чує звуки його кроків і міцніше стискає автомат у цій щільній темряві, до котрої очі уже встигли звикнути настільки, аби розрізняти обриси труб і машинерії.

Стукіт дверцят шафок, матюччя і погрози. Він не впевнений у тому, що знайде тут когось, інакше покликав би своїх. Але він досі припускає можливість того, що гніздо старе і той, хто був тут раніше, уже давно пішов.

Ну, давай... ближче...

Гудіння прямісінько над головою, тривалістю в якісь долі секунд уривається гучним вибухом, грюканням, хмарою пилу, що застилає все густим туманом і... раптовою тишею. Отямившись і вичекавши кілька хвилин доки гудіння у вухах і іскри перед очима вляжуться, ЖЕКА акуртно привідчиняє важкі металеві двері сховку і виходить у залу.

Від Північної частини стіни і того, що було перегородкою до бойлерної, лишилися уламки і тепер вона відкриває очам розкішний вид на приховану досі панораму міста з її розтрощеною промзоною, над котрою у сіре небо звиваються такі ж сірі стовпи диму.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Бог Війни, Єва Єндрик», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Бог Війни, Єва Єндрик"