Книги Українською Мовою » 💛 Короткий любовний роман » Наосліп, Ерін Кас 📚 - Українською

Читати книгу - "Наосліп, Ерін Кас"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Наосліп" автора Ерін Кас. Жанр книги: 💛 Короткий любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 47 48 49 ... 56
Перейти на сторінку:
Глава 24 "Друг"

Софія

Мабуть, особливістю стосунків з дорослим чоловіком є саме відсутність вільного часу. Я не бачила Сашу три дні, і тільки один раз він мені телефонував. Вважати це стосунками дивно й неправильно, адже я навіть не знаю де він і як у нього справи. Перші два дні я заспокоювала себе, що у нього просто не вистачає на все часу, а сьогодні настрій бажає кращого. Якийсь смуток та печаль. Напали на мене й не відпускають. Ще й Лера трохи прихворіла, тому настрою взагалі немає.

Вже десять хвилин викладачка з економіки підприємства говорить про наше завдання, а я не можу сконцентруватись на її словах. Сиджу на задній парті й дивлюсь на смартфон. Руки так і сверблять написати Саші. Але що? Як справи? Стандартне питання, від якого нудить… Хоча, він просив мене бути собою. Між економікою й почуттями перемагає останнє. Якщо не спробую, точно шкодуватиму весь вечір і ходитиму злішою за скаженого пса. Беру телефон, пишу коротке повідомлення:

Я: Привіт) Як справи?

Надсилаю й удаю, що уважно слухаю те, про що говориться в аудиторії. У мене й так з цими задачами повний завал, а сьогодні просто все прослухала. Лера взагалі пропустила. І хто мені тепер пояснить матеріал? Та хід думок перериває телефон, що світиться вхідним повідомленням.

Саша: Працюю. Ввечері наберу.

Коротко, але усмішка видає мене з головою. Нарешті почую його голос, і байдуже, що сама написала, зате тепер мій настрій в мільйон разів кращий. Ще б Леру вилікувати скоріше.
Після занять іду до аптеки й купую для неї противірусний препарат. Коли повертаюсь, у супермаркеті купую тістечка та чай, бо зранку банка виявилась порожньою.

— Соню, — чую на виході з магазину. Обертаюсь і бачу біля однієї з кас Назара. Махаю йому та чекаю, поки розрахується.

— Привіт, — підходить хлопець, злегка обіймає за плечі.

— Давно не бачились.

— Ага. Як життя?

— Економіка життя не дає, — буркаю, а він усміхається. — Ти, бува, не спеціаліст в економічних задачах?

— Ну, щось все-таки знаю, — знизує плечима. — Допомогти?

— Буду вдячна і навіть пригощу тістечками.

— О, навіть тістечками? Значить, все дуже серйозно, — сміється хлопець. — Зайду ввечері до вас.

— Дякую, — щасливо усміхаюсь, задоволена, що не потрібно шукати інформацію в інтернеті.
Весело доходимо до гуртожитку та розходимось у різні сторони. Назар підіймається до себе, а я поспішаю лікувати Леру. Подруга лежить на ліжку, вкрита двома ковдрами, поряд стоїть чашка й лежить половина лимона.

— Як ти? — питаю, роздягаючись. — Погано?

— Погано. Слабкість, горло болить, — хрипить подруга. — Батьки вже їдуть по мене, щоб забрати додому.

— Головне, щоб ти швидко одужала. Я тобі купила пігулки, — дістаю з сумки пакунок і підходжу до її ліжка. — Організм ослаблений навесні, от ти й підхопила застуду.

— Ти говориш, як лікарка, — хмикає Лера, сідаючи на ліжку. — Треба одягнутись, а я взагалі сил не маю.

— Ой, ти ж моя манюня, — починаю сюсюкати, допомагаючи їй підвестись. — Зараз я тебе одягну, причешу…

— Досить знущатися, Сонько, — бурчить на мене, викликаючи сміх.

— Де Лія, не знаєш? — питаю, теж переодягаючись. Дістаю свій теплий спортивний костюм, бо у гуртожитку прохолодно. Опалення давно вимкнули, а весна не думає поспішати.

— Ні, не приходила. І зранку нічого не говорила. Може, знову на фірму поїхала?

— Не знаю, — починаю підігрівати собі їжу, поки Лера збирається їхати.

— Тільки мені могло так не пощастити. Останній тиждень перед практикою, а я захворіла. Я не побачу вас з Лією три тижні. Уявляєш? Це жах просто! Сидіти й киснути вдома стільки часу.

— Я ще не сказала мамі про своє рішення. Вона думає, що я проходитиму практику в селі, домовилась зі знайомою в бухгалтерії.

— Яке ж там село, коли тут таке кохання, — усміхається подруга.

— Хоча, Саша теж мовчить. Може, він вже й передумав або забув про свою пропозицію.

— Запитай у Лії, і тоді вже точно вирішиш, — пропонує Лера, а я погоджуюсь. Справді, краще запитати у дівчини, щоб потім не опинитися у незручному становищі. А може, Саша ввечері згадає про практику. Якщо, звісно, зателефонує.

Лера їде, а я сідаю читати конспекти з «улюбленої» економіки підприємства. Коли Назар стукає у двері, в мене голова йде обертом. Впевнена, що не складу вдало іспит з цього предмету. Все розумію, будь-що можу вивчити, тільки не економіку. Навіть план рахунків згодна повторювати кожного дня, але тільки не ці задачі.

— Що з обличчям? — питає хлопець, коли відчиняю двері.

— Якщо ти й справді мені допоможеш, буду твоєю боржницею.

— Тримай для настрою, — простягає мені шоколадку та проходить до кімнати.

— Дякую, потім чаю вип’ємо.

Сідаємо займатися, і я дуже дивуюся, коли Назар починає так доступно пояснювати тему. Не вчительськими методами, а по-своєму, так, як він сам пам’ятає. А коли наводить приклади, то тема вже не здається такою страшною. У підсумку, я навіть розв’язую декілька задач без будь-яких проблем. Не вірю, що все виявилось набагато легше, ніж я уявляла. Аж стрибати хочеться від радості. Наче камінь з плечей звалився.

— Ти не уявляєш, яка я вдячна тобі, — кажу хлопцю, прибираючи зі столу зошити.

— Нічого складного, звертайся.

— Чаю?

— З задоволенням, — усміхається, роздивляючись нашу кімнату. — У вас затишно, по-дівчачому. Не те, що в нас із другом — повний гармидер.

— О, то ви свині! — заявляю, а він сміється. — Царство брудних шкарпеток та пилюки?

— Ну, про шкарпетки вгадала, а пилюку іноді витираємо, — говорить, сміючись.

Чай п’ємо весело, розповідаючи смішні історії про життя у гуртожитку. Лія так і не повернулася, хоча надворі вже темно. Починаю хвилюватися й думаю їй зателефонувати. З Назаром неймовірно легко та цікаво спілкуватися. Як добре, що тоді у нас нічого не вийшло, що ми не посварилися, а залишились друзями.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 47 48 49 ... 56
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Наосліп, Ерін Кас», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Наосліп, Ерін Кас"