Книги Українською Мовою » 💙 Детективи » Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки 📚 - Українською

Читати книгу - "Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки"

395
0
28.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки" автора В'ячеслав Васильченко. Жанр книги: 💙 Детективи. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 58 59 60 ... 133
Перейти на сторінку:

Жорик вийшов і поміж машинами посунув до натовпу. Лисиця спостерігав, розслабившись у зручному кріслі. Неголосно співав джазову обробку «You're mу heart, you're mу soul» Томас Андерс. Заплющив очі й згадав Дарину. Її привабливий образ з’явився настільки виразно, ніби все відбувалось насправді. Красива вона. Ні, що не кажи, а танці роблять свою справу вперто. І Жанна, й Дарина мали досконалі фігури. Саме такі, які до божевілля збурювали його чоловіче альтер-еґо. Що впливало і на професійне, і на творче, і — на будь-яке інше. Шкода, що з Жанною так вийшло… А Дарина?.. Дарина все більше й більше подобалася. Приваблювало в ній усе й настільки, що ставала зрозумілою фраза «не можу без тебе». Ну… майже не можу… Дарину сприймав як утілення свого ідеалу. Хоча, такою була й Жанна. І навіть — Регіна. Та дівчина-привид із далеких вісімдесятих. Яка заклалася на те, що доведе хлопця до вінця, а потім утече від нього. І, на жаль для Богдана, виграла суперечку. Хоча, чому «на жаль»? На щастя. Усе ж з її боку несправжнє, нещире, підроблене. Грала, правда, вона бездоганно. До речі, то цікава історія, про яку слід написати… Колись пізніше… Проте Дарина стала втіленням ідеалу сьогодні. І саме до неї линуло серце. Відчував, що відразу сліпнув, коли починав про неї думати. Як усі закохані. Це не було ні погано, ні добре. Це просто було. З цим жив. Цим жив. Без цього жити вже не міг. І не хотів…

Клац! Скрип!! Гуп!!!

Аж стрепенувся. То Жорик так підступно-нахабно вирвав з обіймів мрій. Солодких роздумів. Хоча про свою нахабну підступність «агент» навіть не підозрював. Просто сів до машини.

— Ну що там? — поцікавився напівпереляканий професор.

Жорик не відповів. Тільки ворухнув губами й відвернувся.

Лисиця розумів, що видовище на «шоу довгоносиків» явно не тягнуло. Тому «агент» і повернувся загальмований. Схоже, побачене добряче зачепило. Переживав по-дорослому.

— То що ж там трапилося? — перепитав Лисиця.

— Вони всі згоріли…

На Богдана — наче мокре рядно накинули. І хоча він запасся внутрішньою готовністю до жахливої новини («такий» дим без вогню не буває), все одно: почуте боляче сіпнуло за серце. Різко сколихнуло емоції.

— А що за люди? Ну, може, в натовпі гомоніли про щось… Натовп завжди про всіх і про все знає.

— Це ті, на «Лексусах»…

Богдана смикнуло ще раз, але вже болючіше. Ті, з «Лексусів», устигли стати начебто знайомими якимись (чи що). В усякому разі — нечужими.

— В юрбі гомоніли, що по них із двох гранатометів гахнули. Машини стояли на зустрічній смузі. Бабахнули — і зразу ж по газах. Якісь дві «дев’ятки».

— Зрозуміло, — чмихнув, кисло посміхаючись, Лисиця, — економ-варіант. Зараз ті «дев’ятки» палають десь неподалік синім полум’ям… Хоча ні: усе-таки — чорним. Як ці «Лексуси». Машини, як і люди, зліплені з одного тіста. Тільки зовнішність мають різну… А від тих «гранатометників» ніякого сліду не знайдуть. Як завжди. Система. Ні змінити, ні замінити.

— А я оце й подумав… — Жорик почав говорити, але чомусь обірвав на півслові.

— Про місце?

Богдан уважно дивився на «агента». Той мовчки кивнув.

— Ви тоді все правильно сказали…

— А ми — такі.

Лисиця підморгнув і рушив, бо даївці стали потроху розпускати затор. І машини, «побачивши» простір, заходилися різко стартувати, ніби намагалися якнайшвидше залишити місце з малоприємною енергетикою. Інстинкт.

19

Сьогодні збирався знову поговорити з Ведмедерею. На першій зустрічі викладати все одразу не хотів. Боявся налякати. Зупинила й поведінка лісника, коли той почув про Ольжину смерть. Якось неприродно все це. Картинно. Театрально. Хоча… Може, це варіант із тихим болотом, де водяться рогаті й хвостаті…

Набрав його номер. Однотипні сигнали слухав доти, поки їх не перервало. «Не відповідає», — пояснив Лисиці телефон. «Сам знаю», — огризнувся професор і знову натиснув кнопку виклику. Усе повторилося. «Передзвонимо пізніше», — вирішив.

Коли ще одна спроба вкотре завела до глухого кута, подумалось, що телефон напише на дисплеї «безнадійно». З цієї безнадійності почала рости тривога. «Може, в номері помилка? — подумав. — Але ж коли набирав у кафе, телефон дзвонив… Гаразд, спробуємо іншим шляхом».

Узяв трубку міського. Набрав адміністрацію курсів. Там, на диво, відгукнулись. Запитав про Ведмедерю.

— А його немає на заняттях, — почув казенне. — Уже другий день.

— Може, захворів? — підкинув простий варіант можливого.

— Хтозна. Може, й так, — долинуло з НУБіПУ. — Але повідомити можна було б усе одно. Не на безлюдному ж острові. Подзвони й скажи: захворів, довідку принесу, коли видужаю. А то наче зник…

Далі не слухав. Точніше слухав, але не чув. На автоматі подякував і поклав трубку.

«Он воно що, — почав розмірковувати. — Ведмедеря зник. Як це розуміти? Злякався, що я вийшов на нього? Не логічно. Якщо він убивця, усю конспірацію порушив. Навіщо ж було

1 ... 58 59 60 ... 133
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки"