Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Прикинься моїм хлопцем, Альма Лібрем 📚 - Українською

Читати книгу - "Прикинься моїм хлопцем, Альма Лібрем"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Прикинься моїм хлопцем" автора Альма Лібрем. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 5 6 7 ... 87
Перейти на сторінку:
2 (1)

Додому я повернулась аж на дві години пізніше, ніж планувала. Ми зі Святом якось непомітно розговорились, і я зрозуміла, що треба йти, коли мені вже двічі подзвонили, нагадуючи, що час не нескінченний.

Мама переживає, це логічно, але я ж доросла дівчина. Повнолітня вже навіть – день народження був нещодавно, наприкінці травня. А вона все ніяк не може повірити, що я здатна без додаткового попередження повернутись додому.

Свят пропонував провести, але я відмовилась. Від однієї думки про те, що ми йтимемо з ним поруч, у мене серце в грудях калатало, мов скажене.

Дожилась. Зовсім не вмію себе поводити з хлопцями! Попереду доросле життя, університет, а я все ще дівчисько, яке червоніє і ледь не перетворюється на гірку попелу від однієї думки про фотографа, якому запропонувала зіграти роль свого…

Коханого.

Як же дико це звучить.

…Двері до квартири були відкриті, отже, мама вдома. Я обережно прослизнула до коридору, але зайти тихо не вдалось. Вона вже визирнула до мене.

– Знов твоя школа знущається? – зітхнувши, поцікавилась мама. – Чого так довго?

– Та… – я хитнула головою. – Затримали трохи. Не переживай. Я ж не мала дитина!

– Ти геть себе не бережеш. Напевне, нічого не їла.

Взагалі-то, це неправда, але про морозиво я вирішила не говорити. Мама бурчатиме, що я перебила апетит – ще й їжею, від якої може боліти горло.

– Все в порядку. Зрештою, я вже дома. Мам, у мене, може, останнє літо вільного життя, випускний! Дай понасолоджуватись, а?

Вона зітхнула.

– Я ж просто переживаю… Гаразд, перевдягайся, мий руки і на кухню. Я суп зготувала, будемо обідати.

Мені довелось докласти чимало зусиль, аби не скривитись. Суп! Краще б я сказала про морозиво і з чистою совістю відмовилась від обіду. Тепер уже неправильно буде, мама образиться, що я їй брехала.

Стосунки у нас з нею були хороші, але мама аж занадто мене оберігала. Іноді виникало таке враження, що вона здатна оточити мене своєю турботою, мов тими мурами. Так, це буде зручна, комфортна фортеця, але я в ній не господарка, а полонянка.

Я ніколи не мала тієї проблеми, що інші мої однокласники: мене не обмежували в коштах, не розповідали, що життя задля мене поклали, а я, невдячна тварюка, тепер неправильну професію обираю. Ні, все цілком добровільно!

Мама знала: я сама зроблю правильний вибір.

Вони ж мене так виховали.

Та іноді власне хороше виховання здавалось тягарем. Я відчувала, що лишусь правильною, хорошою дівчинкою до скону, робитиму те, що маю, видаючи його за те, що хочу, і навіть звинуватити в тому нікого не можна – бо ж я нібито сама приймаю рішення. Сама хочу гарно навчатись, сама обрала університет, у який вступатиму, і ніби не сумніваюсь, просто…

Всі довкола мають якісь захмарні мрії, а я переконала себе, що житиму нормальним, правильним життям, бо так треба. Кому? Та мені ж самій і треба, це мій шлях, хіба ні? Я його обрала! Мене не змушували, тільки підштовхнули, і я вирішила, що це нормально.

Тепер от невдоволена.

– Ти якась сумна, – мама зиркнула на мене, – що, проблеми в школі?

– Та які вже проблеми. Випускний…

– Ви приділяєте йому забагато уваги, – закотила очі вона, насипаючи мені суп до тарілки. – Що там той танець? Виступатимеш?

– Так, – кивнула я. – Знайшовся партнер.

– Ігор передумав?

– О, ні. Інший.

– Ну, потім розповіси. Диви, не наковтайся повітря, доки їстимеш.

Я взяла до рук ложку. Скривилась. Суп на смак був таким, як зазвичай – паршивим. Мама нормально готувала, але ж ти власні смаки нікуди не дінеш, правда? А вона вважала, ніби я маю.

Завірбував телефон. Я спочатку проігнорувала його, знаючи, що це знову дає про себе знати наш загальний чат – напевне, вкотре щось накрутили з тим триклятим вальсом, – але потім, коли дзенькнуло кілька разів, неохоче потягнулась до мобільного.

– Ну от, знов, – закотила очі мама. – Хоч суп доїж! Потім дивитимешся на свій мобільний!

– Я не голодна…

– Ти завжди не голодна, коли треба їсти корисне. Їж. Нікуди твій мобільний від тебе не втече, Любаво, а шлунок болітиме.

Я хотіла сказати, що шлунок у мене радше болітиме від супу – бо я їх ненавиділа, і мене завжди трохи нудило, а мама вперто не вірила, коли я про це розповідала, – але знала, що довести матері її неправоту майже неможливо. Вона вбила собі в голову концепцію «правильного харчування» і змушуватиме всіх довкола дотримуватись її, хай би що я говорила.

Гаразд, можна й потерпіти. Смаку я майже не відчувала, тим паче після морозива, але впхала в себе кілька ложок, швиденько вилила все зайве до банки з відходами, помила за собою тарілку, аби не вислуховувати, що я з’їла надто мало, і нарешті взяла до рук мобільний…

А тоді ледь не випустила його знов.

Бо мені написав Святослав.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 5 6 7 ... 87
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Прикинься моїм хлопцем, Альма Лібрем», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Прикинься моїм хлопцем, Альма Лібрем"