Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » Рондо (Тоді я сказав їй), Юрко Коретнюк 📚 - Українською

Читати книгу - "Рондо (Тоді я сказав їй), Юрко Коретнюк"

285
0
10.05.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Рондо (Тоді я сказав їй)" автора Юрко Коретнюк. Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6
Перейти на сторінку:
що, здавалося, прийшов кінець. Він зненавидів гроші. Він зненавидів все, що відбувалося навколо. Бо дім.

Софійка працювала зранку до ночі, щоб зробити ту інсталяцію.

Левко вхопив камеру та поринув у самий вирій. Він кружляв по колу, щоб зняти усе. Він знав, що продається сонце, але не хотів купляти його. Місто перетворилося на шматок битого сала, коли почався вечір.

Поховайте мене 10 квітня. І щоб, суки, не плакали. Їжте морозиво та слухайте Ас труд Джілберто. Не забудьте провести мою кремацію та розвіяти моє тіло містом.

У самому вирі юрби Левка вдарили по голові, а він продовжував кружляти по колу з відеокамерою в руках. Перманентне обличчя та абсолютне стирання звуків. Тихо. Мовчиш. Жовтогарячі, червоні, малинові, синьо-блакитні, червоно-чорні та біло-червоні плями перед очима. Чорні очі та відсутність почуттів десь глибше за душу – відбувається Рондо.

Левко затяг Юлю на дах багатоповерхового будинку та зав‘язав їй очі., наказавши зробити кілька кроків. Тоді на дах прийшла Марічка, яку він не бачив півроку. Вони посміхнулися, а потім почули галас десь знизу. Левко забув про сцену з кіна, схопив камеру та побіг на вулицю.

На касеті було п’ятнадцять хвилин безперервного руху. Це була перша й остання смерть Громадянської війни 2007 року. Перше відео Левка зображене у коловій проекції Софійки. В тому році так і не було справжнього снігопаду. На перетині кордонів Швайцарії та Норвеґії зустрілися Марко та Фру.


Кінець.

[1] з пісні The Cure feat. Placebo – If Only Tonight We Could Sleep

(обратно)
1 2 3 4 5 6
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Рондо (Тоді я сказав їй), Юрко Коретнюк», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Рондо (Тоді я сказав їй), Юрко Коретнюк"