Книги Українською Мовою » 💙 Фантастика » Найманець 📚 - Українською

Читати книгу - "Найманець"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Найманець" автора Сергій Залевський. Жанр книги: 💙 Фантастика / 💛 Любовні романи. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7 8
Перейти на сторінку:
по команді, намагаючись зрозуміти, що відбувається. Вираження повного нерозуміння ситуації виразно читалося на їх жовтих лицях – «лицарі» стали трохи відсовуватися від двох неформатних організмів, намагаючись дистанціюватися від колоритної парочки. Врешті-решт, перепалка перейшла в з'ясування стосунків між цими двома: штовхаючи один одного в груди кулаками, вони запитували один одного сердитими голосами: «А ти хто такий»? Нарешті у когось із найманців не витримали нерви, і він поставив точку в цій дискусії двома прицільними чергами. «Лицарі» у блискучих костюмах, що стояли позаду, відразу пожвавилися, і стали насуватися на команду найманців, розмахуючи мечами, вигукуючи короткі різкі фрази, підстрибуючи і проводячи інші незрозумілі рухи руками і ногами. Ідіотизм ситуації дійшов до межі, добивши землянина, і він кинув в командну мережу свій наказ:

– Валіть цих клоунів, ми тут і так злегка затрималися – потрібно місцевого главгада знайти.

Блискучі обладунки були дуже красиві і ефектні, але проти сучасної зброї абсолютно не котирувалися – півхвилини масованого вогню з боку гостей залишили від команди лицарів гірку скривавлених і рваних тіл – бійці з мечами не встигли навіть дійти до дроїдів.

У рубці транспортника виявився головний гопник місцевого простору: видовище вражало – ті блискучі лати, що були надіті на бійцях останнього заслону і поруч не лежали з його костюмом. По витонченості форм і ліній цього обмундирування технолог зрозумів, що це справжній витвір мистецтва якихось древніх майстрів. Соковитого темно-синього кольору, оброблений жовтими і сріблястими вставками інших матеріалів по вигинах рукавів і ніг, древній наряд був в деяких місцях прикрашений різними виблискуючими каменями. Усе це говорило про його ексклюзивність і чималу цінність – тим незрозуміліше було бачити таке диво на такому кораблі. Голова цього типу була чомусь зовсім не захищена – це трохи спантеличило нашого героя, але виду він не подав. Картину завершували два клинки, які мечник тримав у своїх руках – теж ексклюзив, як встиг визначити землянин. Завдовжки близько сімдесяти сантиметрів, з матового сірого металу із зеленим відливом. Гарда також була прикрашена коштовними каменями і мала у своїй конструкції сріблястий і жовтий матеріал, як і в деяких місцях костюма. Першим порушив мовчання місцевий:

– Погані бриларскі собаки, даремно ви сюди прийшли – ви усі тут залишитеся – я зараз вас усіх повбиваю! Ці обладунки і мечі тримав у своїх руках великий Дже Кічан – легенда нашого директорату – вони допоможуть мені сокрушити моїх ворогів в цій битві. Іййяя!

З криком цей гад кинувся на найближчого до нього бійця загону – той трохи забарився, за що і поплатився: мечник двома швидкими рухами укоротив того на голову. Іншим бійцям такий розвиток сюжету не сподобався, і вони зібралися розстріляти кривдника.

– Не вбивати! – крикнув в командну мережу Крун – використайте паралізатори, не пошкодьте костюм – він, напевно, коштує серйозні гроші, раритет якийсь, іпать.

Декілька тріскучих розрядів, і ось місцевий самурай повалився тушкою, що сіпалася, під ноги абордажній команді – найближчі до нього найманці не утрималися і від злості відважили по парі хороших стусанів. Два ексклюзивні клинки розлетілися в різні боки, випавши з рук вузькоокого героя на підлогу рубки. Крун дав вказівку бійцям зняти з пірата, що лежав на підлозі, збрую і зібрати раритети: по прибуттю в простір директорату трофеї будуть оцінені і виставлені на продаж на біржовий майданчик – обидва партнери прийшли до думки, що такий набір повинен коштувати серйозних грошей. Зараз слід було зайнятися визначенням цінності цього корабля – для цього партнерам був потрібний доступ до центрального ШМ. А ось для цього потрібно щільно поговорити з головним вузькооким на цій посудині, який, до речі, залишився на борту в однині з усього екіпажа.

Дія паралізатора повинна була закінчитися через двадцять-тридцять хвилин – за цей час було вирішено оглянути найближчі приміщення на предмет безхазяйних цінностей. Найманці розбрелися по каютах мертвого екіпажа у пошуках цих самих цінностей. Схема збору трофеїв була усім давно відома і проста: збирається все в загальний котел, потім оцінюється і кожному членові екіпажа налічується доля згідно з угодою. Потрібно відмітити, що хоч безпосередньо в абордажі брала участь тільки абордажна група, Макс і капітан Крун, проте, і усі члени екіпажа отримували долі – у тому числі і пілоти – їх внесок в сутичці також враховувався. Дрібниці, які трофейники могли узяти собі, також обмовлялися: тільки те, що можеш винести в руках, і окрім стратегічних речей – як, наприклад, дрібнички древніх, платіжні чіпи. «Забудькуватість» не заохочувалося: член команди, що втаїв такі речі, ризикував прогулятися у вільний космос без скафа. Каюти капітана, старпома і рубка вважалися зоною інтересів керівництва загону – обшукувати їх дозволялося після того, як Макс з Круном особисто оглянуть ці приміщення.

Але спочатку потрібно отримати код доступу до бортового мозку, і оцінити міру ушкоджень транспортника – Юлі кудись вдало потрапила, так що зараз корабель не рухався, хоча система життєзабезпечення працювала справно – атмосфера і гравітація були в межах норми. Поки жовтошкірий організм відходив від дії паралізатора, технолог сходив подивитися на те місце, де зяяла діра від попадання головного калібру «Фарді» – фахівець хотів приблизно оцінити масштабність руйнувань і шанси на запуск рухових систем корабля. Все-таки, якщо він зможе відновити хід цьому монстрику, то це диво інженерної думки місцевих геніїв змогло б саме дістатися до того місця, де його можна буде продати і частково покрити збитки від втрати москітної групи носія.

Перероблений транспорт п'ятого покоління «Шоги-су» міг потягнути на сімдесят-вісімдесят мільйонів кредитів, а при удачі і більше. Технолог підрахував, що зараз цей літаючий монстр був чимось середнім між легким і середнім носієм за стандартами Співдружності: більше двадцяти п'яти москітів на льотних палубах, але менше ста. Хоча кінцева відсутність зовнішнього озброєння псувала усю картину – неповноцінна переробка, іпать. Думаючи в такому напрямі, наш герой добрався, нарешті, до пробоїни: курсова гармата «Фарді» проплавило собі тунель всередину корпусу на пару десятків метрів – все-таки це звичайний транспорт, а не бойовий корабель – з бронею тут кисло.

Огляд ушкоджень на перший погляд був багатообіцяючим: до бронекапсули з реакторною групою Юлі не добралася, але розподільний модуль, що відповідає за зв'язок ШМ з руховим відсіком, був знищений. Макс плекав надію, що він знайде на цьому кораблі необхідні матеріали і запчастини для відновлення виконавчої лінії – увесь модуль повернути до життя навряд чи вийде, але змусити корабель розганятися і стрибати він, швидше за все, зможе. Склавши собі,

1 2 3 4 5 6 7 8
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Найманець», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Найманець"