Книги Українською Мовою » 💛 Гумор » Щоденник Україножера 📚 - Українською

Читати книгу - "Щоденник Україножера"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Щоденник Україножера" автора Іван Семесюк. Жанр книги: 💛 Гумор. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 5 6 7 ... 27
Перейти на сторінку:
люто відбивалися від національної гвардії та львувського Ваффен-SS. Врешті, гвардійці дивом пробили оборону таборитів і почалася страшна різанина.

Охоронні зграї приватної армії імператора наби­ралися з поорчених агроельфів та дриндураських легкоозброєних гопників, на них, власне, й спира­лася імперська теократія. Це ненадійне хоч і добре обладнане військо очолював наближений до імпе­ратора Піднебесної барон Ментоглав, древнього оркористократичного роду. Зі свого готичного бункеру в Пущі-Заспі він пильнував за порядком в Імперії і як міг придушував демократичні ініціа­тиви та викривав агроельфійські змови. На підмогу барону привів своє годоване військо чугуєвський шляхтич-лігарх Пан Гєпа — п’ять тисяч відбірних салтівських упирів і півтори тисячі залютинських гопників, закованих у брендовані спортивні лати та кольчуги...

...Під мурами почалася різанина. Хоробрі фастівські агроельфи, загартовані в боях, не лишали шансів деморалізованому чугуєвському війську лігарха Пан Гєпи. Врешті, пневматичний стінойоб пробив північний мур Кабмінського замку і лава повстанців затопила собою міністерські коридори. Всіх спійма­них управлінців і хозяйствєників було перевішано прямо по кабінетах, більшість взятих у полон міні­стрів порубали сокирами на середні шматки та накрутили з них консервації, а бувшого на той час міністром освіти та покращення історичних фактів Наддніпрянщини, вченого гуманіста Аноніма Тютюнника прив’язали до молодої свині і за допомо­гою полкової катапульти дальньої дії зажбурнули в Бєлгородську область Чухонської Імперії. Як писали хроністи, чисто на згадку, ну і па пріколу, канєшно.

...У той же час національні гвардійці штурмували бастіони Верховної Вади. Парламентарії та солдати барона Ментоглава поливали повстанців киплячим словесним проносом, словарним запасом, закидували тяжкими пачками законопроектів і постанов, але за кілька годин оператори пневматичного стінойоба впоралися із кованою парламетською брамою, вона луснула, і гвардійці кинулися в пролом. Першим вдерся до парламентських кулуарів Відро Торчинський (після війни проголошений святим), що страшно орудував своїм дворучним фламбергом тевтонської роботи, сіяв смерть і власним прикла­дом безстрашно вів агроельфів у вир рубанини. Подолавши останній спротив загонів барона Менто­глава, гвардійці пробилися до сесійної зали, де чекали на покарання впрілі та смертельно переля­кані фракційні і позафракційні депутати останнього скликання. Суд був коротким, а розправа швидкою — все скликання затрамбували в товарні вагони, двері заварили, загнали цей потяг у підземне депо, а вхід завалили камінням, засипали коровоградським чорноземом і засадили калиновим гаєм...

На цій войовничій ноті текст обривається, і вченим ельфологам залишається лишень покладати надії на спритність вітчизняних археологів. Можливо, комусь із них пощастить, копирсаючись з віником в безнадійно розграбованих похованнях, натрапити на продовження цієї славної епопейки.

Весна-літо 2013

~~~

Хроніки Піднебесної Наддніпрянщини, окрім суто гішторичних та краєзнавчих розділів, мають цікавий і дуже цінний доку­ментальний додаток, розшифровка якого триває й досі. Це так зване Недайбоже Слово, писане легендарним оракулом, монахом секти ОУН-Шінрікьо, на ім’я Їґ. Ці літературні шедеври укладено під виглядом пророцтв та ультиматумів від імені місцевого бога Недайбога, який, судячи з контексту, вважався містичним патро­ном Наддніпрянщини та батьком вкраїнського ельфійства. Кожне пророцтво, по суті, є рекомендацією та спробою монастирської інтелігенції вплинути на ті чи інші соціальні процеси в Піднебес­ній. Цікавим фактом є те, що саме в Недайбожому Слові вперше трапляється етнонім «вкраїнці» та народна назва Піднебесної Наддніпрянщини — Вкраїна. Також у текстах розкриваються цікаві подробиці з ельфійського побуту та народних традицій.

Капсулу з одкровеннями було випадково знайдено місцевим галер­ним рабом у селищі Межигір’я на ораній ріллі кріпацького городу, зранку після дощу. Розшифровкою манускрипту щодня займа­ються вчені ельфологи з Києво-Могилянської академії, беруть на це значні закордонні Гранти і витрачають їх на олівці та леза, а решту хижо ховають по кишенях.

~~~

НЕДАЙБОЖЕ СЛОВО

Отримано та перетлумачено з небесної говірки на земну балачку скромним служителем вкраїнського прагматизму; пророком на ім’я Їґ. Так нарік мене Господь, бо цих літер нема в проклятій кацапській абетці.

СЛОВО № 1. Небесний ультиматум

З радістю в серці повідомляю, що було мені видіння та прозріння, з божого благословення.

Вийшов я на балкон зі звичайною плебейською метою плюнути з сьомого поверху на район та злобливо подивитись у далечінь. Аж раптом спустивсь до мене Недайбожий посланець, янгол небесний, в сяючому спортивному костюмі, в силах і славі. І говорив зі мною янгольською мовою, і непойняв я нічого, бо я й англійської не знаю, не те що янгольської. І тоді перейшов Недайбожий посланець на коровоградську балачку і повів наступне: «Слухай, манкурте та перевертню, уважно Недайбоже слово та неси це слово всім вкраїнцям: шляхті й свинопасам, бикам і журналістам, мусорам і проституткам, творчій інтелігенції та карним злочинцям. Усім, хто має мозок, або хоча б просто череп голови.

Вдруге з часів Хмельниччини на цих родючих тере­нах коїться страшна, безкомпромісна та жорстока окупація Вкраїни вкраїнцями. Як і положено окупан­там, вони безжально нищать усе те вкраїнське, що несе в собі ознаки якості, новизни та перспективи.

Ми — янголи, херувими, архангели та інші небесні господарники та управлінці — порадилися і вирішили прикрити цю геополітичну гноярку к хуям. І ось наш небесний ультиматум до вкраїнців за підписом Володара Небесних Льохів, господа нашого Недайбога:

«Пред тим, як прикрити цю геополітичну гноярку к хуям, пропонуємо вам, шановні, перед тим, як масово втопитися в Канівському водосхо­вищі, поприбирати за собою все те гівно, котре ви тут наплодили в кількості, що виходить за межі культурного прагматизму. Перш за все так звані ларьки та генделики, а також елітні житлові комп­лекси, що, незважаючи на свої пишні назви, зведені з краденого гною і будівельного калу. Також просимо позбавити цю благословенну землю присутності жахливого і людожерського винаходу, що зветься вашою дикунською говіркою «маршрутка». До того ж, не забудьте приборкати зграї кульків та кульочків, пакетиків і мішечків, що нахабно літають вулицями ваших міст. Приберіть із шляхів та доріг цю послідну масу, котру ви величаєте асфальтом, замість того щоби чесно називати цей кал калом. Приберіть усе, аби було чисто й незахаращено, адже маємо на цей терен певні продуктивні плани. По тому як все буде прибрано і добре протерто, а електорат чесно втопиться в Канівському водо­сховищі, ми заселимо цей край працьовитими німцями. Не залишайте цим добрим людям купи гною у вигляді сатанинської архітектури і промис­лового шлаку. І за це ви — замість того, щоби горіти в пеклі через цивілізаційну профнепридатність — отримаєте шанс народитися в Сомалі, або навіть в Уганді, де вам і місце. Термін виконання небесного ультиматуму — з шостої ранку і по обід. Недайбог. Омінь».

І янгол зник, залишивши мене на балконі самого, в труханах внутрісімейного типу, шльопках

1 ... 5 6 7 ... 27
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Щоденник Україножера», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Щоденник Україножера"