Читати книгу - ""Каселона". Природний добір, Олена Гриб"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
Чекайте, у коментарях активність аж зашкалює, а я не можу вловити суть претензій. Хвилинку… В цьому сленгу сам чорт ногу зломить!
Ага.
Емм… У нас тут затіялася невелика суперечка на тему можливостей Імодалісу. Одна сторона вважає, що прибрати людину з мережі під силу навіть слабенькому хакеру, інша – що потрібні ресурси, яких королівство не має.
А хто має?
Ой, ось не треба перераховувати розвинені світи! Чхали вони на Імодаліс. Давайте щось ближче. Або далеке, але з довгими руками.
І більшість із вас схиляється до того, що…
Імперія Талтіс? Вона ще існує? Її ж остаточно розгромили союзні війська років сто тому, хіба ні? У них там революція була, монархію скинули, організували диктатуру… Каюсь, в історію я не заглиблювалась, але фільм дивилася. Ну, той, де у фіналі імператор каже повстанцям: «Я відмовляюся визнавати поразку» і підриває себе разом із дружиною, дітьми, палацом та половиною столиці.
О, Лисичко Сью, ви повернулися? Звідки стільки обурення та цитат?
Ясно. Насправді імператор здався, щойно запахло смаленим, зберіг усі титули та деяку власність, отримав підтримку від розвинених світів і жив прекрасно, бо простий народ небайдужий до поваленої аристократії. Дякую за допомогу.
У будь-якому випадку імперії Талтіс більше немає, а Республіці Талтіс грати з Імодалісом нема чого. Чи я чогось не розумію?
Пропоную поки зупинитися на тому, що Імодаліс може прибрати колишнього наслідного принца з галанету. Чи контролюють вони пошукові запити, чи справді підчистили навіть іноземні сервери, сказати не можу – я не фахівець, але ви, люди за інформаційною завісою, можете це перевірити.
Навіщо? Вам самим не цікаво, як далеко простягається влада короля Іможена?
А, навіщо «стирати» Енлана? Таж він зайвий. І, зауважте, його не стирають взагалі, а роблять бляклим, несправжнім, нереальним.
Незабаром король одружиться вдруге. У нього з’явиться син – зразковий законний спадкоємець, якого виховають за всіма правилами і не дозволять мати неналежні майбутньому правителю думки. Років через десять люди скажуть не: «Пам’ятаєте принца Енлана, що організував протести робітників сталеплавильного заводу, стояв на барикадах разом зі швачками і ловив браконьєрів птаорі?», а: «Мені здається, колись був ще один принц. Милий хлопчик… Як його звали? Ой, це не має значення».
Думаєте, я перебільшую? Можливо. Але в наш час інформації занадто багато, вона падає на людей суцільним потоком і не затримується в пам’яті надовго.
Знаєте, що мене вражає? Цензурний щит Імодалісу – найпотужніший із тих, що нині існують, проте я говорю майже вільно і, судячи з ваших відповідей, ви, мешканці далеких країв, мене навіть чуєте.
Ми – крапля в морі безкрайнього Всесвіту, але зробімо одну спільну справу: запам’ятаймо принца Енлана як людину, а не безлике ім’я. О, Лисичка правильно пише! Запам’ятаймо Енлана як дорослого чоловіка, що ризикнув бути не таким, як усі, а не як гарненького хлопчика у шкільній формі.
До речі, міні-сенсація: принцеса Аофанія в якомусь інтерв’ю теж тепло відгукувалася про принца і називала короля, що його зрікся, старим заздрісним тупицею.
Принце, якщо ти мене чуєш, знай: у цьому світі є кілька людей, які б дуже хотіли з тобою познайомитися. Вибач, мільярд людей. Адже так?
Ні, я не закликаю до перевороту! Люди, вам доплачують за те, щоб ви бачили в моїх словах екстремізм?!
Все, бувайте. Наступного разу обговорюватимемо новий еротичний фентезі-трилер «В обіймах моху», бо він точно не спровокує масові заворушення. Це була не реклама, а відсилання до королівського добору. Принцесу Аофанію запросили на другорядну роль, чули? Вона зіграє труп. У сенсі, когось із сімейки вампірів, що гасають світом у пошуках собі подібних і вельми активно проводять дозвілля з простими смертними. Увага, спойлер: персонаж Аофанії довго не проживе. Чому одразу помре? Зцілиться від вампіризму силою любові і вирушить на Онікс-7 вирощувати лайсів.
Так, кінцівку я вигадала, але фільм обіцяють епічний.
Усім добра, до нових зустрічей і не забувайте про конфіденційність у мережі. Для мешканців Імодалісу це недоступна розкіш, але, впевнена, теоретично вони розуміють, що це таке.
Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «"Каселона". Природний добір, Олена Гриб», після закриття браузера.