Книги Українською Мовою » 💛 Молодіжна проза » Ти не мій брат, Ханна Еванс 📚 - Українською

Читати книгу - "Ти не мій брат, Ханна Еванс"

263
0
05.09.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Ти не мій брат" автора Ханна Еванс. Жанр книги: 💛 Молодіжна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 82 83
Перейти на сторінку:

Коханий обіймає мене за талію зі спини, а підборіддя опустив на моє оголене плече, інколи його цілує. Аліна з Арсем танцюють під романтичну мелодію. Наші батьки сидять за столом, усміхаються і розмовляють з іншими гостями. Раптом з'являється Тамара, мати Артура. Вона вітає наречених, а тоді підходить до нас. 

 - Як ви, діти?

 - Добре, а ви як?

Перепитую.

 - Теж добре. Сподіваюсь у вас теж, скоро буде такий день.

Чомусь опускаю очі, Артур міцніше мене обіймає і каже. 

 - Я теж на це сподіваюсь. Звісно, якщо Настя мені не відмовить? 

Ми утрьох посміхаємось. Яке ж це щастя, коли рідні поруч і щасливі. Здавалося б, все те, що не могло вирішитися цілих п'ять років, вирішилось за один тиждень. Уявити лише, тиждень назад, я була самотня із "розбитим серцем". А тепер стою у обіймах коханого. Так, завтра потрібно повертатися до колишнього життя і навчання. Цей тиждень так швидко минув. Ми стільки всього пройшли й пережили за таку коротку мить. Ніхто не знає, що буде завтра... Найголовніше, що Артур поряд. А цього більше, ніж достатньо...

Дорогі мої, думала вміщу все в один розділ і епілог. 

Але як бачите, не вийшло... 

Тому для вас 2 розділи і вже скоро епілог...

 Приємного читання, тільки ваша, Ханна Еванс... Вже майже кінець...

 Після епілогу на вас чекає маленький сюрприз... Мирної ночі...

Обіймаю❤️

1 ... 82 83
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ти не мій брат, Ханна Еванс», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ти не мій брат, Ханна Еванс"