Книги Українською Мовою » 💛 Любовна фантастика » Підкорись нам, Алекса Адлер 📚 - Українською

Читати книгу - "Підкорись нам, Алекса Адлер"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Підкорись нам" автора Алекса Адлер. Жанр книги: 💛 Любовна фантастика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 83 84 85 ... 130
Перейти на сторінку:
Розділ 35

Після обіду А-атон мене теж покинув. Повідомив, щоправда, що сьогодні працюватиме і координуватиме роботу підданих із палацу. Тож мені нема чого боятися, оскільки він будь-якої хвилини може прийти на допомогу.

А я залишилася під опікою Чотжара.

Незвично задумливий і небагатослівний – у ментальному плані, я маю на увазі – хвостатий, якось зовсім неуважно поцікавився, чи достатньою мірою я добре почуваюся, щоб вчитися. І отримавши ствердну відповідь, вручив мені голографічний екран.

Ну що ж. Настав час дізнатися трохи більше, у чому полягає служіння Просвітлених. Чому для моїх се-аран так важливо мати жерця у союзниках. А якби їм було не важливо, Сетору вчора б у палаці й близько не було. Навіть Са-оір його терпить у певних межах. І я не думаю, що справа тут у розслідуванні смерті батька. Цього, як мені здається, мало, щоб приймати сина ворога в себе вдома.

Так що ж він собою становить? Жрець Абсолюта. Що означають його слова про прийнятий повний звід присяг?

Пошуком цієї інформації я і вирішила зайнятися. І Чотжара заодно навантажила. Змій цьому ні краплі не здивувався. Навпаки хмикнув якось надто багатозначно. Наче чекав такого прохання.

«У мережі лиш-ш-ше загальнодоступна інформація. Захочеш-ш-ш дізнатися більше, запитай у своїх се-аран», − повідомляє мені мій хранитель, заповнюючи пошукову графу.

− Добре. Так і зроблю, якщо мені щось буде незрозуміло, – киваю у відповідь.

І вже подумки цікавлюся:

«Ти часом не мав проблем… через моє зникнення?»

«Хвилюєш-ш-шся про мене?» − усміхається змій.

«Звикла. Тільки й того. Ще стратять тебе за порушення клятв. А до мене когось іншого приставлять. Знову звикати доведеться», – з недбалим виглядом знизую плечима.

Він глузливо жмуриться, цокає недовірливо язиком. Не вірить гад хвостатий. Встиг уже вивчити. Знає, що прив’язалась до нього.

«Можеш-ш-ш не переживати про це, Ліно, – все ж таки відповідає. − Я свої зобов'язання виконую з усією віддачею, але у моїх можливостей є межа. І Володарі це знають. Допомогти тобі вчора могли лише вони. І жрець, якби ти пішла надто глибоко. Я піти з тобою в підпростір ніяк не міг. Це буде можливо тільки якщо ти сама мене проведеш, як свого кревного хранителя. Коли навчиш-ш-шся».

«А так хіба можна?» − округляю очі.

«Так. У рідкісних випадках. Якщо є довіра і міцний зв'язок, − багатозначно мружиться він. − Ти ж мені довіряєш-ш-ш, маленька Ліно?»

– Не вирішила ще. Слизький ти надто, − фиркаю.

«Не слизький. Можеш-ш-ш помацати», – шкіриться гад хвостатий, обвиваючи своїм хвостом крісло, в якому я сиджу.

− Ще чого, − обпалюю його обуреним поглядом. − Відчепись. Мені треба вчитися.

«Тільки, якщо бажаєш. Сьогодні тобі дозволено відпочивати, – чую відповідь. – Завтра знадобляться всі сили».

Та що ти кажеш? А чому раніше про це не сказав? Навпаки, як тільки переконався, що я в змозі засвоювати нову інформацію, одразу ж вручив мені джерело цієї інформації.

«А ти воліла б сидіти без діла і думати свої дивні думки?» − мазнувши по мені іронічним поглядом, цікавиться Чотжар.

– Чому дивні? − виривається в мене.

«Напевно тому, що ти дивна. От і думки в тебе такі самі», – знизує змій плечима.

І от розумій його, як хочеш. Не найприємніші думки в голову при цьому лізуть.

Його слова зачіпають у мені щось глибинне, давно забуте. Примушують рефлекторно зіщулитися, закриваючись та ховаючись. Що означає «дивна»? Чому знову дивна? Звичайна я. Звичайна.

Дивною була в перші роки після смерті мами. Мене тоді відірвало від усього звичного, затягнуло в безодню горя і безмежної самотності. Я й раніше не була особливо товариською, а тоді й зовсім замкнулася наглухо, спалюючи себе в безпросвітній тузі. Мені було не зрозуміло, навіщо щось робити, ходити, їсти, розмовляти, вчитися…

Сестра з чоловіком жила в іншому місті, відповідно мені довелося переїхати до них, помінявши все звичне оточення, школу, друзів, дім. І якщо в моїй колишній школі, в класі про мою втрату знали, то в новій мене сприйняли як замкнуту, відлюдькувату і незрозумілу дивачку. Яку, з подачі та під проводом місцевої класної «звєздюліни», можна гнобити, як заманеться. Впоратися з цим самотужки у мене не виходило. Поділитися з кимось не дозволяла дитяча впертість та образа на весь світ. Проблема росла і ширилася, мені здавалося, що нікому я не потрібна і взагалі нікчемне ніщо, якому й жити нема задля чого.

Страшно подумати, що могло б статися, якби Ритка не зламала тоді все-таки стіну мого відчуження. Якби не пробилася через мою шкаралупу з болю й відчаю.

Поступово вона витягла мене. Дала тепло та любов. Втрутилася та допомогла розв'язувати проблеми у школі. І стала моїм якорем. Вона та її сім'я. На зцілення пішли роки. І знадобилося дуже багато сил та роботи над собою.

Зовсім звичайною та своєю серед однолітків я, напевно, так і не стала. Але, принаймні, навчилася грати потрібні для соціуму ролі, щоб не здаватися білою вороною. Занурилася в навчання, книги, турботу про племінниць.

Потім, вже у більш дорослому віці я усвідомила, що стала занадто залежною від сестри, її думки, її рішень. Що боюся відірватися і рухатися далі, щоб знову не відчути ту дику самотність і порожнечу. Усвідомивши, почала вибудовувати кордони. Вона теж звикла нести за мене відповідальність і опікуватись у всьому. Як за ще одну дочку. Найстаршу та найпроблемнішу.

І от… я знову відірвана. І загублена. Спочатку у мене була Соня. І всепоглинуща мета − врятувати її хай там що. А потім з'явився А-атон, який урятував нас обох. І Са-оір. Мабуть, я знову заякорилася. Прикипіла до тих, хто дав мені опору в новій і спочатку страшній реальності. До тих, хто не лише допоміг врятувати рідну людину, а й дав відчуття… стабільності, захищеності та хоч якоїсь зрозумілості. Потреби.

І я знову віддала всю відповідальність за своє життя у чужі руки. В мене й вибору не було. Але суть не в цьому. Суть у тому, що я тепер якимось незрозумілим чином відчуваю насолоду від свого підлеглого становища. Час уже визнати, що мені подобається підкорятися моїм се-аран. Рабиня і є. Слабка та безвільна. А-атон має рацію.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 83 84 85 ... 130
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Підкорись нам, Алекса Адлер», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Підкорись нам, Алекса Адлер"