Книги Українською Мовою » 💛 Наука, Освіта » Сумую за тобою. Як пережити біль розставання, відновити стосунки та відпустити минуле, Ілсе Санд 📚 - Українською

Читати книгу - "Сумую за тобою. Як пережити біль розставання, відновити стосунки та відпустити минуле, Ілсе Санд"

4 371
0
06.07.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Сумую за тобою. Як пережити біль розставання, відновити стосунки та відпустити минуле" автора Ілсе Санд. Жанр книги: 💛 Наука, Освіта. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Сумую за тобою. Як пережити біль розставання, відновити стосунки та відпустити минуле, Ілсе Санд» була написана автором - Ілсе Санд, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Наука, Освіта".
Поділитися книгою "Сумую за тобою. Як пережити біль розставання, відновити стосунки та відпустити минуле, Ілсе Санд" в соціальних мережах: 

Привіт, дорогі читачі! Я, Ілсе Санд, авторка книги "Сумую за тобою. Як пережити біль розставання, відновити стосунки та відпустити минуле", рада поділитися з вами цим особливим твором. У цій книзі я прагнула надати вам корисні поради та підтримку у складний період розставання.

Книга "Сумую за тобою" — це ваш надійний друг у моменти, коли серце розбите, і ви не знаєте, як рухатися далі. Тут ви знайдете ефективні техніки та методики, які допоможуть вам пережити біль розставання, відновити емоційний баланс і знову знайти радість у житті. Ми всі знаємо, як важко відпустити минуле та побудувати нові стосунки, і моя книга створена саме для того, щоб допомогти вам у цьому складному процесі.

Кожен з нас хоч раз у житті стикався з болем розлуки. Я пропоную вам шлях до зцілення та самовідновлення. Важливо розуміти, що біль розставання — це нормальна частина життя, і її можна подолати з правильними інструментами та підходами. Моє завдання — підтримати вас на цьому шляху та допомогти знайти внутрішній спокій і гармонію.

Трохи про мене. Я, Ілсе Санд, данський психотерапевт та автор кількох популярних книг з психології та саморозвитку. Моя кар'єра почалася з того, що я сама шукала відповіді на питання, як знайти щастя та гармонію в житті. З часом я здобула освіту в галузі психології та стала сертифікованим терапевтом. Моя мета — допомогти людям знайти себе та побудувати щасливі стосунки.

На сайті readukrainianbooks.com ви можете читати мою книгу безкоштовно і без реєстрації українською мовою. 🌟 readukrainianbooks.com зібрав найкращі книги світу та бестселери, щоб кожен міг насолоджуватися літературними шедеврами рідною мовою. 📖 Читання українською мовою є надзвичайно важливим для збереження нашої культурної спадщини та розвитку національної ідентичності.

Наша мова — це наше багатство, і ми повинні її берегти. Читаючи книги українською, ми сприяємо розвитку нашої мови та культури. Кожна прочитана книга — це крок до збереження нашої національної самобутності та духовного розвитку. 💙💛

Запрошую вас на readukrainianbooks.com, де ви зможете відкрити для себе світ "Сумую за тобою" та інших видатних творів. 📚 Читайте з задоволенням, розширюйте свої горизонти та підтримуйте розвиток української культури!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 22
Перейти на сторінку:

 

 

 

 

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2022

ISBN 978-617-12-9480-6 (fb2)

Жодну з частин цього видання не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі без письмового дозволу видавництва

Електронна версія зроблена за виданням:

Перекладено за виданням:

Sand I. Do You Miss Someone? How to Heal a Damaged Relationship — or Let it Go / Ilse Sand. — 2018. — 153 p.

Переклад з англійської Дар’ї Москвітіної

Дизайнер обкладинки Анастасія Попова

Санд І.

С18 Сумую за тобою. Як пережити біль розставання, відновити стосунки та відпустити минуле / Ілсе Санд ; пер. з англ. Д. Москвітіної. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімей­ного Дозвілля», 2022. — 192 с.

ISBN 978-617-12-9316-8

Розставання з романтичним партнером, хорошим другом чи втрата близької людини — це болісний етап життя для кожного. І, здається, немає світла в кінці тонелю — лише темрява і самотність. Проте будь-яке розставання чи втрату можна не тільки пережити, а й перетворити на нову сторінку життя. Головне, правильно розуміти ситуацію та мужньо зустріти труднощі.

УДК 615.851

© Ilse Sand, 2018

© Depositphotos.com / Depiano, обкладинка, 2022

© Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», видання українською мовою, 2022

© Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», пере­клад і художнє оформлення, 2022

Передмова

Як можна поновити щирість і довіру до тієї людини, з якою ви втратили близькість, не з’ясувавши стосунки?

Можливо, у вас є родич або друг, за яким ви сумуєте, але більше з ним не спілкуєтеся. Або, ймовірно, ваша ситуація кардинально інша: ви постійно спілкуєтеся — власне, живете разом — але більше не відчуваєте колишньої відкритості й емоційного зв’язку з цією людиною.

Будучи парафіяльною сповідницею та психотерапевткою, я вислухала безліч історій про стосунки й збагнула, що люди дуже мало знають про те, як відновити зруйнований зв’язок. Багато хто думає, що весь секрет у тому, щоб висловити все іншій особі, та насправді це може лише погіршити ситуацію. Існують інші, значно продуктивніші способи.

У цій книжці я розповім про різні стратегії, які можуть допомогти, якщо ви хочете відновити або поліпшити якісь стосунки. Наведу багато прикладів і запропоную готові фрази, які можна застосувати за певних обставин.

Наприкінці кожного розділу я додаю вправи, завдяки яким ви зможете побачити себе та свої стосунки в іншому світлі. Деякі з них можуть здійняти вир емоцій. Тож перш ніж починати виконувати вправу, можливо, варто зателефонувати другові, якщо ви відчуєте потребу поговорити з кимось під час або після виконання.

Ви можете прочитати книжку повністю, або ж використовувати її як довідник чи каталог ідей. Детально викладений зміст і короткі анотації після кожного розділу полегшать вам орієнтацію.

Більшість людей змінюється й розвивається протягом усього життя. Цілком природно, що дружні стосунки транс­формуються або сходять нанівець, щоб поступитися місцем новим дружбам. Мета цієї книжки полягає не в тому, щоб змусити людей зціпити зуби й міцно триматися за те, як було раніше. Утім, там, де дружні або сімейні стосунки розпадаються через непорозуміння або нерозв’язані конфлікти, можливо, варто зупинитися й подумати про способи їх поновити.

У цій книжці я апріорі обстоюю позиції захисту стосунків і надихаю вас побачити нові можливості в тих відносинах, про які ви, може, й думати забули. Це не означає, що я завжди вважаю за краще в будь-якому разі підтриму­вати зв’язок. Іноді буває так, що краще відпустити людину заради поліпшення власного життя або ж тому, що це — найменш болючий вихід. У розділі 12 йдеться про об’єктивні (і не дуже) причини, з яких зазвичай відпускають іншу людину.

Я оперую тут переважно прикладами з моєї особистої практики парафіяльної сповідниці та набутого пізніше досвіду психотерапевтки — адже консультувала сімейні пари, допомагала батькам та відчуженим від них дітям порозумітися і вислуховувала безліч історій про проблеми в стосунках. Також я звертаюся й до своїх власних історій. Більше про це ви зможете прочитати у вступі.

Наприкінці ви знайдете тест, який я розробила спеціально для цієї книжки. За його допомогою ви зможете виміряти власне бажання порозумітися з тими, за ким сумуєте. Ви зможете скористатися ним, щоб дізнатися, на що саме здатні заради відновлення цих стосунків.

Замість того, щоб писати «він/вона», я свідомо вирішила писати «вона», говорячи про людину, чий ґендер мені невідомий. Гадаю, вам буде нескладно подумки замінювати «вона» на «він», якщо людина, про стосунки з якою ви розмірковуєте, — чоловік.

Гальд Говелґаард, червень 2018 р.

Ілсе Санд

Вступ. Важливість стосунків для вашого добробуту

Одного дня я сиділа навпроти Бента Фалька, пастора і психотерапевта, й розповідала йому, яка я зла на свого батька, якого не бачила вже багато років.

― Ви не злі на нього, — вирік Бент із урочистим виглядом.

Я різко загальмувала і, затинаючись, промимрила: «Тоді я вже не знаю…» — аж тут мене накрило хвилею сліз, і я раптом відчула, як сильно сумую за ним — за людиною, котру викреслила зі свого життя.

Пізніше я зрозуміла, що це сталося не тому, що я сердилася, бо не можу опинитися в одній кімнаті з батьком. Ця злість була переважно захистом. Вона приховувала значно сильніші почуття — власне, сильне бажання любові, близькості й спільності.

У той момент я побоялась піддатися відчуттю втрати і дозволити сльозам узяти наді мною гору. Ситуація вже склалася — ми не могли достукатися одне до одного в плані емоцій. Утім, коли я була малою, ми були близькі — і ці болісні очікування ятрили мене, унеможливлюючи навіть побіжне контактування з батьком.

Минуло багато років, перш ніж мені вдалося проторувати шлях крізь нашарування журби, тривоги й сорому, і я змогла налагодити з батьком емоційний зв’язок і почуватися поряд із ним спокійно й невимушено. Тоді виявилося, що теплі почуття, які ми потайки плекали одне до одного, залишилися незмінними.

Багато людей почуваються самотніми через те, що стосунки, які колись мали, розірвалися, зійшли нанівець, або просто вичерпалися. І дуже часто травми, що залишилися після болісного переживання втрати, не були належним чином опрацьовані, щоб людина змогла впевнено налагоджувати нові стосунки. Можливо, наступні стосунки будуть трохи більш поверхневими, адже людина може побоятися знову відкритись, щоб не стати залежною та вразливою.

Ваш добробут значною мірою залежить від стосунків, у яких ви перебуваєте. Люди, що мають здорові близькі стосунки, загалом почуваються добре, а от ті, хто не має близьких зв’язків, можуть відчувати проблеми з отриманням задоволення від життя.

Копирсання в колишніх або теперішніх стосунках, розмова про них, а також опрацювання пов’язаних із ними проблем іноді дає змогу їм розквітнути повторно. В іншому випадку завдяки цьому можна розпрощатись і наповнитись бажанням

1 2 ... 22
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Сумую за тобою. Як пережити біль розставання, відновити стосунки та відпустити минуле, Ілсе Санд», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Сумую за тобою. Як пережити біль розставання, відновити стосунки та відпустити минуле, Ілсе Санд"