Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Босорка. Вівчарик-ковалик і таємниця втраченого голосу Анни, Ніна Райз 📚 - Українською

Читати книгу - "Босорка. Вівчарик-ковалик і таємниця втраченого голосу Анни, Ніна Райз"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Босорка. Вівчарик-ковалик і таємниця втраченого голосу Анни" автора Ніна Райз. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Босорка. Вівчарик-ковалик і таємниця втраченого голосу Анни, Ніна Райз» була написана автором - Ніна Райз, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Фентезі".
Поділитися книгою "Босорка. Вівчарик-ковалик і таємниця втраченого голосу Анни, Ніна Райз" в соціальних мережах: 
Відома співачка виходить на сцену під гучні овації, публіка очікує драйву і Анна, овіяна прожекторами, виходить на сцену, з готовністю роздати кожному заряд енергії поповній. Однак в залі вона бачить свого двійника і втрачає разом зі свідомістю і свій голос...

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5
Перейти на сторінку:
Босорка. Вівчарик-ковалик і таємниця втраченого голосу Анни

У тісній гримерці всі навколо були зайняті створенням її сценічного образу. У приміщенні було дуже жарко. Їй не вистачало повітря. Але мати забороняла відчиняти вікна, щоб вона не застудилася. Ось їй поправили рюшики на сріблястому платті. Молода дівчина зробила останні штрихи її макіяжу, і, дивлячись у своє відображення, уже сама Анна заправила локон золотих пасм за вуха. 

На виході з гримерки вона почула скандування публіки, яка вигукувала її ім’я — Анна, Анна, Анна. ЇЇ обличчя було зосереджено і не виказувало ані жодної емоції. 

— Ти — справжня зірка! Покажи їм, на що ти здатна! — надала установу її мати та по‐ стукала по плечу. 

Співачка змахнула її руку і пішла до сцени, залишивши свою свиту в темряві закулісся. І тільки-но софіти освітили її обличчя, вона майстерно перетворила свою серйозність на зухвалу посмішку. 

— Добрий вечір, Києве! Я так рада бачити вас! Сьогодні тут буде гаряче! — заряджала вона свою аудиторію на крики та овації. 

Услід за своїми словами Анна відправила публіці у всі куточки залу свої повітряні поцілунки. Зал скандував, музиканти почали брати перші акорди, Анна чекала свого моменту, як раптом побачила в першому ряду серед шанувальників її. У неї було таке ж саме золотисте та кучеряве волосся, вона так же зухвало посміхалася, та, на відміну від Анни, вона з задоволенням їла шоколадне морозиво.

Співачка намагалася набрати повітря в повні груди, щоб почати співати, але натомість музика в її вухах уповільнилася, зал з усією публікою поплив перед очима, а в горлі прорізалися крижані бурульки. Ноги м’яко зігнулися під нею, а тіло повільно впало на сцену. Перед тим як закрити очі, вона побачила дивну маленьку пташку, яка плескала крилами над її головою. 

***

Анна прийшла в себе вже в лікарняній палаті. У кутку вона побачила свою матір, яка дрімала в кріслі в тому ж одязі, що була і на концерті. За вікном був розкішний каштан з великою кількістю гілок, які тільки-но пробуджувалися від зимового сну та в сонячних місцях вже покривалися світло-зеленими бруньками. А на одній з гілок вона знову побачила ту саму пташку, розміром з горобця. Сонце, як прожектор на сцені, яскраво освітлювало її, підкреслюючи красу її оливкового оперення та ніжну світлосіру грудку. Вона прицільно вглядалася крізь скло вікна на співачку. 

«Невже це вона мене переслідує?» — подумала Анна і знов відчула біль у горлі.

 — Ма… — тільки змогла промовити співачка, щоб розбудити жінку. 

— О, нарешті ти прокинулася, як ти нас налякала. Що сталося? Чому ти знепритомніла? Ми такі гроші втратили, навіть не знаю, як тепер бути. 

— Ма, вона вчора була на концерті, — прошепотіла Анна. 

— Що ти кажеш? Я тебе не чую. — Мені боляче говорити, що це, нафіг, таке? — підвищила шепіт Анна. 

— Зараз покличу лікаря! — сказала мати й вибігла з палати. 

Вона провела тут цілий день. Обстеження, лікарі, медсестри, турботливі повідомлення від друзів та фанатів. Вона почувалася вкрай розгублено, мама голосно рахувала збитки, у горлі досі відчувалися незрозумілі колючі дотики. Та лікар тільки розводив руками й казав, що не може дати чарівної пігулки, щоб Анна негайно могла продовжити свій гастрольний тур. 

— Має бути рішення. Дайте нам найкращих лікарів. Вилікуйте її, скільки б це не коштувало. Вона має співати. У неї тур, ми великі гроші вклали в нього, — говорила голосно та безупинно мати. 

— Ольга Миколаївна, заспокойтеся, я вам вже казав раніше, що не можна Анні так багато співати. Коли вона в останній раз відпочивала? 

— Олег Петрович, немає в нас часу відпочивати. У нас усе заплановано на рік вперед. 

— Я вас дуже добре розумію. Але я попереджав вас. Вона не робот. І хоч іноді вона має відпочивати. Та навіть машини мають час від часу йти на профілактику. 

Жінка дивилася на лікаря зміїними очима. Та чоловік вже розвернувся, щоби йти далі, але вже у дверях запросив її з Анною до його кабінету, щоб прописати їй лікування. І поки вони йшли коридором, в його кабінет залетіла та ж сама оливкова пташка з яскравим папірцем у дзьобі та залишила його на столі лікаря. 

Олег Петрович сів за стіл та почав мовчки прописувати свої рекомендації. Наприкінці він зібрав усі папірці зі стола та вручив їх Анні. 

— Лікар, а що це? — тихо промовила вона, киваючи на рекламний буклет. Чоловік здивовано подивився на нього.

— Хм, дивно, в мене такого не було, — він перечитав усе написане. — А, так, це найголовніше, як я міг забути. Вам дуже потрібен відпочинок, мінімум три тижні, а краще три місяці. Ось тут пишуть, що село Старі Мухомори в Прикарпатті — найкраще місце для відновлення. Їдьте туди. 

— Старі Мухомори? Це ж там моя бабуся живе… — прошепотіла Анна. — Що? Старі Мухомори? Ні! Ти туди не поїдеш! — гучно промовила Ольга Миколаївна. — Ма, я поїду саме туди. З тобою чи без тебе. Усе, і це не обговорюється!

 * * * 

В Старих Мухоморах на Анну вже чекали. 

— Євдокія Іванівна, ну розкажи, яка вона там? Чи приїде? Так вже хочу на останок побачити онученьку, кровиночку мою. 

— Гей, не поспішай. Нема мені часу тобі розповідати. Сама скоро все побачиш. І куди ти так поспішаєш? У тебе життя довге буде. Хоч не знаю, чи буде воно приємним, але побачиш ти ще багато чого. 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 4 5
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Босорка. Вівчарик-ковалик і таємниця втраченого голосу Анни, Ніна Райз», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Босорка. Вівчарик-ковалик і таємниця втраченого голосу Анни, Ніна Райз"