Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Епіграми, Сковорода Григорій 📚 - Українською

Читати книгу - "Епіграми, Сковорода Григорій"

73
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Епіграми" автора Сковорода Григорій. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Епіграми, Сковорода Григорій» була написана автором - Сковорода Григорій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Епіграми, Сковорода Григорій" в соціальних мережах: 

На readukrainianbooks.com ви знайдете вишукану силуетну картину словесної геніальності – "Епіграми" від видатного філософа та поета Григорія Сковороди.

📜 Про книгу: "Епіграми" – це справжній скарб у світі виразного слова. Гострі, дотепні та водночас мудрі, епіграми Сковороди переплітаються зі сміхом та задумом, наводячи нас на думку про глибокі життєві істини. Ця збірка – це не лише квінтесенція гостроти, але й своєрідний урок моралі та життєвої мудрості.

🧙 Про автора: Григорій Сковорода – філософ, поет, мудрець, чия думка здатна змінити світогляд. Він народився в XVIII столітті і залишив неперевершений слід у світовій літературі. Його епіграми – це втілення витонченої іронії та мудрої думки.

🔓 Безкоштовний доступ: readukrainianbooks.com відкриває перед вами віртуальні двері у світ української літератури. Тут ви зможете не лише насолодитися читанням "Епіграм", але й відкрити для себе найкращі твори світової культури. Все це – абсолютно безкоштовно і без реєстрації!

🌍 Збереження культурної спадщини: Читати українською мовою – це наше спільне надбання. Важливо зберігати мовну культуру та розвивати свій інтелект, і читати в оригіналі – це перший крок до розуміння глибини культурних цінностей.

📘 Долучайтеся до нас: readukrainianbooks.com – це не просто сайт, це спільнота людей, які цінують витонченість мови та мистецтва слова. Приєднуйтеся до нашої спільноти, розширюйте свій світогляд та насолоджуйтеся безмежною красою слова разом з нами! 📚✨


Читати ще книги автора Григорія Сковороди:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Скажи, яке для мужа мудре діло! –
Май світло в розумі й здорове тіло.

* * *

Музам колись дев’ятьом на шляху з’явилась Венера;
З нею — її Купідон; слово зухвале — в устах:
“Музи, шануйте мене, я найперша з усіх олімпійців,
Всі перед берлом моїм хиляться люди й боги”.
Мовила. Музи на те: “А над нами, богине, не владна,
Наша святиня не ти, наша любов — Гелікон”

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Епіграми, Сковорода Григорій», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Епіграми, Сковорода Григорій"