Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Їдеш, хочеш нас лишити, Сковорода Григорій 📚 - Українською

Читати книгу - "Їдеш, хочеш нас лишити, Сковорода Григорій"

146
0
13.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Їдеш, хочеш нас лишити" автора Сковорода Григорій. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Їдеш, хочеш нас лишити, Сковорода Григорій» була написана автором - Сковорода Григорій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Їдеш, хочеш нас лишити, Сковорода Григорій" в соціальних мережах: 

На readukrainianbooks.com представлено неперевершене літературне джерело – "Їдеш, хочеш нас лишити", створене величезним філософом і поетом Григорієм Сковородою.

📖 Про книгу: "Їдеш, хочеш нас лишити" – це захоплююча подорож у світ душі та мудрості, яку ми можемо знайти лише в українській літературі. Книга глибоко віддзеркалює сутність людських відносин, покликана навчити нас бачити красу в простих речах і відкривати нові перспективи в житті.

🧙 Про автора: Григорій Сковорода – це не лише ім'я, це великий мислитель, який змінив уявлення про світ. Народився він у XVIII столітті, і його творчість відзначена великою глибиною філософських думок та виразною поетичністю. Його слова лунають актуально й сьогодні, спонукаючи до внутрішнього самовдосконалення.

🔓 Безкоштовний доступ: На readukrainianbooks.com ви маєте можливість не лише знайти цю захоплюючу книгу, а й зануритися у світ української літератури абсолютно безкоштовно. Легко і без реєстрації, ми надаємо доступ до найкращих творів світової літератури.

🌍 Збереження культурної спадщини: Читати книги українською мовою – це не лише захоплююче заняття, а й важливий крок у збереженні та розвитку рідної мови. Кожна сторінка, кожне слово – це можливість збагатити свій словниковий запас та зберегти цінності національної культури.

📘 Долучайтеся до нас: ReadUkrainianBooks.com – це не лише сайт, це спільнота цінителів української літератури. Приєднуйтеся до нас, читайте, навчайтеся та розвивайтеся разом з нами! 🌟


Читати ще книги автора Григорія Сковороди

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Їдеш, хочеш нас лишити?
Їдь веселий, цілий, ситий,
Хай тобі вітри погідні
Будуть у путі як рідні,
У щасливу путь хай шляхи ведуть!
Мандрівні хай зникнуть страхи,
Спіте, подорожні прахи,
А слухняні добрі коні
Хай несуть, як по долоні,
І щасливий слід — як гладенький лід!
Хмари чорні, геть, невірні!
Не плещіть, дощі надмірні.
Не печи, вар полуденний,
Місяцем будь озаренний.
У щасливу путь ночі хай ведуть!
Той твої направить ноги,
Хто дав землю і дороги
І що ген сидить високо,-
Хай твій шлях хоронить око.
Твій нехай відхід благословить вхід.
Тож радій, країно, з того!
Приймеш мужа ти святого.
Кинь же заздрісні звичаї!
Щасний, хто його пізнає.
На ясний вінець добрий хай кінець.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Їдеш, хочеш нас лишити, Сковорода Григорій», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Їдеш, хочеш нас лишити, Сковорода Григорій"