Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Пані Язикатої Хати, Ялинка Ясь 📚 - Українською

Читати книгу - "Пані Язикатої Хати, Ялинка Ясь"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Пані Язикатої Хати" автора Ялинка Ясь. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 106 107 108 ... 131
Перейти на сторінку:

-У тому самому сто першому дні, коли ви силою обміняєтеся та запечатаєте їх одне в одного. Це боляче. Занадто сильно. Для людини, для відьми. Але не для Свиряки.

 

-А що, Матильда ​​мала справу зі стихійною силою? Про який особистий досвід йдеться?

-Батько Гора лісником був. Коли вони з Матильдою одружилися, у ніч обміну силою він її сильно скалічив. Ледве не померла, кістки поламав. З півроку лежала.

-Нифіга собі! - відкрила рота Степанія, - це він її під час сексу так поламав?

 

-Не простого сексу, а обміну силами! - поправила Явдошка, - Стихійники не можуть вибрати за дружину звичайну жінку через складний обряд, коли в момент першої близькості виривається підвладна сила і зливається із силою обраниці. Звичайна не витримає, помре на місці. Для дружин вони обирають жінок, силою наділених, яким є що протипоставити.

-Наприклад?

-Водяники обирають в дружини берегинь, це такі істоти, наділені духом водяної стихії, заохочують рослини, що ростуть у воді або біля неї. А лісники одружуються з кикиморами.

-Ой фу… з зеленими такими?

-Та ні! Так звати відьом, які люблять жити на болотах. Вони досконало знають місцеву рослинність і живність, нелюдимі.

-Вони злі?

-Ні, що ти. Відьми взагалі рідко бувають злими, вони несуть у собі нейтральну силу.

-Як цікаво…

-На жаль, про це я теж знаю небагато. Ти попитай у своїх стихійників про них самих. Багато цікавого розкажуть.

-Добре, спитаю. Дякую, така розмова у нас вийшла пізнавальна.

-Будь ласка. Ти ще приходь. А то за один раз всього не розповіси, стрибали з тобою з однієї теми на іншу.

 

«Сім справ в одні руки не беруть»

 

-А можна поцікавитись, як у вас було з нареченим? Важко?

-Ні, не особо. Твоєму діду туго довелося. Ну і мамці моїй, плітки по селі пішли. Як мене тільки місцеві кумушки не називали. Гадості говорили, мовляв приворожила найкращих хлопців. Я ж бігала від них, ховалась. А вони, як божевільні чатували на мене, билися між собою. Діда твого лупили, мало не щодня.

-Ого…

-Це я зараз знаю, що треба було потихеньку з усіма познайомитися. Але я разок ледь не згрішила з одним, - тут уже в Явдошки щоки спалахнули, - так злякалася, на вулицю носа боялася висунути.

-А з ким мало не згрішили? – зацікавилася Стьопка.

-З офіцером, одним із суджених. Він дорослий був, набагато старший за мене. Гарний…

-Красивіший за діда?

-Ні, дід найкрасивіший! Але ж у дні женихівства дурощі всякі в голову лізуть, варто з ким із них зустрітися. А офіцер той чоловік досвідчений був, голову кружляти вмів. Пам'ятаю, прийшла в себе, коли на сінку ногу вилами вколола. Дивлюсь – мати рідна, та я зовсім гола лежу, а він на мені, теж без усього! Ми ледве до головного не дійшли, вчасно ті вила підвернулися. Ох і злякалася я! І соромно перед дідом було, любила його сильно, а мало не зрадила. Але варто було з двору вийти, тут женихи чекають. В очі подивилася, мозок одразу ку-ку. Ось я і обрала для себе найкращий шлях, вдома закритися.

-Непоганий варіант, - реготнула Стьопка, подумавши, що кілька разів сама так робила, - а в сотий день що?

-Перебилися вони сильно. Діда змішали у м'ясо. Тому весільну фотографію ми зробили лише за місяць.

-А що, ви й одружилися одразу після тієї бійки?

-А як же! На сто перший день, як годиться.

-Ой. То й мені треба до весілля готуватися? Сукню купувати?

-Обов'язково.

-Я думала одружуватися можна коли завгодно. Виберу нареченого, будем зустрічатися... А вже потім, колись, одружимося.

-Ні, онучко. У сто перший день треба оженитись і силами обмінятися. З полудня сто першого дня до опівночі. Саме вкластися. День дано для весілля та святкування, а ніч – сама розумієш для чого.

-Розумію... Ще одна інформація в мій кошик, - Стьопка поворушила волосся, - на цьому, мабуть все, більше інформації я не перетравлю! А мені ще до дня народження готуватись… Ой, мало не забула. Ще спитати хотіла. Як думаєте, чи можна нареченим правду відкрити про все-все? Вони нервові ходять, косяться один на одного, не знаю як поводитися з ними. Подумала, чому не розкрити їм правду? Раптом зрозуміють?

-Якщо так відчуваєш - роби. Пам'ятай, що я про чуття говорила. Воно тобі поганого не порадить.

_____

Шановні читачі, сподіваюся глава вийшла пізнавальна як для Стьопки, так і для всіх нас)

1 ... 106 107 108 ... 131
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Пані Язикатої Хати, Ялинка Ясь», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Пані Язикатої Хати, Ялинка Ясь"