Книги Українською Мовою » 💙 Детективи » Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки 📚 - Українською

Читати книгу - "Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки"

395
0
28.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки" автора В'ячеслав Васильченко. Жанр книги: 💙 Детективи. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 112 113 114 ... 133
Перейти на сторінку:

— Оце правильно, — підтримав Вовчик. — Хай подумає. У нього довбешка велика. Недаремно ж такими мільйонами орудує. Дурному вони б не дісталися.

— А що ви знаєте про «Шер»? — випалив професор, сподіваючись розжитися ще хоч чим.

— «Шер» тьотя багатенька, — з посмішкою сказав Руслан. — Грошики лопатою гребе. І не скупиться на себе витрачати. Поважаю таких. Змогла заробити, вміє спустити. Гроші повинні рухатися, а не лежати каменюкою. Щось купив — звільнив місце для наступного траншу. Від не завжди щедрої Долі.

— І все? — пирхнув розчаруванням.

— Любить молодих красивих чоловіків, — ніби з гордістю за «Шер» додав Руслан. — Життя хоче випити до дна. І це в неї непогано виходить.

— Суцільний романтизм, — оцінив почуте. — А щось із реалізму?

— Мешкає в Ірпені, в шикарному особняку. Має ресторан і кілька магазинів у Києві.

Лисиця перевів погляд на Вовчика, ніби кажучи: «А тепер ви».

— Я теж знаю не більше, — з нотками провини мовив той. — Була тричі замужем. Але невдало. На розлучення завжди подавала вона. Щось там не влаштовувало, значить. Має сина. Він мешкає в Києві. У нього теж свій бізнес. А, ще ось що згадав. Захоплюється полюванням. Ходить і на качок, і на зайців, і на кіз, і на вовків, і на кабанів, і на лосів. На всю можливу дичину. Чув навіть, що й до Африки на сафарі їздила. Така ось незвична дамочка. Ще кажуть, що тримає вдома цілий зоопарк. Сам, правда, не був і не бачив. Кажу, що чув. А чом би й ні? Якби гаманець дозволяв, я б і сам тримав. Там така тваринка, там така. Насолода. Підійдеш уранці, подивишся на них, а вони вже снують вольєром. І собі жити захочеться. І зрозумієш, що, може, й не завжди треба шукати сенс життя. А просто жити. І що саме життя — це вже насолода. Це вже сенс… Добре, Русланчику, ходімо, а то за розмови платять тільки депутатам і Максиму Галкіну.

— І по ящику показують, — усміхнувся Руслан.

— Це точно.

Задоволений, попрощався й рушив додому. Машина знову запрагла крил. Не заперечував, хоч і ризикував нарватися на дебати з даївцями. Але — іншим разом. Сьогодні — іменинник… Окриленість витанцьовувала степ. Легенько, щоб не образити любу Асікс, руки підтримали бадьорий ритм, відбивши об кермо. Радіти є чого. По-перше, взяв зразок мастила. І не спіймався на гарячому. А міг. Ці соколики миттю б засікли і здали Купріянову. А той — вовчара битий. Таких краще обходити найдальшою дорогою, бо десята проходить десь поряд. По-друге, отримав нову інформацію про Гжицького і «Шер». Нуду-у-уже цікаву.

«А з тими приблудними собаками й справді загадкова історія, — почав розмірковувати. — Молодець Вовчик. І помітив. І сказав, гостомельський філософ. Справді, що ж так стурбувало тих приблуд? Найшвидше спадає на думку — собака. Стоп, треба дізнатися, чи є в генерала собака. А якщо… Якщо то не собака, а вовк! І мастильна пляма. І спілкування з Довганем і Мірошником… Хо-хо. А цей товариш генерал усе виразніше вимальовується в нашій історії. Росте як на дріжджах. Уже досяг розміру рядового пам’ятника. Хоча ні, генерал і рядовий… Значить, якогось непростого. Наприклад, Кию, Щеку, Хориву й Либіді, якщо їх, як бременських музик, поставити одне на одного. Так краще. З авансом, правда, але хай виправдовує. — Посміхнувся. Добрий гумор усе не випаровувався. У такі хвилини жити хочеться з особливим завзяттям. І тоді життя стає насолодою. Найвищою насолодою. — Треба придивитися до нього уважніше».

За вікном пропливала вічна краса світу. Її споглядання посилювало бажання жити. І творити. Тому набрав головреда.

— Привіт, Богдане, — аж наче зрадів той. — Там я тобі електронкою дещо скинув. Глянеш.

— Дякую. Але в мене новий тост. Пробий, чи є у генерала Гжицького собака, — наказав «начальникові». — І якщо є, то якої породи.

— Щось придумав?

— Дещо.

— Гаразд. Дозвольте виконувати?

— Дозволяю.

— Дозвольте швидко.

— Пра-цюй, — наголосив обидва склади, посміхаючись.

«Тепер наша вічно юна красуня… А вона й справді красуня. Одного погляду достатньо, щоб мурашки по спині. І вік не відчувається. Принаймні з тих ракурсів, що бачив… Із тваринним світом „на ти“. Різні види полювання, сафарі, зоопарк. Сильна жінка. Схоже, така ні перед чим не зупиниться. І піде до кінця, щоб узяти своє. Що ж, Санта-Барбара продовжується. Четверта тисяча серій…»

Опинившись удома, відразу прилип до монітора. Десь там нове від головреда. Учора попросив накопати чимбільше про власницю «Каєна», а сьогодні все готове. Зайшов на пошту. Є! Від [email protected]. Оперативний ти наш! Знову все зробив.

Відкрив прикріплений файл і дременув рядками: «„Шер“ — Олефіренко Ганна Василівна. П’ятдесят два роки. Колишня коханка покійного Петра Артеменка, попереднього власника „Капрі“. Правда, тоді цей комплекс мав прозаїчнішу назву — „Пролісок“. Коли Купріянов прибрав його до рук, „Шер“ починає тісно „спілкуватися“ з новим власником. Як аргументовано стверджують чутки, вони — давні коханці. Ще з дев’яностих. Виходить, красуня „воювала“ на два фронти. І коли Артеменко дивовижним чином приймає вічну купіль в Ірпені, а Купець перетворюється на нового власника ласого шматочка, наша „Шер“ — тут як тут. Красива. Успішна. Багата. Ох, скільки ще цікавого у світі!.. Пізніше Купріянов познайомив її з Довганем, коли той ще не одружувався

1 ... 112 113 114 ... 133
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки"