Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Житіє моє, Ірина Володимирівна Сиром'ятнікова 📚 - Українською

Читати книгу - "Житіє моє, Ірина Володимирівна Сиром'ятнікова"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Житіє моє" автора Ірина Володимирівна Сиром'ятнікова. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 121 122 123 ... 279
Перейти на сторінку:
вони там зайняті? Що вони собі що він собі дозволяють?!! Домагатися чогось від мого некроманта!!!

Міс Кевінахарі шумно зітхнули.

— Добре, не мого, спільного. Але такого, що працює в моєму регіоні! При цьому, діяти через мою голову!

Капітан Бер скромно сидів на стільці біля дверей і намагався не кидатися в очі, що при його габаритах було складно, але можливо. До певної міри, причиною бурхливої реакції Сатала був і він, але брати на себе відповідальність за начальницьку істерику, що тривала вже тиждень, Паровоз не бажав. Хто міг хоч запідозрити, що старший координатор з такою хворобливою увагою поставиться до порушення субординації?

Злощасний дзвінок пролунав зранку.

Враховуючи шість годин різниці в часі, можна було допустити, що необхідність поговорити у Ларкеса виникла різко і в середині дня.

— Привіт, друзяко, — зітхнули в слухавці, — це знову я.

Голос колишнього начальника звучав блідо і наче позбавленим життя, і від цього, чомусь, здавався більш щирим

— Що-небуть сталося, сер? — обережно уточнив Паровоз.

В слухавці трохи помовчали.

— Похресника нашого тут зустрів, — «значить, Ларкес зараз у столиці», — пам’ятаєш його?

— А як же! — Паровоз не міг собі уявити, як можна забути цього непосидючого чорнокнижника.

— Скажи, як Саталові вдається з ним працювати? — напружено поцікавився колишній координатор.

Паровоз швидко прикинув усі можливі наслідки розмови: підставляти він нікого не хотів, але скандал з Ларкесом, в будь-якому випадку, вийдете Тангору боком — колишній начальник Бера виділявся виключною навіть для чорних магів злопам’ятністю.

— Та він з ним, по-хорошому, і не працює, — чесно відповів Паровоз, — все більше — лається.

І що буде, коли Сатал почне вимагати від молодого некроманта виконання конкретних задач, капітан собі уявити не міг.

— А що, якщо мені від нього потрібна співпраця? — не відставав Ларкес.

Паровоз глибоко задумався.

— По-перше, забудь таке слово «мусиш», по-друге, не намагайся давити на пацана, врахуй, Саталові він уже раз пришпилив. Чесно і повно виклади проблему, якщо він буде вимагати щось взамін — дай. Можна торгуватися. Краще не брехати.

— Мм-м. Здається, я вловив, — замислено протягнули в слухавці. — Дякую, друзяко. Ти, справді, дзвони, якщо що. Секретарю міністра, наприклад. Вона знайде, як мені передати.

І ось ця мирна, в принципі, розмова привела Сатала в крайній ступінь розлюченості.

Кевінахарі, мовчки, наповнила чашки свіжозавареним чаєм. Координатор, виконавши танець обурення, що став уже майже ритуальним за останній тиждень, опустився у крісло, а капітан Бер перебрався поближче до столу.

— Отже?

— Звіт аналітиків готовий, — капітан поклав на стіл папку. — До речі, Воскер наполягає, що Ларкес свідомо не дав задушити проблему в зародку.

— Чудово! — Старший колега координатор зловтішно посміхнувся, хіба лише руки потирати не став. — На нараді мені буде, що йому сказати. І те, що він липне до моїх співробітників, я йому теж нагадаю.

Міс Кевінахарі закотила очі. Емпатка одразу порадила капітанові наплювати на ефект, який він справив, і більше не піднімати цієї теми, очевидно, в її розумінні, те що сталося було невід’ємним наслідком натури старшого координатора.

— Знайшли час радитися, — незадоволено пробурчав Паровоз.

— Так, як зараз, теж не можна, — стрепенувся Сатал. — Жменька фанатиків шпиняє урядові сили, як хоче. Поки що нас рятує хороша економічна кон’юнктура — у суспільства нема приводів для обурень. А далі що буде? Давити паразитів треба, прямо зараз!

Передбачення Деніса збулися — молодого некроманта виперли зі столиці з поспіхом, який за інших обставин було би важко пояснити. Виявивши це, Тангор почав нудити і впиратися (напевне, з духу протиріччя), хоча до того просто горів бажанням відправитися до місця роботи, але тут хитрун Філістер прозоро натякнув, що наступний потяг до регіону в скруті піде не раніше, ніж через тиждень… Чорний підхопився і за дві години був готовий їхати.

— Ви відправляєтеся разом з підрозділом капітана Рідзера, — посміхаючись, старший куратор підсовував юнакові папку з документами про відрядження.

— Армійці? — Тангор косився на папку з підозрою і тримав руки за спиною.

— Надійна охорона ніколи не зашкодить! В Арангені зараз неспокійно.

Некромант побухтів трохи, зітхнув і прийняв документи. Містер Філістер ніби випарувався.

— Знаєш, — поділився враженнями Тангор, — твій бос — ще той жук!

Деніс був з цим визначеним абсолютно згоден, але зганьбити честь мундира не міг:

— Він просто про вас непокоїться.

Того дня переваги мотоцикла в столиці були особливо помітні: некромант встиг відправити в Краухард посилку з сувенірами, випити чаю, пограти Денісу на нервах, а автомобіль з зомбі і валізою до вокзалу все ще не доїхав. І це при тому, що народу на вулицях стало менше!

— Може, автомобіль на жарі заглухнув, — пробував викрутитися з положення куратор.

— Угу. Або їх дорогою грабанули, — похмуро запропонував свою версію Тангор.

Дивна ідея. Кому міг знадобитися автомобіль з зірками і мертвим псом, Деніс собі не уявляв.

— Підемо, хоч на паровоз подивимося, — некромант рішуче виліз з-за столу.

Куратор без охоти поволочився слідом.

На окуповану військовими частину вокзалу вони проникли не без труду. Тобто, виписані міністерством документи охорона приймала охоче, а от мотоцикл пропускати не хотіла. Чорний маг похмурнів, а Деніс метався вокзалом в пошуках коменданта. Ледве домовилася.

На цьому пригоди не закінчилися (день, стовідсотково, був проклятий). Тільки побачивши перед собою перон, куратор усвідомив просту, в цілому, істину — Тангор поїде в Аранген не сам, а з колегами. І якщо зустрітий біля готелю полковник, видався Денісові левом, то тут таких проживав цілий прайд — біля дюжини бойових магів у мундирах. Для супроводу армійських спеціалістів в Службі Підтримки існував особливий відділ, і недаремно: якщо на чистильників ще можна було впливати, звертаючись до логіки, то у вояків навіть логіка була якась своя. От тільки кураторів цього колективу поблизу не було спостерігалося, і від необхідності особисто виясняти стосунки з ненормальними Деніс серйозно настрашився.

Краще отримати догану, ніж по шиї, — вирішив для себе починаючий куратор.

— Ви як, впораєтеся тут без мене? — Поцікавився він у чорного, майже не маючи сумніву у відповіді. — Тоді я поїду, зустріну багаж, — і він бадьоро закрокував до виходу з перону, неймовірним зусиллям і не дозволяючи собі перейти на біг.

Ненавиджу спішити! Коли часу обмаль, вічно щось іде не так. Люди нахабніють, речі пропадають, в результаті почуваєшся ніби пір’ям обсипаний. Хто би мені сказав раніше, на які жертви доведеться іти заради отримання диплома! А чому? Тому що Саталові було ліньки поставити свою закарлючку на титульному листкові. З чорними магами так не можна! Тільки завдяки титанічним зусиллям і феноменальному самоконтролю мені вдалося добратися до потрібного потяга, нікого не покалічивши. І тут мій супроводжуючий зник з поля зору так стрімко, що уточнити, до кого треба звертатися, я просто не встиг.

От, блін, діловий коли не треба! То його копняками не виженеш, а тут шур-шур і —

1 ... 121 122 123 ... 279
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Житіє моє, Ірина Володимирівна Сиром'ятнікова», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Житіє моє, Ірина Володимирівна Сиром'ятнікова» жанру - 💛 Фентезі:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Житіє моє, Ірина Володимирівна Сиром'ятнікова"