Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Тато для двійняток, Галлея Сандер-Лін 📚 - Українською

Читати книгу - "Тато для двійняток, Галлея Сандер-Лін"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Тато для двійняток" автора Галлея Сандер-Лін. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 12 13 14 ... 87
Перейти на сторінку:
Глава 5

Віолетта безліч разів засиджувалась у Ярослава допізна, але ночувати збиралася вперше. Як-не-як вона тепер теж член сімейства Ланіних, так що має право залишатися тут на цілком законних підставах. Раніше про таке і помислити було неможливо. Її батьки, обмежившись скупими побажаннями, вже пішли. Вірніше, Євген Петрович і Вовчик допомогли мамі дотягнути піддатого батька до квартири, а потім і до ліжка. Добре вже, що він стійко тримався до кінця заходу і по п'яні не влаштував скандал, обурюючись, що у нього відібрали дочку.

Коли за Ланіними зачинилися двері подружньої спальні, молодята залишилися наодинці перед обличчям майбутньої першої шлюбної ночі. Вони подивилися на ліжко, де були розкидані пелюстки троянд у вигляді серця. Це напевно Ритка постаралася, вона таке любить. Ще тут був диван, який Ярик кілька днів тому перетягнув з колишньої кімнати сестри, щоб валятися і дивитися телевізор.

– Тобі праву половину або ліву? – запитав Ярослав, вказуючи на ліжко. – Впевнений, що обереш праву. Ти завжди справа, – з цими словами він ліг на ліжко поверх покривала прямо в одязі, зайнявши ліву половину. – Що дивитися будемо? – і ввімкнув телевізор, значно прикрутивши звук.

Ніби отримавши відмашку, Віола теж вляглася не знімаючи сукні прямо на покривало. Ярик був правий, вона хотіла праву сторону, так звикла, та й в школі завжди сиділа праворуч. Дивлячись в екран, де крутили якусь мелодраму, дівчина перебирала пальцями ніжні червоні пелюстки, які одночасно і розділяли, і пов'язували молодих.

– Яре, – Віолетта зручніше влаштувалася на подушці і повернулася до чоловіка. – Ти не шкодуєш? Ну... про те, що ми все це затіяли.

– Я рідко шкодую про щось, що пов'язано з тобою, – він теж повернувся до неї. – Ось про те, що не забрав тебе з випускного відразу після вручення атестатів, – так, дуже шкодую. А про сьогоднішній день анітрохи.

– Ти, напевно, здивуєшся, але я теж не шкодую, – зізналася вона. – Напевно, тому, що це ти. З кимось іншим я б нізащо не погодилася.

– Ха, та це майже визнання! – всміхнувся новоспечений чоловік. – Мені вже можна починати сподіватися?

– Припини, – зніяковіла Віола.

– Гаразд, гаразд, жартую я, – він перемкнув канал, тому що на фільмі пішли титри. – Ну як, ще що-небудь будемо дивитися чи спатоньки?

Як не дивно, це була найспокійніша ніч Віолетти за останні роки. Вранці вони зібрали речі і махнули у весільну подорож (якщо, звичайно, так можна назвати тижневу поїздку на дачу до Ланіних). У будь-якому випадку там вони змогли побути в тиші і спокої, а ще звикнути до нового статусу. Щовечора молодята влаштовували посиденьки біля багаття і насолоджувалися природою і відпочинком. У першу чергу відпочинок був моральним, особливо якщо врахувати, що настільки довго і так далеко від батьків Віола ще не бувала.

Напевно, неправильно думати таким чином, але для неї цей час виявився кращим з часів нещасного випадку з батьком, після якого він із суворого і стриманого тата перетворився майже у деспота і домашнього тирана. І, зрозуміло, потрібну атмосферу і позитивний настрій задавав Ярослав, який був тим ще масовиком-затійником і весь час вигадував щось новеньке, щоб розважити і розвіяти юну дружину. Ночами вони, лежачи кожен на своєму дивані, розповідали байки (зовсім як у тренувальних танцювальних таборах), поки Віолу не хилило на сон.

Після повернення до міста Віолетта з величезною радістю переїхала до чоловіка (всього лише на один поверх спустилася) і перевелася на заочне. Так і на підробіток час залишиться, і на навчання, і на дитинку. Спали вони з Яром в одній кімнаті, але на різних ліжках. Вірніше, він віддав їй ліжко, а сам розкладав диван. Його батьки проявляли такт, до молодих не заглядали, тому нічого не знали і думали, що шлюб справжній. Це одночасно і радувало, і засмучувало, бо було дуже шкода обманювати таких чудових людей.

Так, Ярик дав їй час, не поспішатиме, але вона... Поки крім всеосяжної подяки і пекучого жалю в його бік у неї нічого не відгукується. Може, з часом все зміниться?

 

– Віолко, ладно заміжжя... Але ти дійсно плануєш залишити цю дитину? – здивовано дивилася на неї Ритка, яка на весіллі отримала букет нареченої і потім щасливо висла на руці Вовки, як би натякаючи: за прикметою це означає, що вони наступні претенденти на роль молодят.

Однокласниця вступила туди ж, куди і Віола, вони навіть повинні були бути в одній групі, якби не перевод на заочне. Рита жила в сусідньому будинку і виявилася єдиною з подруг, кого Віола покликала на одруження, тому що була найближчою по духу. У Віолетти і Ярослава дружній контингент в основному складався із танцюристів, тобто тих, з ким вони проводили левову частку часу. У Яра, звичайно, були приятелі і у класі, і у рідному дворі, але саме з Вовкою, який навчався в іншій школі, хоча жив лише в одному кварталі від їхнього будинку, він спілкувався досить тісно.

Вони взагалі частенько вибиралися кудись учотирьох, а вже після спільних турнірів і зовсім завели традицію влаштовувати посиденьки в улюбленій кав'ярні. Ритка Грибанова і Вовка Костюченко хоч і були їх з Яром суперниками в танцях, але це протистояння проходило більше в змагальному ключі, хто кого перетанцює цього разу. Тоді як суперництво з Тимуром Гаджиєвим і Оленою Дороховою, які займалися в іншому танцювальному клубі, носило чи не військовий характер, коли паркетні баталії фактично перетворювалися у битву не на життя, а на смерть.

-–Рито, що за питання?! – здивувалася Віола. – Зрозуміло я залишу дитину!

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 12 13 14 ... 87
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Тато для двійняток, Галлея Сандер-Лін», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Тато для двійняток, Галлея Сандер-Лін"