Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » (не) ідеальний чоловік, Катерина Орєхова 📚 - Українською

Читати книгу - "(не) ідеальний чоловік, Катерина Орєхова"

358
0
16.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "(не) ідеальний чоловік" автора Катерина Орєхова. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 126
Перейти на сторінку:

— Головко сказав, що до магістратури вже час навчиться керувати своїм часом і приходити на пари вчасно. І він завжди сам відзначатиме присутніх відразу ж після дзвінка. А ще він сказав, що якщо студент має понад два прогули, то на автомат можна навіть не розраховувати.

— Зараза, — повторила я, хоч мовою крутилося зовсім інше слово. - Гаразд, Ань, дякую за інформацію.

Ми попрощалися і в мене з'явилася ціла година, щоб згадувати “ідеального чоловіка” і прикидати як ненав'язливо перетнутися знову. А ще краще познайомиться.

Тоді я ще просто не знала, що у долі були свої плани... І "ідеальний чоловік" до мене ближче, ніж я думала...

1 2 3 ... 126
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «(не) ідеальний чоловік, Катерина Орєхова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "(не) ідеальний чоловік, Катерина Орєхова"